Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:27:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172708 пъти)
 
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 26, 2009, 08:49:01 »

Аз лично много си го мислех това, ама се отказах поради следните причини:
1. Не всички гости имат ел. поща - баба Златка даже не знае какво е това;
2. За някои неща си има протокол. За официални събития задължително се изпраща хартиена покана. Не че гостите не могат да получат електронна - простопо този начин показваш уважение.
3. Някои хора (аз не го правя де) си събират покани - за спомен.
И се отказах. Само на едно пиятелче, което пътува много и не мога да му я пратя на адрес му изпратих по ел. поща, но дори и тогава просто сканирах хартиената покана.
На мен също ще ми е интересно дали някой е изпращал такива и какъв е бил ефекта.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 26, 2009, 10:29:50 »

Аз не мисля да пращам електронни покани и да не раздавам истинските. Бабите въобще не са в списъка  smile
Идеята е да изпратя на всички приятели, особено на тези в чужбина и които са по-другите градове електронна идея и още един файл с трак лист с да речем 5 песни, които биха искали да чуят на сватбата. Така ще ги уведомя по-навреме за сватбата, за да си планират нещата, а после като се видим пак ще им дам оригиналната покана  smile Лично аз предпочитам да си ги раздам лично поканите, а не да ги пращам по пощата, а и нямам адресите на всички и като звънна да питам за адреса, те пак ще разберат за сватбата преди да получат поканата. Затова идеята с електронната ми се струва добра, а в мейла може да помоля и за адрес на тези които искат да им пратя по пощата.
Нещо такова си го мисля, дано не съм го написала много объркано  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 26, 2009, 10:39:25 »

Защо това,че гостите ти ще разберат за сватбата преди да получат поканата си те притеснява?
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 26, 2009, 10:51:30 »

anbibian ако идеята ти е електронните покани да са за гостите в чужбина аз мисля, че е много хубаво. Те наистина трябва да знаят възможно най-рано, че при тях по-трудно се планира. Аз моите ги уведомих по телефона и после пратих поканите по пощата. На последните сватби, на които ходих обикновено ми даваха поканите на самата сватба, ама за мен лично по този начин се обезмисля самото даване на покана. Още повече, че тя е удобна и затова, че има часовете и местата на съвет, църква и т.н. Това разбира се, си е чисто мое разбиране.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 26, 2009, 12:03:50 »

тя и моята ще си има часове дата и всичко, нали това е идеята smile ще е точно копие на оригиналната покана
вчера една приятелка, на която съм казала за сватбата от преди месец ми звъня да пита за датата, че била забравила
определено съм на мнение, че е по-добре да имат поканата по-раничко, пък било и в електронен вариант и  ако забравят да си погледнат, кога и къде ще е сватбата

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 26, 2009, 13:29:49 »

Ами, знам че не е на 100% електронна покана, но една наша колежка ще се жени (но тя е по- голяма) и понеже няма да е сватба като сватба - пратиха ни един документ на word, който просто беше с този текст (знам, че текста е за друга тема, ама няма как иначе да обясня...)

Писмо – покана
Скъпи Приятели,
На 27 Юни 2009 година е  50-тия ми рожден ден... Едно изключително важно събитие в моя живот, обаче,  налага да направя промяна на първоначалния замисъл за ресторанта, датата и характера на срещата ни, а именно:

На 24 Юни 2009 в 11,20 часа в зала „Триадица” на „Витошка” № 15 в София ще сключа граждански брак с неповторимата и звездна ...................., която повечето от Вас познават като „Любовта”...
     ... и така:
Заповядайте с Вашите спътници в живота да обединим в един празник двата повода за радост и веселие
   Дата:  28 Юни 2009 година
   В ресторант „Панорама” в София, на бул. „Дондуков” 11, 9-ти етаж   -  в сградата на бившия Битов Комбинат
   Начало 19,00 часа – край: минимум до зори

С много обич: ................................

Ако го направиш малко по-така...мисля че и това ще е достатъчно...
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 26, 2009, 13:53:41 »

мерси  skylife
то аз вече съм си решила, че ще ги пращам електронни, на тези с които не мога да се видя, за да ги дам лично, те са около 5-6 човека от общо 60  pardon
само да пристигнат истинските покани и ще кача снимки на тях и на електронната, която си е същата, но неразпечатана  smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 29, 2009, 11:25:15 »

Здравейте!
Планирам сама да си изработя поканите и имам нужда от помощ  pardon  Искам да се получи нещо като на картинката. Намерих красиви картони в Ориндж на подземния етаж, но ми се сториха малко скъпи. До колкото разбрах ги вземат от фирма в Дружба и мисля че някоя съфорумка беше споменала за нея. Чудех се дали ако отида направо в Дружба ще мога да ги взем на по - добри цени или като съм за малки количества няма да мога . Моля ако някой знае нека каже и как мога да стигна до там и в кои дни и часове е отворено.
Второто ми питане е как да направя тези дупчици - сърчица. Продават ли се подобни перфоратори и къде?
За картона да се върна - каква дебелина да си взема? Аз видях  3 вида - много тънък, за който съм обедена, че няма да ми свърши работа; среден, за който не мога да преценя дали ще стои стабилна поканата; най - плътния пък ме притеснява дали мойе да се принтира върху него и дали лесно  ще мога да го огъвам;
Още едно питане за панделката - как мислите плутна ли да си взема или органза и дали ще е добре с някакъв тънкописец да напиша имената ни ?
Ще очаквам предложения и идеи  give_rose


* img46.JPG (6.32 KB, 200x200 - видяно 2868 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 29, 2009, 12:00:13 »

Картони в Дружба - АЗ Girl_hide Работят през седмицата мисля от 9.00 до 17.00. Утре е работен ден, така че може и да имаш късмет.

На дребно продават. За цена - определено на далавера. Като маааалко помощ и улеснение - до склада на една от фирмите има и фирма за рязане на картон (става за 2 мин.) - става въпрос за склада на Елидис. Т.е. ако си преценила вече размера на поканите - можеш да дадеш да ти ги нарежат, вместо да си играеш известно количество дни...

Предлагам ти подобен вариант на тази покана, която си показала, защото точно този вариант вече е много обсъждан във форума и в общи линии се стигна до извода, че няма с какво да се направят сърцата.


* Simply your colours invitation Large.jpg (61.04 KB, 500x375 - видяно 224 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 29, 2009, 14:46:32 »

 Girl_hide Аз пък много се кефя на шрифтовете, дето са "идиотски" ама никой не ги харесва са сватба cray

Само за тази покана ми е интересно панделката отдолу така ли само е лепната или има и нещо друго...
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 29, 2009, 17:57:27 »

Бухтичka  невероятни са  Bravo  Bravo  Bravo ...а този картон, който е като плик релефен ли е или е гладък и са само като снимка ...перличките изглеждат като истински и налепени......страхотни са поканите  Bravo...
Картонът е релефен. Благодаря на всички smile
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 29, 2009, 21:42:35 »

 :(SOS! Започнах да вързвам панделки на поканите обаче нещо не се получават добре.Има ли някъде идеи за самото вързване на панделките? give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 29, 2009, 22:37:56 »

една идея LOSHKA  smile

http://www.youtube.com/watch?feature=related&hl=en&v=WwRcjaH57P8&gl=US
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 30, 2009, 22:17:23 »

Момичета...моята видеопокана за кумовете най-после е готова  yahoo yahoo yahoo
изпи ми мозъка ама резултата е страхотен...е...поне на нас си ни харесва много  blush нали си е наща  tease
малко по нестандартна е никъде не пише че е покана и е направена като филм от 40 мин. но накрая си отправяме поканата и казваме какъв е всъщност смисъла и защо е направен филма...
лошото е че не мога да го кача никъде за да ви го покажа...  :'(
в ютубе се пробвах ама там пък максимума бил до 10 мин а ние четирикратно го надхвърляме...
няма и как да го разпокъсам на части понеже е така навързан че се губи ефект така...


ако някой може да ми каже къде мога да го кача 40 мин и четиристотин и нещо МВ филмче ще ви го покажа с голямо удоволствие.

за сега мога да ви покажа само облечката на диска която днес най найкая довърших... pardon



само не знам защо ми се развалиха цветовете като я намалих че беше голям размер но...нищо...
надявам се да ви хареса
« Последна редакция: май 30, 2009, 22:23:06 от BeRa » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 30, 2009, 22:39:32 »

много ви благодаря момичета   give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
наистина се надявам да успея да я кача някъде за да можете да видите какво представлява всъщност.
заслужаваше си усилията и всичко...в понеделник ще я пращам и на бъдещите надявам се кумуве...да видим и тяхната оценка... smile smile smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines