Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 14:36:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Роднини и сватба - как да опазим вълка сит и агнето цяло  (Прочетена 146133 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: май 10, 2012, 09:55:09 »

аз мисля че е време да се нацупите и вие, и да не им носите никакъв списък и план- щом се държат така, ги чака пълна дезинформация. Това е най-доброто, иначе ще ви съсипят сватбата.... diablo diablo
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: май 10, 2012, 09:58:30 »

ами той милото така се вбеси вчера,че след това като разговаряхме каза,че мисли да им каже ако не им изнася въобще да не идват на сватбата..да си отидат на кръчма с родата,като толкова им е мъка за тях,че ще ги одумват и да ни оставят да си направим сватбата както ние искаме.
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 10, 2012, 10:03:12 »

ами той милото така се вбеси вчера,че след това като разговаряхме каза,че мисли да им каже ако не им изнася въобще да не идват на сватбата..да си отидат на кръчма с родата,като толкова им е мъка за тях,че ще ги одумват и да ни оставят да си направим сватбата както ние искаме.

и това е вариант .....
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #438 -: май 10, 2012, 15:40:06 »

Петенце моите свекъри ми направиха същата мамба. Изведнъж от нищото започнаха скандали и претенции, за някои неща отстъпихме, но за други - не. След като съвсем им обяснихме , че няма да е тяхното, а нашето - сега нищо не мрънкат.  Майка ми пък не взима никакво отношение, сякаш няма изобщо да се женя. Карайте си по план и им кажете без да се карате, че сватбата е Ваша, ще присъстват на нея като скъпи гости и точка. Успех  give_rose
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: май 10, 2012, 15:47:02 »

Момичета, проблема е, че те не са ходили на сватба от 30 години и въобще не знаят как стоят нещата biggrin
Най-вероятно си мислят, че всичките тези неща около организацията ние сме си ги измислили... crazy
Аз се радвам поне, че моито родители не са проблемни...в противен случай картинката щеше да е пълна  pleasantry smile Tsutsi просто не знам как сте издъжали това нещо покрай целия стрес от самата подготовка...
« Последна редакция: май 10, 2012, 18:20:19 от petenceto0 » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #440 -: май 10, 2012, 19:00:58 »

Петенце наистина много гадно от тяхна страна. Но явно хората са със старото разбиране и се страхуват какво ще кажат хората, от там идва целия проблем. А след като не са ходили на сватба от 30г. няма ли как примерно да им пуснете някоя скорошна сватба на приятел или роднина и да видят как се правят напоследак тези неща. Но не си го слагай просто се съгласявай и си правете както искате. Аз тези налагания не ги разборам изобщо. Някога и те са имали сватба и свекъри, би трябвало да знаят какво е и да са съпричастни с вас, а не д ви товарят допълнително. Горе главата всичко ще се нареди. give_rose
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 10, 2012, 19:35:52 »

Миши и аз не ги разбирам...иначе идеята ти е много добра, ще потърсим видео от наши близки за да видят за какво става въпрос give_rose smile въпреки, че съм повече от сигурна, че скандалите тепърва предстоят... cray
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #442 -: май 10, 2012, 21:01:09 »

Пете, Ем правилно ти е казала, че пълната дезинформация, ще ти реши проблема.

Ние доста самостоятелно си движим нещата и няма кое знае какво напрежение, по стечение на обстоятелствата (твърде натоварен график) не остава време да се отчитам кое как точно сме направили. Съответно никой родител няма време да си изгради цялостна представа как сме направили нещата и сме на фаза - Родителите питат ами това кога ще го правим - а то вече е направено и няма опции за вариации.

Не се притеснявайте, готово е, ще стане супер smile Това обаче работи към родители, които не са твърдо убедени, че трябва да доминират. Вашите ако се запънат, не знам какво ще ги правите, а лошото е, че както тръгнат нещата така и остават.  Offtopic Имаше един филм с Дженифър Лопес - Свекървище smile, хвани свекито изгледайте го заедно и вземете да сключите примирие на време.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: май 10, 2012, 22:01:46 »

Миши и аз не ги разбирам...иначе идеята ти е много добра, ще потърсим видео от наши близки за да видят за какво става въпрос give_rose smile въпреки, че съм повече от сигурна, че скандалите тепърва предстоят... cray
по-добре въобще не се занимавай с тях, тръгнеш ли да им доказваш каквотои да било чрез клипове, ще решат че са много важни и пак ще почнат...
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #444 -: май 10, 2012, 22:07:14 »

Пете, и на мен това ми е малко болна тема - родителите (и двете двойки) не са ходили на съвременна сватба и си живеят в представите за техните си сватби от едно време.....А като им казахме че само ще подписваме, настана паника.....минаха няколко дни, ние не отстъпихме и те се обадиха, за да кажат, че са разбрали, че не бива да се месят...Не че сега пак не звънят са разни въпроси и предложения, но не е толкова страшно smile Споко, ще се уталожат нещата и ще си организирате всичко по вашия начин  give_rose Важното е да си спокойна и уверена smile
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: май 11, 2012, 07:20:50 »

Момичета, колкото и да се опитваме да ги държим на страна, всеки път като се видим с тях се почва...а свекъра буквално крещи crazy Аз не ги познавах в такава светлина и цялата тази ситуация ми е шок  girl_impossible Много благодаря на всички ви за съветите, които ми дадохте  give_rose ще се слушам във всеки един и дано нещата поотихнат...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: май 11, 2012, 07:49:09 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines