Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:19:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172574 пъти)
 
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #465 -: декември 03, 2009, 14:52:30 »

5х4 сантиметра нали? Много ще е. Оставам на идеята да търся декоративни печати с форма на пеперудка:)
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #466 -: декември 07, 2009, 14:31:18 »

Вижте на какво попаднах.  smile  Не знам, дали точно тук му е мястото, но на мен много ми напомня на покана. С доза въображение, може да заприлича на булченска чантичка. Дори не й трябва плик или опаковка на тази покана.
За жалост- нямаше шаблонче, приложено към нея.  angry Но не ми се струва много трудна за измайсторяване...  good



* bag.jpg (35.54 KB, 851x240 - видяно 303 пъти.)
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: декември 07, 2009, 15:12:27 »

Стархотна идея good
Много ми допада и ме е яд, че вече съм започнала моите angry
Явно трябва да спра да гледам вече покани, защото постоянно си харесвам нещо ново, а няма как да имам всички варианти blush
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #468 -: декември 07, 2009, 15:47:27 »

mar_my, идеята е страхотна! Аз още сега ще я изпробвам за коледна картичка !
Активен
lili_636
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #469 -: декември 09, 2009, 16:17:27 »

и тук има интересни покани   http://weddingprincess-bg.com 
имат едни много красиви, които обаче не са качени на сайта, не видях от къде мога да кача снимки тук

Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: декември 13, 2009, 18:35:26 »

Момичета качила съм в галерията поканите за кумовете и родителите.
Много щастлива, защото доста време работя върху тях и мисля, че най-накрая ги направих по начина, по който исках да изглеждат. Мисля сега на Коледа да им ги връча Girl_hide
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: декември 13, 2009, 22:27:42 »

Zori83, много са стилни  Bravo
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #472 -: декември 14, 2009, 08:45:24 »

Zori83  Bravo-срахотно си се справила. Много оргинално и същевременно семпло  good
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: декември 14, 2009, 15:17:18 »

Здравейте момичета,

и аз почнах вече с приготовленията на поканите..имам един въпрос, защото се чудя как да стане по- хубаво... crazy
Текста на поканите ще го разпечатам на оризова хартия, след което искам да я залепя на самата покана...но проблема е че лепилото отдолу се вижда  nea имате ли идеии как да я залепя без да се вижда лепило от долу..... pardon
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #474 -: декември 14, 2009, 15:48:09 »

 toni8301, сещам се аз как си правех учебните хербариуми в университета. Тогава използвах безцветно лепило  и го нанасях с четчица. Хубаво е лепилото да е по-течно, за да се разнася по-лесно. А четчицата беше плоска, за да се разнесе равномерно. Друго,което ти препоръчвам е да си направиш пробни листчета- нанасяш лепилото, поглеждаш срещу светлината и поставяш на листа нежно и внимателно( за това е важно и лепилото да не е от най-бързо съхнещите  Wink ). Четчицата аз си я измивах с вода след всяко нанасяне на всяко листче. Много е трудоемко  angry , но резултатите са добри  good Моят хербариум не е мръднал вече 7 години, а имаше съвсем прозрачни и фини растенийца  blush
Активен
diana_modreva
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #475 -: декември 15, 2009, 11:39:42 »

Здравейте , аз съм нова тук, дано този път да пиша където трябва good.
Ние с мъжа ми мислим да правим сватба през 2010 година, НО без граждански /няма да се подписваме/, а както се оказа и без църковен брак /защото не може/.
Та въпроса е следния , искам да намеря хував и закачлив текст за поканите, но незнам как да изглежда/като подредба/ като сватба ще има само в ресторанта.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #476 -: декември 15, 2009, 11:57:27 »

Здравейте , аз съм нова тук, дано този път да пиша където трябва good.
Ние с мъжа ми мислим да правим сватба през 2010 година, НО без граждански /няма да се подписваме/, а както се оказа и без църковен брак /защото не може/.
Та въпроса е следния , искам да намеря хував и закачлив текст за поканите, но незнам как да изглежда/като подредба/ като сватба ще има само в ресторанта.

  Диана  , малко  Offtopic Ама как така и без граждански брак? В случая реално с твоето момче няма да сте женени  mda Само да вметна, че и на нас с моето момче ни се искаше само църковен брак. Естествено знаеш, че няма как  sad Помислете си поне да подпишете граждански,иначе малко излиза сякаш каните хората да празнуват по повод живеенето ви на семейни начала  give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: декември 15, 2009, 12:12:08 »

...иначе малко излиза сякаш каните хората да празнуват по повод живеенето ви на семейни начала  give_rose
michelle, че то и съвместното съжителство е озаконено вече. Аз не намирам нищо лошо в това.

diana_modreva, защо не избереш пъро тематика на празненство (например градински чаено парти) и след това не изпратите покани за партито с текст наподобяващ: "Мили приятели, заповядайте на нашето градинско парти еди къде си. Носете си ръкавици, лопати,мотички и лейки, защото ще садим дървото на любовта  в градината на семейния живот.Нуждаем се от вашите силни ръце, както до сега. "

Знам ли?! Нещо такова си го представям аз. tease
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: декември 15, 2009, 12:14:48 »

ейййй lionelsa   голямо въображение и дар слово бе моми4е  Bravo Bravo Bravo
много добре зву4и текста
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: декември 15, 2009, 12:19:21 »

 Offtopicslaneva, май е крайно време да ти плащам за PR Offtopic

Ако diana_modreva  си избистри визията на сватбата...текст лесно ще се измисли. Ще ударя едно рамо с голям мерак girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines