Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:27:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172658 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #60 -: май 12, 2009, 10:08:20 »

 Oh my ...  Oh my ...  Oh my ... За пръв път чувам такова нещо! Как така ще ти ги дават разглобени? Това да не е магазин "Направи си сам". Нямам думи!!! Човек, ако иска да си ги сглобява, няма да иде да ги поръчва никъде, а ще си купи материали. Нали за това се плаща, да си пестят младоженците времето.
Активен
Amour
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 12, 2009, 10:20:34 »

Oh my ...  Oh my ...  Oh my ... За пръв път чувам такова нещо! Как така ще ти ги дават разглобени? Това да не е магазин "Направи си сам". Нямам думи!!! Човек, ако иска да си ги сглобява, няма да иде да ги поръчва никъде, а ще си купи материали. Нали за това се плаща, да си пестят младоженците времето.
Абе простооо, съм потресена! Да не говорим, че всеки би си платил 0.10 ст. допълнително, вместо 10 дена да сглобява покани..... diablo Само че кой да ми каже...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 12, 2009, 11:45:11 »

Аз пък се разочаровах от Orange Center - дадох да ми нарежат поканите, а те ги срязаха накриво!  (трябваше просто да се срежат през средата - дори имаше и тънка линия)! За първи път реших да се доверя на някой друг да ми нареже поканите, за да спестя време, а те да ги срежат накриво!  beating sad angry
Не знам какво да кажа вече! Вариантът да ги печатам пак и да си ги режа аз - ами те ще ми излязат златни тези покани! sad
Активен
datska
Любопитен
*
Публикации: 21


in love...


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 12, 2009, 14:13:04 »

Здравейте момичета.
Бих искала да ви благодаря за хубавите темички във форума.
Ето и моята покана за кумовете.
Това е текста, който свих като свитък.


* Resize Wizard-1.jpg (67.68 KB, 300x400 - видяно 3491 пъти.)
Активен
datska
Любопитен
*
Публикации: 21


in love...


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 12, 2009, 14:15:02 »

А ето и поканата - завършена
 yahoo


* Resize Wizard-2.jpg (60.35 KB, 300x400 - видяно 3596 пъти.)
Активен
datska
Любопитен
*
Публикации: 21


in love...


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 12, 2009, 17:09:40 »

Не, не е голяма.А4 формат е, но е свита от към дългата част.
Общо взето е на половина на А4 формата.
 pardon
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #66 -: май 12, 2009, 18:05:57 »

  Oh my ... Oh my ...  Oh my ... Божеее, такава красота за първи път виждам! Все е имало красиви покани, но тази е приказна посто! Наистина е невероятна! Сама ли си я правила? Направо ми се дорева като погледнах моята след тази. Тя на нищо не мяза мойта  cray
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 13, 2009, 14:39:32 »

Аз пък да споделя каква яка (поне за мен) покана открих...И смятам да се пробвам да видя, дали ще стане blush

Само дето до сега получих две мнения, че ХИЧ не става за бабките тая покана funnytooth Верно се е де Girl_hide


* faire-part_1.jpg (35.56 KB, 500x500 - видяно 320 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #68 -: май 13, 2009, 14:42:37 »

Защо да не става за бабите? Те не са малоуни, нищо че са стари жените.
Иначе поканата е супер! Много е сладка,но ми се струва, че частта с пъзелчет отрудно ще се напарви. с какво ще се изрязва, за да е така добре оформено. С ножичка няма да стане същото. Но по шаблон може и да стане все пак...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 13, 2009, 14:43:49 »

Ми да - то си има шаблон за нея - с повече части и с по- малко части. А за бабките - не че са малоумни, просто нали се сещащш - очила и т.н. Girl_hide
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 13, 2009, 15:12:49 »

Аз не хващам нещо-самата покана е пъзел,който трябва да се нареди за да се прочете текста-така ли?

Звучи много свежо и оригинално.Харесва ми.
А за бабите може да се направят по-стандартни покани.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 13, 2009, 17:37:37 »

Да - това е идеята - поканата е пъзел, сложен в зеленото пликче и като си я получиш, обичайно очакваш покана, а изкарваш пъзел Girl_hide
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #72 -: май 13, 2009, 18:39:27 »

Има и места, на които могат да правят пъзели, в момента не мога да цитирам място, но съм чувала например даваш снимка и ти я правят на пъзел. Така че момента с рязането на отделните детайли може да бъде улеснен.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #73 -: май 13, 2009, 23:35:40 »

За пъзела, мисля, че имаше една варненска фирма, обаче ценичките доколкото си спомням хич не ставаха за серийно производство, а по - скоро за единично подаръче. Май най - мъничките бяха около десетина лева.

Като се прибера от сватбата ще поровя и за координати, защото сега няма за кога.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #74 -: май 13, 2009, 23:56:51 »

Аз съм си правила сама такъв пъзел - подарък за любимия - наша обща снимка, но беше голяма играчка. Купих си готов пъзел от 100-ина части и го подредих, после една по една очертах частите на гърба на снимката, която беше предварително изрязана в същия размер и залепена на тънък картон за допълнителна здравина. После с макетното ножче......... Всички пръсти са налице, с изключение на геройски загиналите в борбата - шегувам се, само се понарязах малко, но в границите на търпимото. Голямо рязане падна, но ефекта си заслужаваше!
Тъпото е че едва месец по-късно видях че правят такива в Пикадили Парк (Варна), долу щанда до информация, точно до книжарницата shok
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines