Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:56:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой сватбен салон е роклята ти - бял и черен списък н  (Прочетена 288293 пъти)
 
stelancho
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #345 -: юли 30, 2010, 13:00:02 »

Здравейте,
Доста месеци четох в този форум и сега след като мина сватбата ми искам да напиша колко съм доволна от роклята ми. След дълго обикаляне по магазините, всички рокли които харесвах бяха за над 1500 лв. Финално реших да шия, избрах си модел на Pronovias и се доверих на Даниела от бутик Алба до ритуална зала във Варна. Определено много се притеснявах, но роклята стана уникална. Тя избра плата и се съобрази със всякакви мои претенции. Чак се чудя как ме изтърпя. И най-важното роклята ми струваше 500 лв.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юли 30, 2010, 15:11:38 »

posum ако питаш мен можеш да погледнеш сайта http://bulvesi.com/ Има карта там и може би ще се ориентираш по-добре.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: август 31, 2010, 16:39:44 »

И аз ще споделя моето мнение за бутика, от който си избрах роклята - M.Tyler. Категорично не съм доволна от тях  NO
Роклята е модел на Anjolique bridal и беше страхотна. Невероятна изработка, всички ми правиха комплименти за нея. Аз съм с голям бюст, а моделът беше без презрамки, като имаше допълнителни, които могат да се слагат. Идеята беше да ги сложа вече в ресторанта, за да ми е комфортно при танцуване и да не се налага да я придърпвам, както много пъти съм виждала. Да, обаче се сетих за презрамките чак към края на вечерта, защото изобщо бях забравила, че съм без сутиен и без презрамки. Не знам как беше направена тази рокля, но изобщо не ми се изхлузваше и не съм дърпала и намествала деколтето изобщо.
Та, накратно казано доволна съм от роклята, за което адмирации заслужават САМО И ЕДИНСТВЕНО производителите от Anjolique bridal, но съм крайно разочарована от техните представители за България. Ако някой се интересува от причините за разочарованието ми от бутика, може да прочете в моята тема, за да не се повтарям тук. Към написаното там мога само да добавя, че и корекциите им не струваха. Тъй като при поръчката на роклята нещо не бяха ми взели правилно мярка за дължината й, се налагаше скъсяване. Не знам какво са скъсявали, но в бутика някак си успяха да ме забаламосат като я наместят оттук-оттам, така че да не се влачи. Да, но нали се сещате, че аз не стоя като препарирана и като се движа роклята не е застопорена, та в крайна сметка ми беше малко дълга. Явно искаха вече да им се разкарам от главата и затова претупаха корекциите  beating Съветвам момичетата, които живеят в чужбина и са се спрели на модел на марките, чиито представители са M.Tyler, ако има някакъв вариант, нека да си купят роклята от бутик в чужбина, защото тук отношението определено не е на ниво  angry
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: септември 01, 2010, 13:26:56 »

Днес и аз взех своята прекрасна рокля. Едно огрооомнооо благодаря на сватбен салон ALEGRA  - гр. Варна - роклята е разкошна, аз се влюбих в нея още когато я видях, но имах само едно-две малки допълнения, които са изпълнени перфектно. Не мога да ви опиша колко съм щастлива  yahoo , държаха се много мило при всяко едно мое посещение. Изпълниха мечтата ми да се видя и почувствам  специална Curtsey Те ми направиха и воала, който е просто разкошен. Благодаря им от сърце!
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: септември 11, 2010, 20:56:42 »

Искам да изкажа възхищението си от моята рокля. Бях до Асеновград, притеснявах се дали ще могат да ми ушият рокля, тъй като не искам да е купувана. Видях реклама на ателието в едно списание и реших, че ще ида там, повярвайте ми от толкова много магазини и толкова часове път влезнах само и единствено там. Ателието се казва Ванеса. Искам да благодаря лично на Дизайнера, за това, че откликна на молбата ми.
Отнесох снимка на роклята и той ми отказа, понеже това е на израелски дизайнер, каза, че в БГ просто нма такава машина за това, което искам да ми се направи и аз му казах, тогава се отказвам от това да стана булка. Той направо не знаеше какво да каже. Каза, че ще се доближи до исканото от мен. За по-малко от 2 седмици каза, че ще я взема, дори без проба, просто на място ще се оправи ако има нещо. Човека се е свързал с дизайнер от Израел, за да го попита как може да стане този ефект и свършил работата. Всички шивачки в ателието много ми се радваха на мен и роклята. Бях щастлива. Препоръчвам го, няма разлика със снимката, просто не очаквах толкова еднаква да стане. Направих ми няколко корекции на втората пола, дадоха ми воал и чантичка и си заминах щастлива.
lol
« Последна редакция: септември 11, 2010, 23:04:10 от tweety bird » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: септември 12, 2010, 11:46:38 »

Ще се радвам да споделиш снимки на оригинала и на твоята рокля.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: септември 12, 2010, 13:25:00 »

Никакъв проблем, но ще е след сватбата, сега няма как да я кача, че да не я види годеникът ми случайно. Аз съм супер доволна и се радвам, че не отидох до Израел за роклята.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: септември 18, 2010, 16:32:02 »

Вече съм писала за бутиците, които посетих първоначално и дали съм доволна или не, но сега сватбата е зад гърба ми и мога да кажа малко повече за отношението към мен и моята рокля в бутика, от който я взех - Princess, София.

Не само, че съм доволна, но съм много доволна! Нямам никакви оплаквания - беше ми оказано нужното внимание, корекциите бяха направени както беше уговорено, сроковете бяха спазени и нищо не се обърка до последно. Жената, моято ме обслужваше през повечето време беше излязла в отпуск и всичко беше предадено коректно на друго момиче, което се справи перфектно и беше много мило. Нямаше изтичане на информация при препредаването. Всичко, което поисках ми го направиха и комуникацията беше повече от чудесна. Роклята ми беше божествена и ако можех да върна времето назад пак бих си взела роклята оттам! Успех на бъдещите булки!
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: октомври 15, 2010, 21:27:13 »

Здравейте:) Искам и аз да изкажа моите благодарности на Casa Bianca Atelier - гр. Варна. Отидох със снимка на рокля, в която се бях влюбила. С помощта на Зина и благодарение на нейните страхотни идеи, роклята надмина всички мои очаквания като изработка и силует. Страхотно качество на страхотна цена. Качвам снимки - роклята, която ме вдъхнови и роклята, с която се чувствах принцеса:) Има различия, но те вече са наши идеи и допълнения smile Страхотно отношение, невероятни професионалисти!

Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: ноември 15, 2010, 09:57:30 »

Здравейте момичета,
Да добавя и аз своята положителна оценка за Сватбен Център София.  Bravo Моята рокля е от там, взех си я съвсем скоро на 13.11.2010г. Чудесна е  yahoo. По нея нямаше какво да се поправя, тъй като имаха точно в моя в размер, но се наложи да ми шият болерце по размери и се справиха чудесно. По време на пробите едно момиче се грижеше специално за мен, изпълни всички капризи, както на мен, така и на майка и свекърва ми... изобщо огромно търпение, внимание и професионализъм.Изключително съм доволна.
« Последна редакция: ноември 15, 2010, 09:59:51 от neviadv » Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: ноември 28, 2010, 23:31:07 »

Здравейте момичета, малко време остава вече са се поровя тук.
Така.... моята рокля беше от Сона Холидей Варна и искам да кажа, много приятно изненадана от обслужване, цена, срок на изпълнение и краен резултат. Ушиха ми я за по-малко от 2 седмици и това не повлия на цената.  yahoo yahoo yahoo
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #356 -: ноември 29, 2010, 13:59:29 »

Пробвайте ателие Воала, там не са ми искали нищо за проба, даже момичето ме изпрати с думите "Ако пак искате да пробвате, или само да пием кафе, елате!", аз си избрах вече рокля, уникална е, но е 800 лв, и още се чудя, защото за мен не са малко за рокля, става въпрос за София.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: ноември 29, 2010, 16:29:13 »

Ехо, не искам да звуча грубо, но тук би трябвало да пишат само бивши булки Offtopic!!! Има си отделна тема за роклите! Не може да ме убедите, че някой си е свършил добре работата, при положение, че сте се видели веднъж-два пъти и не сте си ушили още там нищо!(искам да кажа, че не е достатъчно) Моля, нека тук бъде място на което бъдещите булки наистина да вземат обективна информация!
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: ноември 29, 2010, 22:35:53 »

Подкрепям те напълно, anelcka80! На мен лично ми стана много мило, когато влязох в темата преди да пиша - видях хубавите отзиви на булки, на които искрено им се възхищавах и всяка една от тях е била много обективна в мнението си - достатъчно е човек да погледне снимките на всяка - прекрасни, много красиви булки...всичко подкрепено с прекрасни снимки в темите им, галериите, разкази...Все пак нека бъдещите булки имат някакъв реален ориентир за избор, а да не се разводнява всичко... good
Активен
Nevenna
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #359 -: януари 18, 2011, 17:08:07 »

Здравейте момичета,

Някоя от вас има ли представа дали ако си харесаш рокля на Сан Патрик при Принцес, но тя надхвъля бюджета ти, те биха се съгласили да ушият същия модел, но на по-ниска цена?
 
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines