Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:10:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой сватбен салон е роклята ти - бял и черен списък н  (Прочетена 287091 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 04, 2007, 16:14:47 »

Аз съм почитател на "Аз и ти", Смолян.
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #31 -: юни 04, 2007, 21:16:14 »

Моята рокля беше от M.Tyler. Мнооого съм доволна от всичко- собственичката е уникално готина мадама. Но то по моята рокля нямаше нужда от корекции или някакви по-сложни маневри. В тази област мнение ще даде prin4ipessa, защото тя си я поръча и ще и я носят от Америка.... стискам палци да няма проблеми
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 05, 2007, 20:32:32 »

Аз също утре отивам в магазин на "Аз и Ти" - дано остана доволна crazy
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #33 -: юни 05, 2007, 22:00:11 »

Аз и Ти  в Търново са същата фирма като Рабел(кадето си ходила).На Рабел му сложиха това новото име преди 1 месец.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 05, 2007, 22:18:15 »

Моята рокля беше от M.Tyler. Мнооого съм доволна от всичко- собственичката е уникално готина мадама. Но то по моята рокля нямаше нужда от корекции или някакви по-сложни маневри. В тази област мнение ще даде prin4ipessa, защото тя си я поръча и ще и я носят от Америка.... стискам палци да няма проблеми

Благодаря ти, Яна!  give_rose И аз се надявам всичко да е наред, но още е много рано да кажа каквото и да било. Като пристигне роклята ще споделя. Дано да вкараме бутика в белия списък! smile
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 22, 2007, 14:42:53 »

Роклята ми е от Виргиния Здравкова. Салона е удобен и момичетата са толкова любезни и не натрапчиви. Западно обслужване и качество. Супер доволна съм от тях. good
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 22, 2007, 15:26:50 »

MALENA, къде се намира този салон, за да го посетя? Bravo



Използвай само кирилица за постовете си!!!
« Последна редакция: юни 22, 2007, 15:56:08 от solecito » Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 22, 2007, 15:52:08 »

MALENA, kade se namira tozi salon za da go posetq? Bravo
На Христо Белчев 50, като тргнеш от попа по Патриарха към Витошка точно в последната пряка
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 23, 2007, 17:32:25 »

моята е от "Милена" Асеновград !!! не съм очарована !!! но най-накрая роклята ми стана страхотнаа !!! smile
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #39 -: юни 24, 2007, 14:43:16 »

Аз отново да се изкажа за моята рокля, защото проклетията с нея не приключи с ушиването и взимнето й от салон "Нели" в Асеновград. Вчера насред сватбата, след гражднската церемония вероятно от топлото, украсата й, дето беше залепена със силикон започна да се отлепва и да пада!!  diablo По спешност я закрепихме тук-там с конец, но после от танците в ресторанта съвсем се раздърпа. А онази самозвана дизайнерка като ми я лепеше и я питах с какво я лепи ми каза "С лепило, пиле, да ти се разпадне на сватбата". Е позна, разпадна се  werewolf Но пък после го приех от веселата страна, много от гостите си взеха парченце от украсата за спомен  laugh
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 24, 2007, 14:46:12 »

Аз отново да се изкажа за моята рокля, защото проклетията с нея не приключи с ушиването и взимнето й от салон "Нели" в Асеновград. Вчера насред сватбата, след гражднската церемония вероятно от топлото, украсата й, дето беше залепена със силикон започна да се отлепва и да пада!!  diablo По спешност я закрепихме тук-там с конец, но после от танците в ресторанта съвсем се раздърпа. А онази самозвана дизайнерка като ми я лепеше и я питах с какво я лепи ми каза "С лепило, пиле, да ти се разпадне на сватбата". Е позна, разпадна се  werewolf Но пък после го приех от веселата страна, много от гостите си взеха парченце от украсата за спомен  laugh

ааааа това е много хубаво ,че гостите са успяли да си вземат по нещо от твоята рокля,и знаеш ли защо? имаше някакво поверие,че ако някой иска скоро да се женни трябва да си открадне нещо от булката.
Иначе ,другото не е много приятно имного сужалявам,че е трябвало да ти се случи sad
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 24, 2007, 14:53:18 »

Smurfieta, неприятно е това което е станало но виж важното е че не е могло дори и това да ви развали празника и че сте погледнали от веселата страна и така някои от гостите е получил наистина специален подарък от булката
аз за сега слагам моя  сватбен салон M.Tyler в белия списък, срещата мина добре, собственичката беше много мила...., да видим дали ще се похваля пак август като си взема роклята
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 24, 2007, 15:20:06 »

Mята е от Мари-Анна-Белла. Салонът се намира на Графа - близо до канала в един блок. Много мила продавачка и добро обслужване. Първият път като отидохме бяхме в обедната и почивка/в последствие го разбрах/, но въпреки всичко момичето ми облече да пробвам 2 рокли, които си бях харесала без дори да се нацупи. За това как шият незнам, защото по роклята ми се наложи само скъсяване, но си изпълниха поръчката в определеното време и всичко е ок! Иначре роклята ми не е на тяхнята дизайнерка, а на Мariees de Рaris- май така се пише.

Smurfieta, това с роклята ти е ужасно - пишем им огроооомна черна точка. Много се радвам обаче, че преживяването не е помрачило прекрасния ви ден! Поздрави!!!
« Последна редакция: юни 24, 2007, 15:40:17 от seny » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 25, 2007, 08:47:06 »

в белият списък бих записала сватбен салон Алба където продавачките бяха невероятни

а в черният списък Контеса - без коментар
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 26, 2007, 14:43:57 »

Аз да добавя - в белия списък Грънчаров и син - Русе - страхотни са правят чудеса
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines