Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 06:45:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Роднини и сватба - как да опазим вълка сит и агнето цяло  (Прочетена 147476 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #285 -: февруари 20, 2011, 20:11:01 »

Винаги можете да си направите изнесен ритуал, ако държите всички да присъстват good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: февруари 20, 2011, 22:53:46 »

Никой не може да ви каже кога да си направите сватбата...това си е така...по всяко време може да се прави сватбата и това е така...кофтито е че представи си ти днес си била цял ден на работа и накрая трябва да идеш на сватба...защото може и да не ти дадат почивка в този ден...и на следващия ден пак трябва да идеш на работа и ще си скапан...аз ако съм бих отишла за малко колкото да уважа младоженците...а ако съм на сегашната си рабита, колкото и да си ми близка ще се наложи да ме разбереш че е нямало как да дойда и да ме извиниш че съм пропуснала най важния ден в живота ти...защото вярно е че младоженците си избират всичко и сами си решават ...ама след като си поканил гости би трябвало да има леко съображение и с тях...
варианта за подписване в един ден и празненството в друг е супер...и не е нужно после да подписвате и пред гостите...всички ще знаят че вече сте го направили...ще присъстват на църковния брак което няма да е малко...а ако държш да има подпис пред гостите, винаги може да измислиш някакъв начин да го направиш...има темички с достатъчмо момичета които са го споделяли...

 give_rose успех give_rose
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #287 -: февруари 21, 2011, 11:40:25 »

silviq_milkova85

Здравей, изпращам ти линк който може да ти помогне при избора на дата за сватбата http://www.temura.net/%D1%81%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7-2011-%D0%B3/
 smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #288 -: февруари 21, 2011, 12:23:52 »

silviq_milkova85,
Направете си сватбата когато си искате. Варианти за изнесен ритул има, дори и предварително да сте подписали в съвета. Това е доста често срещана практика на последък.
Ако такива като "BeRa" не могат да се лишат от няколко часа сън защото вие сте сметнали че са ви близки и сте ги уважили да ги поканите на сватбеното си парти, просто по-добре да си ходят от рано, защото такива хора дори и в събота вечер не могат да се отпуснат и да присъстват безрезервно на подобно събитие. 
Не правете компромиси със себе си само защото двама или трима от гостите имат свое виждане към организацията ви.
Успех
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 23, 2011, 11:31:41 »

silviq_milkova85, щом е в понеделник или в петък не виждам никакъв проблем. Всеки може да си вземе отпуск. Ако е в понеделник, направете дневна сватба, за да не отидат гостите пияни на работа на следващия ден, ако е в петък - нямате никакви ограничения, защото следват два почивни дни.

Познавам още двойки като вас, избрали тези дни за венчавка. И който ви уважава, ще намери начин да дойде. Направете го както ви харесва. Оправдания от сорта, че някой имал много работа и не можел да излезе са пълна глупост. Подминавайте ги с усмивка и се насладете на празника с останалите. Така ще отсеете и хората, които наистина държат на вас. good
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: февруари 23, 2011, 11:48:04 »

При мен се получи нещо много странно,защото бъдещият ми мъж е имал друг брак и когато ,казахме на неговите роднини новините ,че ще се женим никой никак не реагира!Аз бях като гръмната исках да споделя радостта си със всички и пърхах ,като пеперудка,но насреща нищо... cray Показах роклята на свекърва ми ,а тя каза да става хубава е и толкова... толкова бях разочарована ,все си мислех ,че би било редно да ме пита разни неща ,кое как ще направите?Мисли ли сте по-въпроса?А тя нищо?Все едно не я интересуваше! :girl_impossible:Не знам ,какво да правя ,защото мъжът ми много държи на майка си ,но аз не знам как точно да постъпя?!
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #291 -: февруари 23, 2011, 12:02:26 »

Аз съм съгласна с lionelsa, какво  значи, че било работен ден?? че всеки ако иска да дойде на сватбата може да измисли хиляди варианти да го направи.. Нашата дата е 28 май, което е събота, но в последствие се оказа, че тогава ще се отработва заради 24ти май и ще е работен ден, но гостите ни ще дойдат всички, взимат си отпуска и толкова, никой не се е оплакал.. Дори майка ми, която работи в ресторант в Св. Влас и няма отпуски и такива работи и единствен главен готвач и не може да отсъства, но е говорила с шефа си и ще си вземе 2-3 дена за да помага с организацията и да присъства пълноценно.. Все пак дъщеря и се жени, така че ще я разберат и ще и намерят заместник толкова за два дена! Така че стига да имаш желание, и на Луната можеш да отидеш!  speed
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #292 -: февруари 23, 2011, 12:36:31 »

panteryx

Не се отчайвай, все пак трепетите по сватба са им минали и сега гледат скептично на нова такава. Няма как да са въодушевени при втори брак на сина им. Нищо не можеш да направиш и да промениш, освен да игнорираш тяхното поведение. И ти ако се женеше за втори път нямаше така да се вълнуваш  Wink Направи си мечтаната сватба и не ги питай за нищо.. мисли позитивно  smile
Успех ти желая  give_rose
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 23, 2011, 12:53:10 »

panteryx

Не се отчайвай, все пак трепетите по сватба са им минали и сега гледат скептично на нова такава. Няма как да са въодушевени при втори брак на сина им. Нищо не можеш да направиш и да промениш, освен да игнорираш тяхното поведение. И ти ако се женеше за втори път нямаше така да се вълнуваш  Wink Направи си мечтаната сватба и не ги питай за нищо.. мисли позитивно  smile
Успех ти желая  give_rose
Много благодаря за подкрепата ,сигурна съм че те не са очаровани от идеята,но много ми се щеше да поне малко да се радват за нас blush Надявам се само всичко да мине по -вода. Днес ще ходим до съвета и църквата и цялата треперя от вълнение . yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 24, 2011, 21:36:06 »

panteryx, не се ядосвай! Наистина е кофти така да реагират. Ти си толкова развълнувана сигурно и ти се иска и другите да го споделят. Може би по-натам и те ще се включат. Сигурно все още са скептични, както казва fashion. Наслаждавай се на приготовленията и не им обръщай внимание! good
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: февруари 25, 2011, 16:06:32 »

panteryx, не се ядосвай! Наистина е кофти така да реагират. Ти си толкова развълнувана сигурно и ти се иска и другите да го споделят. Може би по-натам и те ще се включат. Сигурно все още са скептични, както казва fashion. Наслаждавай се на приготовленията и не им обръщай внимание! good

В началото го приех много лично и ми беше криво ,но сега благодарение на вас започвам да се държа сякаш не ми пука  pardon Това е то ,не ми трябва нищо от никого сама ще се справя  smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #296 -: февруари 25, 2011, 19:28:47 »

А и да не говорим, че си има хора, които са си по-скоро "бурсучести" (без да обиждам никой) и прикриват емоциите си...Така че гледай на вас да ви е хубаво!  give_rose
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: февруари 25, 2011, 21:40:28 »

Panteryx, душа, да не ти дреме! Аз като една ''бивша'' булка, минала през това да ти кажа - не позволявай на НИКОЙ, било то и свекърва ти да провали и да те натъжи в този прекрасен ден!
Моите свекъри и двамата се държаха ужасно на сватбата ми - в смисъл никакъв интерес. Свекърва ми само ме погледна и това беше. Нито за рокля, нито за букет, нито за организация. Бях си скъсала задника да организирам и направя всичко хубаво и приятно на всички гости...Тя си остана глуха и сляпа. Много се бях депресирала преди сватбата, тайно се надявах, че поне на сватбата ще се държат човешки..Ами не се случи...Не очаквай неочакваното се получи при мен. Но не ми пукаше ни най-малко на самия ми ден! Толкова бях развълнувана и щастлива със съпруга си - все едно света не съществуваше. Не ми пукаше хич за идиотското й поведение и че се държеше все едно е на обикновено събиране, а не на сватбата на сина си...И до ден днешен никой от тях не ни е поискал една снимка, не се е интересувал за нищо - нито дали са ни стигнали парите, нито как сме, нищо...

Та - да не ти дреме! Както си постелят, така ще седнат. Не се чувствай виновна, в крайна сметка те са минали вече по тоя път и би трябвало да разбират трепетите на една бъдеща булка. Ако не го направят - само свекърите губят!
« Последна редакция: февруари 25, 2011, 21:42:26 от Hekseskud » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 26, 2011, 19:45:26 »

Panteryx, душа, да не ти дреме! Аз като една ''бивша'' булка, минала през това да ти кажа - не позволявай на НИКОЙ, било то и свекърва ти да провали и да те натъжи в този прекрасен ден!
Моите свекъри и двамата се държаха ужасно на сватбата ми - в смисъл никакъв интерес. Свекърва ми само ме погледна и това беше. Нито за рокля, нито за букет, нито за организация. Бях си скъсала задника да организирам и направя всичко хубаво и приятно на всички гости...Тя си остана глуха и сляпа. Много се бях депресирала преди сватбата, тайно се надявах, че поне на сватбата ще се държат човешки..Ами не се случи...Не очаквай неочакваното се получи при мен. Но не ми пукаше ни най-малко на самия ми ден! Толкова бях развълнувана и щастлива със съпруга си - все едно света не съществуваше. Не ми пукаше хич за идиотското й поведение и че се държеше все едно е на обикновено събиране, а не на сватбата на сина си...И до ден днешен никой от тях не ни е поискал една снимка, не се е интересувал за нищо - нито дали са ни стигнали парите, нито как сме, нищо...

Та - да не ти дреме! Както си постелят, така ще седнат. Не се чувствай виновна, в крайна сметка те са минали вече по тоя път и би трябвало да разбират трепетите на една бъдеща булка. Ако не го направят - само свекърите губят!


Мила ,мога да ти кажа ,че така ,както ти си се чувствала ти ,така се чувствам и аз в момента.Съжалявам,че това ти се е случило,никой не заслужава това sad Само се надявам всичко да е наред...
Най-лошото е ,че нито свекърва,нито собственната ми майка ги интересува ,че ние с моят приятел ще се женим.Като съм започнала да се оплаквам да продължа с тъжната ми история....
Всичко започна,когато бях още малка, майка ми ме пребиваше от бой.За всяко нещо бях аз виновна!!На 16 години избягах от вкъщи и така срешнах едно момче с което се събрахме да живеем заедно ,при неговите родители.След 4 годишна връзка той започна да пие ,да се дрогира и започна да ме пребива от бой.И какво да ви кажа от трън та на глок!!Върнах се във вкъщи ,защото нямаше къде да отида и единственното ,което получих бяха само упреци.Никаква подкрепа cray Малко по-късно във времето срешнах сегашният ми приятел и решихме да се оженим.Още не си говоря с майка ми ,тя видя внука си единственно само когато се роди и на 1 г.(на рожденият му ден )и това беше sad от тогава ни вопъл ,нито стон от нея.Ще трябва да се справям сама с приготовленията за сватбата.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #299 -: февруари 26, 2011, 19:53:52 »

 kiss Както е казано, никой не си избира сам родителите....Съжалявам за това, което си изживяла, но от друга страна се радвай, че си успяла да излезеш от дупката и си намерила сегашната си половинка. И имате прекрасен плод на вашата любов  heart
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines