Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:30:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Може ли сватба без хоро?  (Прочетена 47906 пъти)
 
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 07, 2012, 18:53:25 »

Цуци, аз си ям яйцата без сол  give_rose Но да си кажа честно и аз съм била на сватба без хора и нямаше спойка между хората, които иначе стават и скачат даже и да не знаят много какво се случва. Ние сме метъли, но и хора играем, ходим от повече от година на народни танци и то съвсем не с цел сватбата.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #91 -: юни 08, 2012, 07:32:00 »

Миналата година ходих на една сватба, на която имаше само едно-единствено хоро в началото, след това нямаше, пуснаха само ръченица за танца с пилето. Беше една от най-веселите сватби, на които съм ходила.
Обратно, ходих на друга, на която имаше толкова много хора, че свят ми се зави, но пък не ми беше весело.

На нашата сватба имахме 5-6 хора, ние искахме да имаме малко хора, защото все пак си правим сватбата в България. Имахме гост от Щатите, за него ДЖ-я пусна туист blum, който изтанцувахме двамата с него и беше весело smile
Мисълта ми е, че дали ще има хора или не, не определя колко ще е весела сватбата. Ако цяла нощ се въртят хора  с цел да покаже булката, че ходила на уроци и си гледа само в краката концентрирано...докато, ако идва естествено, е много по-различно.
Всичко може...важното е наистина да се забавлявате, а не защото така "трябва".
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 08, 2012, 08:15:38 »

Алексиа,  good . Разбира се, че може да има весела сватба и без хора. Но смятам, че ако гостите харесват хора, е редно да се пуснат няколко. Все пак нали идеята е всички да се веселят.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 08, 2012, 08:33:39 »

Алексиа, повечето сватби, на които съм била са с международен елемент и няма много хора, но друго си е точно 1-2 за настроение. А и на чужденците са им много интересни. Никой не е казава - хора до втръсване....Обаче бях именно на българска сватба без нито едно хоро и хич не се получи.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #94 -: юни 08, 2012, 09:01:29 »

Да, това имам предвид и аз - смятам, че трябва да има поне малко хорца smile Иначе всеки може както си иска да си я прави сватбата, моето мнение е, че това е нещо традиционно за нашата страна и е хубаво да го има, но не е показател дали ще е хубава и весела сватбата, това имах предвид.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines