Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:28:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой сватбен салон е роклята ти - бял и черен списък н  (Прочетена 288332 пъти)
 
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #60 -: юли 09, 2007, 10:47:39 »

  Аз слагам в белия списък "Мария Анна-Белла"/ "Mon Amour" - незнам кой точно ми уши роклята. Поръчах я в единия салон, а пробата ми беше в другия. И двата са на дизайнерката Поля Миланова. Тя е страхотна, момичетата са много мили - особено това на Графа. Аз сама си измислих модела на роклята, занесох на дизайнерката една не съвсем професионална рисунка и се притеснявах, че няма да ме разбере какво точно искам и да го изпълнят както си го представям, но се получи още по-хубаво...Тя внесе някои неща от себе си (съвсем дребни детайли по кройката), които направиха роклята още по-красива. Освен това стана точно за 3 седмици - поръчах я на 12 май и беше готова на 31-ви и това в периода на абитуриентските балове... Изобщо съм много доволна!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 09, 2007, 11:26:20 »

и аз вече мога да пиа тук впечатления smile
салон Shu Shi -страхотна обстановка,страхотно обслужване и супер рокли Wink
Активен
capricio
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #62 -: юли 17, 2007, 22:51:07 »

Момичета имам нужда от спешна помощ!! след няколко дни имам път до София и трябва за няколко часа да се опитам да си харесам  рокля. Моля ви препоръчайте ми някакви магазини - ако имате впечатления ,  с рокли които са по- семпли и на поносими цени.По принцип си търся рокля с  по - прибран силуети без обръчи . Незная имам ли шанс да се справя със задачата в тези кратки срокове , но поне трябва да се опитам.Благодаря ви предварително!!!
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 17, 2007, 22:58:29 »

Сватбен център в Младост 4, ходи се със автобус 76,111 и маршрутка ако не се лъжа 6, ама не гарантирам за цените защото там са малко по завишени от обикновените
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 18, 2007, 11:13:22 »

Аз ти препоръчвам да отидеш на Пиротска .Там всеки втори магазин е за сватбени рокли и са на поносими цени!Аз моята от там си я купих и съм почти сигурна че ще си избереш защото има богат избор!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 18, 2007, 13:52:53 »

така оказа се че моята рокля е на "АЗ и ТИ" СМолян !!! но я поръчах и купих от Милена - Асеновград !!! едно че нещо се омотаха продавачки и дизайнерки, друго че трябваше да сложат те розовите перли които бяха с дупчици и познайте оказа се че бяха залепени със силикон, при кккоето цялата къща беше в розови перлички, добре че бяха много  tease май, май Милена ще влезнат в черния списък !!!! иначе си я закачих на няколко места, булото ми го изгориха с цигара , но едва ли някой си е запазил роклята след една бурна сватба като нашата в перфектно състояние !!! е това е друга тема вече !!!!
Активен
capricio
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #66 -: юли 18, 2007, 13:54:44 »

 Благодаря ви ще се пробвам на Пиротска със сигурност. За сватбения център - дано да го намеря, че Кварталите на ги познавам много, но с питане  трябва да стане  smile
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 25, 2007, 10:30:47 »

Така и аз вече мога да поставя СИЯНА Асеновград в белия списък, но това го правя заради шивачките на СИЯНА, които са страхотни професионалистки, а не заради собствениците!
« Последна редакция: юли 25, 2007, 10:48:43 от mehandjijska » Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #68 -: юли 26, 2007, 12:45:09 »

Здравейте и от мен!
Аз поставям модна къща Романтика в белия списък. Там си ших роклята само по снимка от списание.
Много се притеснявах как ще успеят да хванат кройката, но мога да кажа, че надминаха очакванията ми. Роклята ми е повече от прекрасна! Даже шивачката добави някои детайли от себе си, тъй като на снимката роклята не се виждаше отзад. Единствената ми забележка е, че си поръчах роклята на 14.04, а първата ми проба беше на 05.07! Взех я на 21.07, а сватбата ми е на 04.08. Но пък си заслужаваше! - кройката е много добра, платовете с които работят също, ососбено дантелите smile
Активен
viky_v
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #69 -: юли 26, 2007, 13:17:49 »

Сватбен салон SHU-SHI в София според мен е  с най-доброто обслужване и там могат  да се намерят  най-красивите рокли smile
а ето я  и моята от  там
« Последна редакция: юли 26, 2007, 13:20:21 от viky_v » Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 26, 2007, 19:14:16 »

Сватбен център София - страхотно отношение, роклята ми е от "Аз и Ти" Смолян, но шивачката там ми я направи тъкмо по мярка, махайки идеално шлейфа и ми ушиха съвсем семпло воалче каквото исках. Определено останах доволна от там що се отнася за роклята разбира се, за халките съм писала на друго място Girl_sing
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 26, 2007, 23:53:24 »

В белия списък мога да добавя още Нели Праматарова. Доволна съм от любезното им обслужване, от умението да изслушват и да се съобразяват с теб и от професионалните им съвети... Bravo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 27, 2007, 06:45:49 »

аз, честно казано, се двоумя в кой списък да сложа сватбен салон "Angel", понеже роклята ми беше приказна, но пък като качество........  nea ( писах в съответната тема, че почти се разпадна  pardon )
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 27, 2007, 06:49:30 »

Аз искам да добавя  в белия списък  фирмата от Асенивград " МАНИЙКАТА" супер съм доволна от тях бяха много любезни и роклята ми беше супер , а за черния списък нямам мнение.   smile  smile  smile  smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 27, 2007, 12:29:40 »

Магазин АЛБА са невероятни  yahoo
роклята ми трябваше да бъде готова на 04.08 и тофава да я взема но днес ми казаха че е готова и утре мога да си я взема yahoo
супер бързи са и любезни и мили - нямам думи
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines