Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 05:02:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой сватбен салон е роклята ти - бял и черен списък н  (Прочетена 288483 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 18, 2011, 17:17:46 »

Nevenna никой не би могъл, мисля, да ти отговори на този въпрос, освен къщата за която говориш. Обади се и питай. Иначе има други къщи, които шият по поръчка (най-добре питай булките от твоя град за повече инфо). А дали ще стане точно същаата зависи от  материите и моделиерите с които разполагат... Има си отделна тема за роклите...
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: февруари 08, 2011, 10:36:48 »

Здравейте!
малко встрани по темата, защото още не съм булка, но искам да ви препоръчам един салон в София, от който останах много доволна - оттам си купих рокля, бутикова, по повод бал в Германия. Роклята е чудесна, тъмночервена и естествено, ми беше доста голяма, понеже съм мъничка и фина.
Информация за цени по телефон не дават, затова на място трябва да се ходи. Бутикът се намира на ул. Георг Вашингтон  N13 (ъгъла с ул.Пиротска) и се казва Палома. В Интернет пространството е под www.paloma-fashion.com.
Много мили дами, отзивчиви и любезни. Цените на роклите не са много високи, но има и естествено такива, които правят изключение. Корекции по моделите се правят, без това да оказва влияние на цената и съветите им са качествени, подпомагат избора. Работят бързо, искаха още след два дни да ида да си взема роклята, но аз не съм от София та отидох чак след една седмица и то през уикенда. А, да, работят и през уикенда, което страшно улеснява клиентите. В повечето случаи дизайнерката е в магазина и идеи могат да се обсъждат директно с нея - собственици са две сестри - Поля и Ваня Кинови, внимателни жени са и аз лично не се притеснявах да обсъждам каквито и да са подробности по роклята, включително как може да се транспортира роклята в самолет, мачка ли се, как се поддържа, преди да си я взема ми я бяха дали на химическо чистене и си я взех чистичка и свежа.
МНОГО СЪМ ДОВОЛНА! Ако на някой му се наложи да си шие рокля, нека се консултира с госпожиците дали е възможно по модел и със собствен плат, срокове на изпълнение и т.н. Дизайнерката им определено е способен човек.
За булчинските им рокли не мога да кажа нищо, поне в интернет изглеждат хубави, и в бутика хвърлих едно око, но не съм мерила, че не ми е времето smile
Но съм сигурна, че са отворени за консултации.
Стискам палци на всяка бъдеща булка да има приятния късмет, който аз имах при избора на рокля.
Дано да съм ви била полезна.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 08, 2011, 11:36:11 »

Аз съм много доволна от атлие Александра в Асеновград. Продавачките бяха много любезни. Качеството на роклята и цената е доста добро. Корекциите на роклята станаха доста бързо. Просто съм възхитена от този магазин - качество, отношение, цена - всичко е на ниво.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: февруари 08, 2011, 12:25:39 »

Момичета, има тема за роклите http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,27121.0.html. Тук постват само били-булките информация. Все пак докато не сте взели роклята си в ръка и тествали (на сватбата си ) не би могло да бъде достоверна информация... Извинете ме за  Offtopic
Активен
pandelka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51



« Отговор #364 -: февруари 18, 2011, 11:47:52 »

Здравейте, 
Незнам в коя тема да пиша, така че се извинявам ако не е за тук.
Искам да ви попитам някой има ли някакво мнение за роклите на булчинско ателие Vanessa в Асеновград? Намира се в дясно като се тръгне към центъра по улицата с булчинските магазини(ул. Марица) почти близо до реката.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 18, 2011, 12:12:05 »

Невена, не знам дали не идва късно отговора ми, но да - Принцес ще се съгласят да ти ушият дубликат. На мен ми предложиха вместо рокля за 3000 лв. да ми я ушият за половината пари.
Активен
nelitoo
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #366 -: май 31, 2011, 15:17:19 »

Да се запиша и тук, като бивша вече булка. Изключително съм доволна от "Casa bianca atelier"  - гр. Варна. Роклята ми излезе млако от определения ми за нея бюджет, но определено си заслужаваше. Издържа цяла вечер на танци, настъпвания, повдигания и т.н, а всички гости коментираха, че роклята е и много красива (все пак не върви на сватбения ти ден да ти кажат, че не си красива:))Обсужването в ателието също беше на ниво - нещо, което не мога да кажа за всички магазини и ателиета, които обиколих!!!
Активен
betty
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #367 -: септември 01, 2011, 14:54:41 »

Мили булки,

категорично добавям в черния списък Принцес София. (Princess Fashion Studio). Така и не доставиха булчинската рокля, която поръчах. Тотално разочарование. Арогантна продавачка. Некоректно отношение. Пълен непрофисионализъм. Същото важи и за агенция Диаманти, които явно трябва да преследваш, за да организират нещо за сватбата.
Мили бъдещи булки, не се заблуждавайте от блясъка. Това е само реклама и фалшив блясък.
Изживях кошмарни моменти преди сватбата си заради тях и строших много нерви в напразно чакане на роклята от Испания. Не си го причинявайте!

Принцес - достойно място в черния списък.
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: декември 22, 2011, 12:56:51 »

Аз бих препоръчала сватбен салон "Перла" в Асеновград smile Много хубав магазин и любезно отношение. Моята рокля от там е купихме и останах много доволна. Препоръчала съм ги вече на 3 приятелки smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: декември 22, 2011, 13:43:30 »

Мили булки,

категорично добавям в черния списък Принцес София. (Princess Fashion Studio). Така и не доставиха булчинската рокля, която поръчах. Тотално разочарование. Арогантна продавачка. Некоректно отношение. Пълен непрофисионализъм. Същото важи и за агенция Диаманти, които явно трябва да преследваш, за да организират нещо за сватбата.
Мили бъдещи булки, не се заблуждавайте от блясъка. Това е само реклама и фалшив блясък.
Изживях кошмарни моменти преди сватбата си заради тях и строших много нерви в напразно чакане на роклята от Испания. Не си го причинявайте!

Принцес - достойно място в черния списък.

Аз пък съм страшно доволна от Принцес София! Имам снимки, информация, имена и детайли за който иска. Роклята ми е в албума. Ти виждам, че току що си се регистрирала. Само за да начерниш името на салона ли? Обясни какво точно се е случило и защо, имена и т.н. Иначе ми звучи малко недостоверно.
Активен
damira
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #370 -: януари 10, 2012, 00:49:13 »

Ariel, ами Betty го е написала защо не е доволна - не са й доставили роклята от Испания навреме..Това малко ли е? И оттам се е породило напрежението с продавачката. Аз не искам да плюя "Princess", също съм ходила там за рокли, но нямаха голямо разнообразие. Докато в Bridal Fashion имаха много и оттам си взех моята рокля. Много бях доволна. Така - едни са доволни, други не, но не е хубаво да не ти пристигне роклята за сватбата. А ти си била много хубава булка.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 10, 2012, 01:29:44 »

Betty е написала един пост от преди няколко месеца и повече не е влизала да обясни точно какво се е случило. С едно мнение във форума и без никакво доказателство, че въобще е била булка ми звучи точно като антиреклама, на която съм се нагледала донасита по форуми от конкуренти на сватбени салони и хора, които се регистрират само и само да наплюят конкурентите си. Да, наистина може нещо такова да се е случило и да не си доволен и в по-старите теми наистина има момичета, които не са били доволни от един или друг сватбен салон, но те обясняват точно и ясно какво се е случило и защо не са доволни, слагат снимки, дават имена и инфо, а не само да хвърлят бомбата - ами не ходете там, ужасни са - и толкова.

Апропо аз също ходих да меря в Bridal Fashion с агентката ми и нямаха почти никакъв избор, опитваха се да ми продадат доста стари останали от не знам кога си модели рокли на все пак доста високи цени. Не налагаха мнението си, но ме убеждаваха колко невероятно ми стоят и колко съм била неустоима, когато за специално един модел си спомням, че и аз и сестра ми се спогледахме и за малко щяхме да избухнем в смях - по-зле стояща рокля на мен едва ли някога е имало. Още ме напушва смях като си гледам снимките от пробите. А това за мен е първото нещо, което гледам - ще ме лъжат ли в очите консултантите и ще ми казват ли, че нещо ми стои добре при положение, че аз не съм сляпа или глупава и знам кое как ми стои. Бяха съгласни да ми поръчат рокля по каталога им, но пак усилено се опитваха да ме убедят да купя една от тези, които имаха в момента, за да си изчистят асортимента. Че даже искаха да ми продадат и рокля с един размер по-малка, въпреки, че ципът едвам се затваряше.  crazy Е това какво е? Това беше първият салон, който посетих и тогава тези неща не ми направиха кой знае какво впечатление, но сега като гледам назад и ми се струва доста непрофесионално. За отношението - бяха много мили, но не на последно място и защото бях с агент, който има уговорка с тях, иначе такива истории има тук по темите за тях, че може да ти настръхнат косите. Е, пак ги дадох парите, но поне за роклята, която наистина желаех. Така че четете и се информирайте и не приемайте мнението на един-двама души за даденост, а проверявайте сами до дупка.

 Offtopic damira, ако твоята сватба ти предстои ти желая всичко покрай роклята да мине безпроблемно, че наистина е много неприятно ако не попаднеш на точните хора, а и това се случва понякога за съжаление.
« Последна редакция: януари 10, 2012, 07:20:20 от Ariel » Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: януари 10, 2012, 10:55:57 »

Аз само мога да подкрепя мнението на Ariel . Трябва всеки за себе си да прецени. При мен решаващият аргумент беше роклята, но и също това, че жената не се опита да ми пробута по-скъпата рокля. Думите и бяха следните: Сърцето ми на продавачка казва да вземете по-скъпата, но сега когато Ви виждам с тази рокля (моята)- това е вашата рокля.... И после няколко комплимента. Та можеше да се опита да ми пробута другата, която беше с 250 лв по-скъпа, но не го направи. Два палеца нагоре за Холидей Сона
Активен
Smily
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #373 -: януари 26, 2012, 19:04:17 »

Аз си взех моята рокля от магазин Холидей във Варна, близо до ритуалната зала.Роклите са малко по-скъпички , отколкото в другите магазини, но беше страхотна.Най-якото було, чак я сънувах тази рокля.Ходих 4 пъти да я меря, за да съм сигурна и останах много доволна!Шият ги във Варна и материите бяха много по-качествени от тези в редица други магазини.А разликата в цената не е голяма.Моята рокля заедно с дълго було излезе 750 лв. Така че момичета можете ида не се разхождате до Асеновград, защото тези рокли ги има и из магазините във Варна.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: януари 27, 2012, 21:00:14 »

Smily о, да! Този магазин и Холидей Сона бяха единствените във Варна които ми бяха по вкуса- както при моделите, така и по отношение с клиента... Поздравявям те за избора!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines