Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:21:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172587 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 07, 2009, 14:42:48 »

Ами другото е точно в обратната посока - демек по Искърско шосе като вървиш, не завиваш надясно за към Кариер, а наляво (все едно към зала Универсиада) и отдясно има едни складове - Принта Лукс май бяха. Но (само да не забравя) довечера ще видя в каталога на кариер как се казва тая хартия, та да я търсиш направо нея...
« Последна редакция: май 07, 2009, 14:44:59 от skylife » Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 07, 2009, 15:00:37 »

а фирмата на Цариградско шосе 117 актуална ли е....? :)Аз трябва да купувам картон вече, че време нямаааа.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 07, 2009, 16:13:36 »

Ооооо да, актуални са фирмите. Просто на различните места има различни видове картони pardon
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 07, 2009, 16:25:04 »

звънях на две от фирмите ама едните работят до 17.30 другите до 16.45.......без събота...... sad
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 10, 2009, 14:41:41 »

Момичета, аз се логвам да кажа, че съм възмутена. Ние си взехме поканите и са божествени, но за да ни ги напечатат в Такрида ни искат пари за печат + 60 лв за нов текст, тъй като не използваме стадартните за тях шаблони  Oh my ...! Не знам тези покани златни ли ще им излезат, какво ли... Ние имаме един текст за гостите, но искахме да е различно за родителите ни и естествено за кумовете. Не знам нещо толкова странно ли е, що ли, но текстът не е голам, напълно колкото са и стандартните правени от тях, но съм го писала аз, за да звучи по-лично. Моля, посъветвайте ме, къде мога да си разпечатам поканите без да ми искат пари за "всеки нов текст"  sad

Мерси
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #50 -: май 10, 2009, 19:01:07 »

В повечето сватбени магазини могат да го направят. В рекламни агенции също, вероятно от сватбени агенции могат да помогнат з апечата.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 10, 2009, 22:35:26 »

Момичета, аз се логвам да кажа, че съм възмутена. Ние си взехме поканите и са божествени, но за да ни ги напечатат в Такрида ни искат пари за печат + 60 лв за нов текст, тъй като не използваме стадартните за тях шаблони  Oh my ...! Не знам тези покани златни ли ще им излезат, какво ли... Ние имаме един текст за гостите, но искахме да е различно за родителите ни и естествено за кумовете. Не знам нещо толкова странно ли е, що ли, но текстът не е голам, напълно колкото са и стандартните правени от тях, но съм го писала аз, за да звучи по-лично. Моля, посъветвайте ме, къде мога да си разпечатам поканите без да ми искат пари за "всеки нов текст"  sad

Мерси
Всяка печатница / поне с тези които работим ние а те са доста също се заплаща всеки различен текст ! Обяснението е такова че за всеки текст се прави различен пред печат ! Аз не разбрах тези 60 лв. колко текста включват ? Навсякъде са различни цените !
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #52 -: май 11, 2009, 00:28:41 »

По Пиротска знам, че също се плаща за разлчен тескт, но около 15-20лв! Това 60 е нечувано!  Просот иди по магазините на пиротска и попитай.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 11, 2009, 10:50:31 »

Само исках да ви се похваля - най-сетне успях да се сдобия с златен паус (взех го от Принта Лукс -а за тях ми казаха от една друга фирма, която има цветен паус - Директа)  danceg
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 11, 2009, 21:46:34 »

1,50лв единия лист! Много съм доволна! Там имат и сребрист (в Принта Лукс), а в Директа имат много други цветове + един, който наподобява мрамор (бял/прозрачен).  Wink
Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #55 -: май 11, 2009, 22:20:11 »

а някой дали си е поръчвал от чужбина...и ако да как става с текста на БГ give_rose
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #56 -: май 11, 2009, 22:42:25 »

Ето я и отворена, с малко закъснение smile


* Изображение010.jpg (57.69 KB, 350x467 - видяно 304 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #57 -: май 12, 2009, 02:33:52 »

1,50лв единия лист! Много съм доволна! Там имат и сребрист (в Принта Лукс), а в Директа имат много други цветове + един, който наподобява мрамор (бял/прозрачен).  Wink

За А4 ли става дума?  Oh my ... или от онези големите, които не знам аккъв размер се водят но май са 1кв.м.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 12, 2009, 07:34:05 »

Amelia, става въпрос за големите листа - 70 на 100см. От тях излизат 9 листа А4.  smile
Активен
Amour
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 12, 2009, 09:09:32 »

И аз да ви информирам за нашите покани - отказах се от прегето, защото вариантите, които ми предложиха бяха доста семпли. Поръчах си от Сватбения магазин в Младост. Вчера си ги взех и изпаднах в амок, защото ми връчиха една кутия паус, една кутия с картончетата с текста, пликчета и ми заявиха, че трябва сама да си ги сглобявам.  angry Ако съм искала те да ми ги сглобят, трябвало да доплатя при поръчката, но никой не ме информира за този факт при самата поръчка. А не можело да ми ги сглобят, когато вече са готови, защото били много заети!!!!  gthouh Както и да е, поканите не са точно това, което исках, но просто вече нямам нерви да се занимавам и т'ва е!  hysteric
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines