Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 22:01:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Роднини и сватба - как да опазим вълка сит и агнето цяло  (Прочетена 148031 пъти)
 
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #255 -: януари 24, 2011, 20:53:44 »

Според мен всичко си зависи от конкретните хора.  smile Ние не можем да си платим сватбата сами  blush и си поделяме разходите на три, но никой не ни се меси в решенията. Дори като питаме родителите за съвет избягват да си дават мнението. Каквото и да ни посъветват, винаги крайното решение е наше. Родителите ни са на мнение, че това е нашата сватба и трябва да е такава, каквото ние си я представяме. good
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #256 -: януари 24, 2011, 20:58:08 »

Според мен всичко си зависи от конкретните хора.  smile Ние не можем да си платим сватбата сами  blush и си поделяме разходите на три, но никой не ни се меси в решенията. Дори като питаме родителите за съвет избягват да си дават мнението. Каквото и да ни посъветват, винаги крайното решение е наше. Родителите ни са на мнение, че това е нашата сватба и трябва да е такава, каквото ние си я представяме. good
 

  goodpost Ей това е истината!
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: януари 24, 2011, 21:10:38 »

Pinkbird,  Bravo  Bravo  Bravo Това е чудесно и ви дава възможност да изживеете деня като ваш, а не на някой друг:)))) Стискам палци да осъществите мечтите си до една!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 24, 2011, 21:29:32 »

Pinkbird,  Bravo  Bravo  Bravo Това е чудесно и ви дава възможност да изживеете деня като ваш, а не на някой друг:)))) Стискам палци да осъществите мечтите си до една!
И аз се присъединявам.
Мисля, че имате прекрасни родители.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: януари 24, 2011, 22:21:38 »

posum, а какво става при теб, мила? Отдавна не си писала. Има ли някакъв пробив или са си все така нещата?
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: януари 24, 2011, 22:36:26 »

pinkbird за жалост не всички родители са като вашите, за което благородно ви завиждам .. ако беше обратното, тази тема нямаше да съществува ..
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #261 -: януари 24, 2011, 22:38:05 »

Охххххх дами, четох, четох .... смях се, виках си УЖАС ......някой направо ме ошашкахте! Аз съм в началото на подготовка и списъци. Моите родители не са от хората,които биха се месили (поне до сега не е било) Свекъра и свекърва ми са холандци и са разведени. Не щат да се видят. Свекъра категорично отказа да пътува за България, щото мрази да пътува и щото за него България е равно на Африка .... slap slap. Аз като знам,че ако тръгне ще са само псувни,че разбираш ли кво правя в тука аз, и си викам,че така е по-добре. И годеника ми мисли,че е по-добре. За свеки не знам дали ще тръгне. Тя се съобразява със втория си мъж, с когото годеника ми не се понася. Така, че моето мило май ще е сам в България, за което ми е малко гадно за него ама той май си вика,че така е по-добре. Преди 30 минути ги уведоми по телефона,че ще има сватба на 30.07 и те се оцълиха все едно не живеем почти 3 години заедно. Така,че ако няма да идват няма и да ми се месят . blum Баща ми милия преди три дни погреба майка си и веднага тръгна да мисли за сватба,защото всичко от сега трябва да се мисли.  cray Мъчно ми е за баба ми, мъчно ми е за него, но нямам друг избор а и живота продължава. За щастие той е страхотен човек и нямам проблем заради това. Тези дни ще питам кумовете (по скайп  pardon) дали са съгласни и ,че 30.07 е датата. Ние им бяхме намекнали, така че не очаквам проблеми. И въпреки,че родителите ми са супер днес с майка ми тръгнахме в лек спор за роднините, ама ще видим кво ще стане. Дано на всички да ви мине гладко и да се оправят всички дрязги! Иначе е много неприятно!  sad
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #262 -: януари 24, 2011, 23:20:25 »

Момичета, много ми е болно като чета как ви се мешат родителите и наистина не мога да го разбера това отношение от тяхна страна.  diablo  beating Много ми се иска всички родители да бяха като нашите. Пожелавам и на вас да имате сватбите на мечтите си.
Denitsa_Holland, моите съболезнования за баба ти. cray
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #263 -: януари 25, 2011, 00:01:14 »

pinkbird благодаря ти! Моите баби и дядовци не можаха да дочакат да ме оженят.  cray А много искаха! Моята баба от както аз съм се родила ми влагаше пари всеки месец на внос за сватбата ми. После инфлацията ги изяде и останаха едни 150 лева мисля. Милата.  cray Такъв е живота и затова е толкова жалко да има разправии за сватбата и то за глупости! Това трябва да е повод за щастие а не за кавги в семейството. sad
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #264 -: януари 25, 2011, 13:02:39 »

Момичета, моят съвет е да вложите цялата дипломация, на която сте способни за да накарате роднините (настоящи и бъдещи) да мислят, че с мненията си те са полезни за вас и високо цените всяка тяхна идея или препоръка (без задължително да е така). Сватбата минава и заминава за 1 ден, а на тези хора ще разчитате дълги години след това. Затова не приемайте вмешателството им толкова остро, в крайна сметка никой не ви мисли лошото без значение дали помага финансово или не. Аз по никакъв повод не се карам с моите свекърви и компания, защото после никой няма да помни точно за какво сме се скарали и кой е имал право, но отношенията са доста крехки, че да ги пречупваме още в началото.  smile
Успех на всички!
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: януари 25, 2011, 14:45:41 »

според мен по-скоро иска да каже, че са си извоювали независимост с факта, че сами си финансират сватбата good
good Един вид подсигуряване  blum
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #266 -: януари 25, 2011, 19:09:18 »

Аз до сега не съм се карала с родителското тяло на полувинката ми ,но понякога имам чувството,че  witch.....
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #267 -: януари 25, 2011, 22:00:49 »

И аз така, само съм спорила, но ме изкарва извънм нерви, когато преиначава...винаги изкарва, че е имала предвид нещо друго, ама ние не сме разбрали. diablo
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 25, 2011, 23:07:08 »

good Един вид подсигуряване  blum

то винаги е необходимо, щото моя свекър реши, че ще добавя хора в списъка с гости в последния момент .. да да, ама не - да е мислил - че ме и плаши, че нямало да дойде на сватбата да ме било срам biggrin biggrin викам ще се оправдая, че си отишъл на по-добро място и си ни оттървал от мъките вечно да се съобразяваме с теб, въобще не го изтърпях .. явно и на вид съм докарала колко много ми е писнало от претенциите му, щото веднага сви перките и пак станах умна и съобразителна .. аман вече! bad
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #269 -: януари 25, 2011, 23:37:13 »

 Bravo Bravo Bravo Bravo rafaela, представих си му физиономията и ми си оправи вечерта!  tease Миличкия, какво ли си е рекъл: "Брей, таз наш'та булка много люта!"  good
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines