Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 02:03:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ако на сватбата вали....  (Прочетена 52404 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 08, 2011, 09:36:35 »

... ще ни върви по вода. Мисля положително.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 09, 2011, 12:47:56 »

Аз съм от момичетата с дъждовни сватби , но пък може би цял живот ще ни върви по вода  blum.Сватбата ни беше дневна , при което още от предният ден си валеше постоянно и дори очаквах че украсата по колата ще изпада ,защото докато я слагахме бършехме колата , а то си валеше в това време.Обаче половин един час преди да започне всичко дъждът спря , беше доста студено и мрачно , но пък без дъжд.Ама ние си го очаквахме защото при нас винаги е така , така ни тръгна от самото запознаване , че така и до сватбата, но поне винаги дъждът спира на време smile
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 07, 2011, 10:16:43 »

Момичета, някой някъде беше писал за бели прозрачни чадъри, които хем те пазят от дъжда, хем с тях ставали хубави снимки. Не откривам сега поста, но ако някой може да помогне с идея от къде мога да купя такива чадъри, ще му бъда много благодарна.
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #93 -: ноември 07, 2011, 22:48:28 »

 Нашата сватба ще е началото на януари и ме е страх ако има виелици, не ми пречи ако има сняг даже напротив.... стига да е хубаво и меко времето  twohearts
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 08, 2011, 01:35:49 »

smile Нашата сватба беше Април 2010 и валя почти през целия ден дъжд sad Ту спираше, ту почваше наистина гадно време, но пък всичко мина много добре и вече мисля дори, че малко дъждец е на късмет smile Само бури да няма! smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #95 -: ноември 08, 2011, 02:34:58 »

Момичета, някой някъде беше писал за бели прозрачни чадъри, които хем те пазят от дъжда, хем с тях ставали хубави снимки. Не откривам сега поста, но ако някой може да помогне с идея от къде мога да купя такива чадъри, ще му бъда много благодарна.

Виждал съм по Илиенци в София, предимно по китайските щандове,

А относно "Ако вали", ами какво като вали, да отложите сватбата ли? Изобщо не си го слагайте на сърцето.Проблем е само са снимките и за видеото и то до известна степен. Но и това не е болка за умиране. На много сватби съм присъствал на които е валяло и са си протекли супер.Има много по големи изненади от дъжда( и по неприятни), но не са за този форум, където се споделят предимно радостни емоции.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #96 -: ноември 14, 2011, 10:30:03 »

Македонците казват, че е на берекет - раждат се мъжки деца и семейството не вижда немотия. Wink. На нашата сватба валя половин ден проливен дъжд. Имам двама сина, а и не сме оставали гладни и жадни - има нещо верно, значи!
Активен
Etoile
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #97 -: ноември 21, 2011, 21:22:43 »

...ще станат хубави снимки с чадъри smile поне така стана при нас..дъждът се изля за 10-15 мин. преди ритуалната и 33-градусовата жега се превърна в малък тропик! Гостите бяха подложени на сериозни температурни изпитания в този ден, но аз от адреналина не си спомням за никакъв дискомфорт! Общо взето наистина нищо не бива да помрачи настроението в този ден, камо ли един хубав летен/есенен/студеничък или пролетен дъжд!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 22, 2011, 10:33:36 »

На мен на важни моменти все ми върви на дъжд и винаги става купона  yahoo - дипломирането, абитуриентския бал и т.н...Така че няма да се учудя ако ни навали smile .
А иначе относно организационната част- малко фото романтика с чадъри  blum и малко повече пазене на роклята,само украсата по колите, ако я има, е донякъде проблем- била съм на такава сватба,изпопадаха някои цветя, но настроението беше на шест. danceg
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #99 -: ноември 24, 2011, 12:57:58 »

дъждът както казват е на късмет  smile ще върви по вода  Wink
Повечето жени сме склонни малко да преекспонираме нещата.. толкова време чакаме, планираме и организираме сватбения ден, а накрая - дъжд.  shok cray и почват едни драми..
Всъшност, не е точно както в представите, но реално няма никакъв проблем  pardon Тя емоцията е толкова голяма, денят е изпълнен с толкова хубави неща, че нещо толкова малко не би трябвало да влияе  smile
Аз пък вместо "голяма трагедия"  pleasantry си представям доста артистични и раздвижени снимки (да му мислят фотографите  blum), с по-дълбока рязкост, размазани дъждовни капки и младоженците на фокус  smile Една шантава фотосесия с шарени чадъри или пък всичките един цвят..  smile нещо нестандартно, което да излезе от рамката на стандартните снимки и пози. ...Защо не младоженеца да носи на ръце булката, за да не си изцапа тя роклята  Wink или пък я е гушнал и я пази от дъжда с чадър  smile
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #100 -: ноември 24, 2011, 14:05:42 »

Нашата сватба беше в горещ юлски ден, по нищо не личеше ,че ще вали. Взеха ме в 15:00 от вкъщи направихме фотосесии, едно слънце едно чудо и в мемента в който тръгнахме към църквата задуха вятър,притъмня влязохме в църквата. В момента в  който свещенника изви глас се чу гръм и заваля. Ама беше точно като на кино ,,на господу помолимсяя,, и силен гръм. Валя докато траеше ритуала, в момента в който излезнахме, леко ръмеше и се показваше слънцето.  Sunshine Това беше много силно изживяване, съкаш господ си даде благословията с този дъжд. Определено мисля,че е добра поличба  butterfly
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #101 -: февруари 28, 2012, 19:52:29 »

Да аз писах вече по назад някъде, и за мен е добра поличба good.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 10, 2012, 12:44:57 »

Ние сме за началото на юли. Добра и лиша поличба не искам дъжд  shok
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #103 -: март 10, 2012, 14:39:18 »

Никой не иска, но каквото дойде. Прогноза за юли няма от къде да вземеш. Не си го слагай на сърцето.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines