Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:29:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172509 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« -: април 07, 2009, 10:28:24 »

Понеже има доста булки като мен, които нямат време да си сътворят поканите сами, а им се иска нещо по-различно от стандартната сватбена покана, реших да благодаря тук на Силвето от "Виолет", която успя да изпълни всяко мое желание и да ми направи поканите, които исках! Една изключително отворена към клиента, отзивчива и пълна с идеи млада дама, която наистина работи от сърце! Знам, че и други булки са ползвали услугите й и са доволни, затова, момичета, мисля, че ще е хубаво да я има тази тема и вярвам, че ще е полезна на много от бъдещите булки! kiss2
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 27, 2009, 18:25:23 »

Ето я и поредната част на тази хубава темичка!!! yahoo

А това са предишните част:
Сватбените покани - 1 част, 2 част, 3 част, 4 част, 5 част
« Последна редакция: април 27, 2009, 18:28:42 от Bulechka™ » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #2 -: април 28, 2009, 06:53:36 »

dodo23, не са никак лоши, може би само да скъсиш малко едната част от мрежичката и да не стои рошава. А текстът на оранжевото ли е напечатан или има и друго листче, защото ако нямаш оранжевко листче, може би като го смениш ще се изгуби ефектът?!?  scratch one-s head
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 28, 2009, 10:08:07 »

Аз не уточних правилно какво ви показвам,за което се извинявам.
Оранжевите свитъци са прототип на поканите за гостите ни.
А другите снимки са поканите за кумовете,които от вчера ме вълнуват.
Текстът вътре е:"Ние... от щастие окрилени и от любов опиянени...."-знаете как продължава.
Само,че измислих друг вариянт.
Ще ползвам само пръстените от купените покани.
Към пръстена с прасковената панделка ще сложа оранжев паус като този,който ще използвам за другите покани.
А на другия пръстен розичката е с розова сърцевина и там ще сложа розов паус.
По-късно ще снимат този вариянт за да ви го покажа.
Сега пускам текста в другата тема за да ви чуя критиката.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #4 -: април 28, 2009, 10:14:43 »

Аха, аз съм се объркала. При това положение, решението за смяна е добро и съвсем лесно за изпълнение щом си имаш и пауса.  good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 28, 2009, 10:36:53 »

Ето това е вариянта за поканите.Мисля да подкъся свитъка и това да стане с вълнообразно режеща ножица.
Тази е за кумът:


* DSC00123.JPG (74.22 KB, 500x667 - видяно 522 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 28, 2009, 10:37:35 »

За кумата е тази:


* DSC00124.JPG (56.23 KB, 500x667 - видяно 537 пъти.)
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #7 -: април 28, 2009, 10:40:19 »

Мисля, че на първата вълнообразното по - скоро ще й навреди на хармонията. Така ми се струва идеална.
На втората може и да опиташ, там панделката не е толкова пищна и може би вълнообразното ще си дойде на място. Може да пробваш първо с обикновен лист, да видиш как ще стои и тогава да режеш пауса.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 28, 2009, 11:15:17 »

На мен днес ми пристигнаха джобовете за тези покани:


Струват ми се много тънички обаче, картонът е доста мек и в гаден жълт цвят отвътре, а като се извади самата покана с текста ще се вижда. Та се чудя малко дали все пак да ги правим или да търся друг вариант, въпреки че хич не ми се занимава повече.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 28, 2009, 11:19:56 »

На мен ми харесва това,което се вижда.
Моите покани също са направени на кофти сив картон.Там,където е напечатан текста са много добре,но гърба е грозен.
В крайна сметка,ако само това им беше кусура,нямаше да ги сменям.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 28, 2009, 11:22:37 »

На мен днес ми пристигнаха джобовете за тези покани:


Струват ми се много тънички обаче, картонът е доста мек и в гаден жълт цвят отвътре, а като се извади самата покана с текста ще се вижда. Та се чудя малко дали все пак да ги правим или да търся друг вариант, въпреки че хич не ми се занимава повече.

Ако наистина не ти харесват, има ли начин да ги върнеш? Ако не са като на снимката (където са супер) би трябвало да можеш да ги върнеш, а?
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 28, 2009, 11:26:07 »

WOW Бухтичка на мен много ми харесват джобовете, или поне това което е на снимката. Даже ако не бяхме поръчали нашите бих се замислила за нещо в този стил. Дай да видим снимка на оригинала, много ли се различават?
Активен
Amour
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 28, 2009, 11:45:11 »

Ох, момичета, това с поканите е накакъв ужас. Искам красиви, изчистени и елегантни покани без джвъчки, пера и фльонги. От готовите не можах да си харесам нищо. В нета има страхотни чужбински, но излизат златни. Сега ще обиколя из разните агенции за предпечат, но пък не знам дали ще намеря подходяща хартия.  cray Започвам да се отчайвам. А сватбата ни е на 20 юни.... cray
Ето такова нещо искам, но не знам къде и дали в София имат такъв печат. Ако някой знае , ще се радвам да сподели.


* rhon-1008-smock - resize.jpg (32.01 KB, 425x336 - видяно 6219 пъти.)
« Последна редакция: април 28, 2009, 12:18:14 от Amour » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #13 -: април 28, 2009, 12:22:00 »

Жестоки са!!! На този печат му се казва "сухо преге". Мисля, че се сещам за едни от "Ал.Невски" надолу по "Раковска" бяха, ама за точен адрес не мога да се сетя.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 28, 2009, 13:24:01 »

За сухото преге бях пропуснала да пиша в предишната тема на Виолет, че й благодаря за линковете, гледала съм ги, но по принцип се интересувам за Варна.

Относно джобовете те на вид и на снимка го докарват, така че не виждам какви претенции мога да имам. Качих една в галерията ми, надявам се, че излиза - http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Buhtichka/pokani/IMG_9330.JPG.html?action=gallery
Та на вид според мен не са толкова зле, просто като я държа в ръката си се гъне на всички страни, много е мек картона. По принцип си мисля, че като ги залепим, като сложим вътре поканата с текста и отвън ги пристегнем с нещо ще придобият по-добър вид.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines