Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:59:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой сватбен салон е роклята ти - бял и черен списък н  (Прочетена 287106 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юли 15, 2013, 22:40:15 »

Бял списък : сватбен магазин Дева-Русе,роклята,булото,чантичката са от там,по готов техен модел,с мои размери,доколкото знам са представител на асеновградска фирма,коя е,нямам представа,снимки в темичката ми,отношението на собственичката на магазина е повече от прекрасно
Активен
gerganasl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #391 -: септември 22, 2014, 11:18:14 »

Фортуна Стайл-Асеновград.
Дизайнер - Сиси Гавазова
Направи уникална рокля за мен!:)) Препоръ4вам я с две ръце! Уши я страхотно!
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юни 15, 2016, 13:41:48 »

Някакви други мнения за "Версай" освен предишното отрицателно?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юни 17, 2016, 22:02:20 »

Назад по темата има много положителни мнения за Версай . Моето е много положително, но е от преди много време 2008.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #394 -: юни 17, 2016, 22:04:26 »

Моята рокля е от там.Взех я миналия петък.Вера е много отзивчива и си изпипва нещата. Аз мога само да я похваля. Самият факт,че в Асеновград отидох направо при нея и че за втори път й се доверявам за моя рокля,както и за бала си,който беше преди 7 години,е повече от показателен good
Активен
kocopely
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #395 -: август 05, 2017, 12:12:02 »

Тръгнах да чета форума,защото следващата година планираме сватба с приятеля ми и попаднах на един доста стар пост,на който искам да дам отговор.
Соро най-добрата ми приятелка се омъжи и по този повод ни се наложи да обиколим доста магазини за булчински и официални рокли.От търсенето в мрежата попаднахме и на тази фирма "Палома Фешън".Харесаха ни нещата на страницата им и се обадихме да си запишем час.Когато отидохме,ни казаха,че трябва малко да изчакаме,защото и двете пробни бяха заети.Поканиха ни да седнем,дори ни донесоха по бутилка минерална вода.В едната пробна мереше ромска булка,не че сме расистки,обаче момичето от пръв поглед си личеше,че е нечистоплътно.Малко се смутихме с приятелката ми.Във втората пробна мереше официални рокли майката на булката.В магазина беше пълно с познати и рода на двете "дами".От разговорите м-у клиентите и момичетата,които работят там,разбрахме,че роклите са на доста солени цени,нещо от порядъка на 2-3 хиляди лева  Oh my ...!Нищо лично,но тези рокли не бяха кой знае какво пък и като се има предвид кой ги мери?!Както и да е,решихме да останем и да изчакаме.Ромската булка беше доста едричка,като приятелката ми,та се наложи да й взимат размери и така чакането се проточи повече от 40 мин.Накрая дойде и нашия ред.Продавачката/консултанта поледна приятелката ми и на бързо й обясни,че има само 3-4 модела,които се изработват и биха могли да станат за нея.Останалите рокли били "за готови"т.е.нямало материали за тях и не се шиели??Вкара я в пробната да се съблича и каква беше изненадата ми,когато грабна една от току-що пробваните от ромката рокли Oh my ...!!Няма да влизам в подробности,но приятелката ми ми сподели,че всички рокли/общо 4-повече не й позволиха да мери/ миришели на мръсно и били мокри от пот.Когато попитахме дали това са мостри,ни се обясни,че това са роклите,които се продават,а за различни размери се правела индивидуална поръчка,която изисквала 2 месеца.Както и да е,момичетата бяха учтиви и ние им благодарихме,като казахме,че ще си помислим./На приятелката ми по спешност й се наложи да ходи до тях да се къпе преди следващите проби в друг магазин/Предполагам се сещате,че не се върнахме отново в Палома.
Лично аз не бих отишла там да си купувам сватбена рокля.Да не споменавам,че докато разглеждахме роклите там видяхме, че са с петна и скъсано по тях,с развалени ципове и паднали копчета.Обясни ни се,че за това някои модели били намалени/от 2500 на 1300??!!/.Но това,което е най-шокиращото беше,когато прителката ми се обади по телефона няколко дни по-късно да попита колко би струвала поръчката на определен модел/бяха ни записали на визитка моделите,които е пробвала,както и цените за "готова рокля"/Цената,която й казаха беше с близо 500 лв.по-висока Oh my ....В тази фирма явно не познават добре парите.Тя попита защо е толкова драстична разликата,а отсреща й обясниха,че са в сезон и цените непрекъснато се променят??!!!
И извода:никоя уважаваща себе си жена не би си позволила ужаса да преживее подобно нещо
Аз лично ще си поръчам от Арети,защото знам,че там поне държат ниво както на обслужване,така и на клиентела.
Успех на всички бъдещи булки good
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines