Роднини и сватба - как да опазим вълка сит и агнето цяло

<< < (71/90) > >>

_perlichkata:
Tsutsi съчувствам ти най-искрено... Аз имам същият проблем само, че с племенника на милото.... Ужасно глезено, лигаво и тъпо момченце.... и то на 17 години.... Първоначалния ни замисъл беше моя близка приятелка и негов много близък приятел да са ни шафери.... Всичко беше ок, докато сестра му не се наду, че нейното момченце няма да е шафер, че вуйчо му го пренебрегвал постоянно....абе сърдене и мусене....нямам думи.... не ги понасям..... Сега отстъпих но при условие, че ще имаме 5 шаферки изцяло само мой приятелки.... и няма да седи никой на нашата маса, освен ние и кумовете... Бясна съм... }:-> P-( P-(

AliTia:
След прочетеното в последните постове, чак се зарадвах, че няма да имам така наречените "големи шафери и шаферки". То покрай тях за сватбата си ли да мислиш или за тях, направо останах потресена ohmy. Моите са без претенции за сега, но и не очаквам такива от сладките ни племенници на 5, 6 и 3 годинки. Още по малко и от най- специалния за сега, който ще е на 7 месеца :danceg:

Миши:
Tsutsi наистина много долна постъпка от нейна страна. Аз ако бях на твое място щях да се съглася само за пред нея и ще я оставя да си мисли, че ще е единствена и ще седи на официалната маса с нас. Но както каза при такива хора с хитрос и интриги трябва да се действа. В деня на сватбата като види, че няма да е както е искала ако ще пук да не идва. То наистина може и да пожелае да е с рокля като твоята. Аз нейните действия ги определям като вид ревност. Особено ако е свикнала всички да се въртят около нея, в един момент центъра на внимание ще се измести върху вас и нея я влудява това. Поне от прочетеното до момента аз така виждам нещата. Не се ядоствайте, правете си това, което сте си наумили, пък я поставете пред свършен факт да видим какво ще направи тогава  =]

Tsutsi:
При мен целият стрес идва от родителите и сестрата на годеника ми - просто вече се замислям дали изобщо искам да се омъжа за него и да имам нещо общо с тях. Те или искат да ни разделят, или не съзнават, че като се бъркат в нашите отношения ние ще се разделим , защото аз определно няма да им издържа на глупостите, да не говорим, че и той ги издържа - хем ни бъркат в джоба, хем искат във всичко да се мешат. Просто не знам момичета, много съм объркана, сутринта пак се скарахме с милото заради тях. Имам нужда от разумен съвет наистина  :( :( :(

Ariel:
Tsutsi, имала съм си вземане-даване с такива хора. На мен ми коства много енергия да се разправям с такъв тип хора и аз винаги правя една ментална равносметка - дали и доколко наистина си заслужава човек да се бори, за да запази въпросните връзки възможно най-добри. Ако сметнеш, че си заслужава бори се. Колкото повече ти се зъбят насреща, толкова повече широко се усмихвай, ей значи тази рецепта помага много! Изпитано! Няма нещо, което повече да съсипва наглостта срещу теб от изненадващо и неочаквано позитивно, непоклатимо настроение от твоя страна! Знаеш ли защо - защото не го очакват.  :D Ако наистина искат да ви разделят, то те очакват ти да реагираш точно, както реагираш в момента, но никога няма да очакват обратното. Ще ги хвърлиш оф-гард дето се вика. Но ако прецениш, че не си заслужава да развиваш и пазиш тези взаимоотношения мисля, че знаеш решението.  :)

Дано това, което ти пиша ти се стори смислено, при мен помага.

 :offtopic: Отговарям тук, защото въпросът е зададен тук, но не знам дали тези мнения не са за друга тема... Вече и аз се обърках. =]

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница