Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:18:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой сватбен салон е роклята ти - бял и черен списък н  (Прочетена 287094 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: май 23, 2012, 07:30:32 »

ЗА БЕЛИЯ СПИСЪК: БулВесеи - Асеновград, причните тук  good
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: май 23, 2012, 08:11:15 »

Аз съм много доволна от Грънчаров и син! Роклята беше страхотна, цената също, а и не се наложи да ходя до друг град. Един от малкото качествени и на нормални цени салон в София. Обслужването също беше много добро - много са мили и са отворени към всякакви промени по моделите smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: май 30, 2012, 21:16:45 »

Моята рокля е от Сватбен център София- за белия списък са на 100% , много съм доволна нямам никакви забележки към тях smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: май 30, 2012, 21:36:42 »

Аз бях обещала са включа в черния списък ателие "Версай" - Асеновград. Когато отидох видях мечтания модел в магазина, но в по-малък размер. Бях впечатлена от изработката на мострата, казаха ми сравнително висока цена за моя бюджет, но роклята толкова ми хареса, че веднага си стиснахме ръцете за шиене, тъй като исках малко по-широка кройка и естествено по-голям размер.
Те дори се учудиха на ранната поръчка и готовността ми за 50% капаро. Обясниха ми как всичко се шие ръчно и колко е специална. Излезнах си с разсеяна усмивка при поръчката. Няколко месеца по-късно, седмица преди така уговорената първа проба им се обадих, за да установя, че изобщо не си спомнят за тази поръчка, но от някъде си изровиха записките. Опитаха се да отложат пробата, но аз вече така си бях организирала нещата, че беше невъзможно. Настоях си за дата. Когато отидох имаше скроена рокля, която беше в толкова суров вид, че не можах да добия никакво впечатление, но ме увериха, че така трябвало да бъде. Уговорихме кога да я взема и пак си тръгнах що-годе спокойна.
В деня, в който трябваше да си я взема отидох, за да установя с ужас, че нищо не беше свършено по роклята, освен да вдигнат с 10см обръча от така взетата вече дължина. Оттам се почнаха мъките, а няколко часа по-късно, когато установих с ужас, че лепят дантелените парчета със силикон - накриво и недоизрязани, се започнаха и скандалите. Тръгнахме си в 9 вечерта с бледо подобие на това, което трябваше да е моята рокля.
Чухме много любезности, лъжи и др., от които също нямахме нужда.
Буквално с майка ми сме я дошивали, където това беше възможно.
Активен
dimi_rosi
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: май 30, 2012, 21:48:32 »

Бутик Емоция - Варна в белият, хубави модели, на сносни цени и отлично обслужване! Аз лично съм много доволна!
Активен
miraculous
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #380 -: юни 18, 2012, 08:35:12 »

Добро утро на всички потребители, модератори, анонимни читатели. Преди около 2 години открих вашият форум и го чета с интерес почти всеки ден. Докато подготвях сватбата си постоянно намирах полезни съвети тук. Сватбата ми беше тази събота и нямам думи да опиша колко красив ден преживях с най - близките си хора. Днес реших да се регистрирам само за да споделя откъде си взех роклята и колко съм доволна от услугите на всички, които направиха сватбата ми, това което беше - на дизайнерите, на фотографите, на видеооператорите, диджеите, флористите, водещите, родителите ни и гостите. Благодаря от сърце!

Роклята ми е от магазин Версай. Получих страхотно отношение и ми направиха роклята за много бързо време като имахме постоянна връзка по телефона, ту аз им звънях, ту те на мен за да доуточняваме всичко. Поръчах я и след 2 седмици и половина беше готова. Като през това време отидох само на 1 проба. Роклята беше направена много добре и дори едната жена каза, че цяла нощ е шила дантелата ми на ръка. А накрая ми подариха и жартиер като подарък, защото чантичка не исках.

Благодаря много на всички, които направиха сватбата ми толкова незабравима!!!

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 18, 2012, 16:04:27 »

Момичета тази тема е за тези които са им минали сватбите.за да обсъждате проби и други неща има тема Булчински рокли.Хубаво е тези които класират някой в черен или бял списък да пускат по една снимка да се види в крайна сметка наистина резултата и за да няма проблем с това да бъдат подозирани като представители на фирми.
Активен
bul4iccccaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


« Отговор #382 -: юни 18, 2012, 17:42:28 »

Роклята ми е от магазин Версай. Получих страхотно отношение и ми направиха роклята за много бързо време като имахме постоянна връзка по телефона, ту аз им звънях, ту те на мен за да доуточняваме всичко. Поръчах я и след 2 седмици и половина беше готова. Като през това време отидох само на 1 проба. Роклята беше направена много добре и дори едната жена каза, че цяла нощ е шила дантелата ми на ръка. А накрая ми подариха и жартиер като подарък, защото чантичка не исках.


Здравей миличка! Моята рокля също е от там и съм много доволна. Изработиха ми я също доста бързо, защото аз я бях поръчала 1 месец преди самата сватба може би. Мога да кажа само хубави неща за продавачките в магазина. Сватбата ми беше преди няколко месеца, но реших да се включа за да споделя и аз своите впечатления от тях.[/color]  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 18, 2012, 17:55:05 »

Здравей миличка! Моята рокля също е от там и съм много доволна. Изработиха ми я също доста бързо, защото аз я бях поръчала 1 месец преди самата сватба може би. Мога да кажа само хубави неща за продавачките в магазина. Сватбата ми беше преди няколко месеца, но реших да се включа за да споделя и аз своите впечатления от тях.[/color]  give_rose
можеш ли да споделиш снимка на роклята си ?
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 18, 2012, 19:31:12 »

В допълнение след сватбата: част от дантелите се разлепиха - особено в горната част, където бяха залепени не само за тюла, но и за плата. Панделката ми се разши и увисна. Един банел или някаква там част изскочи и ме дереше по гърба. Всичко това благодарение на Версай - единственият ми лош избор в хода на подготовката на сватбата.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юли 18, 2012, 08:28:17 »

Слагам в белия списък модна къща Булвеси. Роклята ми отговаряше изцяло на изискванията ми, а самата дизайнерка е страхотен човек.
Активен
RunawayBride
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #386 -: юли 19, 2012, 11:45:54 »

Здравейте! Слагам в бял списък дизайнера Стоян Радичев. Разбира си от работата, има усет към красивото, шивачките му са добри, работи с много качествени материали и е изключително прецизен в детайлите. Не ме остави да си тръгна, докато не изглади нещата до съвършенство. Получих много добро отношение и наистина прелестна рокля! Като изработка му отне около две седмици. Ходих само на една проба. Цените му са добри, като варират според индивидуалните желания на клиента.
« Последна редакция: юли 19, 2012, 11:49:50 от RunawayBride » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: август 27, 2012, 19:08:40 »

Белият списък- Нимана, Карлово- добра изработка и обслужване
Черния списък- сватбен център София
- лошо отношение към клиент с по-малък бюджет, лоша корекция на роклята, пробутване на захванат с телбод калъф за роклята, вместо нов.
Активен
kami83
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #388 -: октомври 24, 2012, 10:46:57 »

Роклята ми е от сватбен салон Булвеси.
« Последна редакция: октомври 24, 2012, 10:55:04 от kami83 » Активен
linalam
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #389 -: ноември 25, 2012, 16:40:31 »

Здравейте, аз си харесах модел на Версаче.Обиколих ателиетата на Асеновград и навсякъде ме уверяваха че ще го направят за около средно 1000лв. защото модела е на Версаче. Само в Латеда- Бридал се съгласиха да ми я ушият за около 500лв. Модела беше ушит на 100% и аз бях щастлива, защото бях с най- хубавата рокля. В Латеда-Бридал наистина е възможно да ви изработят това  за което сте мечтали.


* Resize of Rotation of IMG_2233.JPG (69.79 KB, 564x752 - видяно 1281 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines