Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:50:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки !!!!! част 6  (Прочетена 137431 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #420 -: април 12, 2009, 13:22:12 »

Да, точна така - аз и Су сме писали за жеравчета. Не знам дали са ни еднакви, но мисля, че да. Става дума за жеравчета - като оригами. Сгъват се от хартия. Има и книжки, и в нета може да се намери как се сгъват. Не знам каква е идеята на Су, но моята беше да си ги хвърляме с късметчетата, но може би тях в църквата... защото моите са мънички и чисто бели. От две години си го представям и се надявам да ни разрешат да ги хвърляме.


Въпосче - някой може ли да ми даде идея как да залепвам органзена панделка  sad Че нали са фини и прозрачни и всичко се вижда. а искам да я залепя на тейбълките по горния ръб и не знам с какво  GROAN Дали ще стане със силикон? Или с това гел лепило, за което вече беше писано?
« Последна редакция: април 12, 2009, 13:25:06 от Amelia » Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 12, 2009, 13:53:01 »

Amelia, защо не пробваш да лепиш със сухо лепило. Аз използвах UHU да лепя паус и изобщо не си личеше.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #422 -: април 12, 2009, 14:03:53 »

Стана ми много любопитно. Сю-то, а и някой друг май писахте за някакви жеравчета. Моля ви кажете за какво става дума, дайте снимка. girl_wink

При мен идеята е такава. Сгъвам оригамки жеравчета с големина горе - долу колкото нокът в избран цвят. В последствие ще бъдат разбъркани в житото, което ще хвърля кумата, заедно с дребни бонбонки, стотинки и блеснулчици. Избрах жеравчетата, заради много дълбоката ми връзка с Изтока, заради символиката им и заради практичния момент, че истински гълъби могат да ми изцапат роклята. Хихик!  girl_wink

Кумата и/или шаферките. нали трябва над булката и младоженеца да падат. Как самата булка ще ги хвърля

Амелия, зависи си от традициите, които ще спазат младоженците и предполагам, от това, от кой край са. Аз например, за първи път тук във форума срещнах хвърляне на късметчета от кумата или шаферката. На сватбите, на които съм била винаги булката ги е хвърляла, а кумата е хвърляла житото. Явно навсякъде е различно.  scratch one-s head

Въпосче - някой може ли да ми даде идея как да залепвам органзена панделка  sad Че нали са фини и прозрачни и всичко се вижда. а искам да я залепя на тейбълките по горния ръб и не знам с какво  GROAN Дали ще стане със силикон? Или с това гел лепило, за което вече беше писано?

Зависи как искаш да я залепиш набрана или права. Ако е права и тейбълката е прегъната или от два слоя, вмъкваш крайчетата на панделката от вътрешната страна и лепиш там. Така лепеното не се вижда. Ако е набрана не мога да се сетя за друго, освен за прозрачния поксипол или за локтайт. При тях с малко количество лепиш здраво и не се вижда.
« Последна редакция: април 12, 2009, 14:19:06 от Su_to » Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: април 12, 2009, 14:33:32 »

Мерси за отговорите. Ще се радвам и ако приложите снимки на тези сладки жиравчета, когато ги измайсторите. danceg
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #424 -: април 12, 2009, 15:00:56 »

Ами като се прибере фотото, ще видя да ги щракна. И без това ща не ща ще ги снимам за сайта. Моите са бели и бордо (цветовете на сватбата) и са комплект с бройката на късметчетата.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: април 12, 2009, 18:47:06 »

За тейбълките ако не държиш много да е залепена панделката,можеш да пробиеш две дупчици на горния ъгъл и да промушиш и завържеш панделката,а иначе със силикон става,аз съм лепила и не се вижда.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: април 12, 2009, 20:59:34 »

Новата тема е ТУК
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines