Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 16:36:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой сватбен салон е роклята ти - бял и черен списък н  (Прочетена 292342 пъти)
 
bobby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 21, 2008, 15:58:44 »

Булчинси салон "ЕТ Нели - Димитър Георгиев"   в Асеновград определено трябва да е в белия списък!!!!!!!!!!!Днес си взех роклята от там и просто е уникална-никакви забележки даже напротив.Толкова са любезни и отзивчиви!Всичко е точно както го исках!Не сам вярвала че когато се шие рокля по снимка може да стане по-хубава от оригинала!Браво на тях!!!!!!!!!!!! goody goody goody DANCE :cap Bravo Bravo give_rose: banana
« Последна редакция: юли 21, 2008, 16:27:42 от bobby » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 27, 2008, 09:17:22 »

Моята рокля я ушиха в "Радост-6" на Пиротска по мой модел! Роклята стана много хубава, но е далеч от първоначалния замисъл. Не крия, че така се получи по-добре за мен, но ако искате нещо точно конкретно не знам дали ще могат да ви го ушият. Иначе са много мили. Пригответе се за много проби преди да си вземете роклята. Иначе всичко е добре когато свършва добре. Цените са им повече от нормални.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 29, 2008, 07:02:27 »

моята рокля си я взех най - накрая.салон "александра" - Асеновград.жените са много мили, като изключим нормалните номера- къде е крив шева?ама тя кроячката си тръгна вече(след леко повишаване на тона)...ами чакай да видя дали не е още тука...аз неможах да я изгладя защото изключих генератора....след 10-20 проби стана горе - долу това което искам..
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 29, 2008, 07:09:40 »


Момичета толкова съм ядосана  beating crazy - когато отидох в Радост - 6 занесох 3.5м. шифон с ширина 1.5м. - от този шифон единствения плат, който е използван за роклята е за чашките и една панделка - което в най-най лошия случай е около метър плат. Сега отварям плика с плата,който ми върнаха , защото ми трябваше за нещо и гледам вътре има само някакви малки изрезки. Къде отиде всичкия тоя плат направо не знам. Смятам да ходя да си го искам - вярно, че не е Бог знае колко скъп но пък аз съм си го купила и нямат никакво право да ми го присвояват така!
И при мен го имаше това с кривия шев - роклята се посукваше от едната страна, а твърдяха, че е от солея. Независимо, че се посуква от линията на солея това не би било проблем за един добър шивач.
« Последна редакция: юли 29, 2008, 10:47:27 от Zahira » Активен
Natalia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


сем. Димитрови


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: август 20, 2008, 08:09:26 »

Моята рокля закупих от магазин Холидей гр. София. Докато я ушият беше едно ходене по мъките. Като начало аз я поръчах 3 месеца преди сватбата. Модела беше нещо средно, разбира се по мое желание, между две рокли. Увериха ме, че до два месеца най - късно ще е готова. След тези два месеца роклята беше готова, но панделката която избрах да е розова - тип колан, ми обясниха че понеже нямали розова сложили бледо кафява. Представяте ли си да ви направят рокля и да ви сложат някакъв цвят, без изобщо да ви попитат дали сте съгласна, защото нямали, просто нямали, какъвто съм искала. Неможех да си намеря място от нерви. На финала аз трябваше да си намеря и да си закупя панделка, аз трябваше да им я занеса, те отново да изпратят роклята до Бургас ли до Варна ли беше, където ги шият и евентуално да ми бъде готова роклята за сватбата. Ходех и плачех по улиците да търся панделки. Е такова безобразие не съм виждала и чувала. Две седмици преди сватбата роклята беше по чудо готова.
Активен
cveti_jordan
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #185 -: август 23, 2008, 09:54:16 »

Черен списък-Сияна Асеновград
Активен
milena_k8
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #186 -: август 27, 2008, 15:52:23 »

Моята рокля е от Сияна- Асеновград . Останах адски очарована от доброто обслужване и професионализма им !!! Роклята , която исках беше по модел от списание сватба и те я направиха точно така както трябва. Когато отидох да си я взема нямаше нужда от никакви корекции. Онемях като я облякох толкова е красива
Активен
elfina
Сватбар
***
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: август 28, 2008, 12:26:15 »

Искам само да споделя с вас негативните си впечатления за Катерина - Асеновград...
Скапаха ми деня с грубото си отношение!  cray

  Бъдещи булчета,и аз Ви съветвам да не ходите там.Отношението е грубо,тоалетите/роклите са некачествени и скъпи. Изпатих си с тоалет за една сватба- не издържа и 4 часа. NO
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: август 28, 2008, 13:24:57 »

от Холидей на Стамболийски! Определено трябва да бъдат в белия списък  Bravo Bravo Bravo

Справиха се страхотно, е имам една млака забележка, но като цяло роклята ми стана супер!

Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 29, 2008, 10:59:31 »

Мон Амур в белия списък!
 Вчера си взех роклята. Прекрасна е. Аз първоначално си бях харесала модела от интернет сайта им. Когато отидох на място и го пробвах не бях толкова очарована от това как ми седи, но реших, че е просто защото не ми е по мярка пък и доста време беше висяла на закачалката и имаше нужда от малко почистване smile Въпреки тези първи емоции нещо ми подсказваше, че това е моята рокля и я капарирах и оставих за корекции. Обадиха ми се след по-малко от две седмици да отида да си я взема. Облякох я... сложиха ми и воала... приказка просто. Седеше прекрасно. Бяха я почистили и миришеше на нещо толкова хубаво. Изглежда по-добре отколкото им е на рекламната снимка, от която си я харесах. А и отношението им е толкова мило и любезно. Много съм доволна от всичко. От там си взех още и жартиера, бутониерите и късметчетата smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: август 29, 2008, 16:52:58 »

Моята рокля е от "Нели Праматарова", Асеновград - много съм доволна... Получи се дори по-добре, отколкото си я представях!  Bravo
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: септември 02, 2008, 13:40:47 »

И аз съм с 2 ръце за Нели Праматарова-Асеновград-  вложи всичко от себе си и изтърпя всичките ми капризи (включително преправяне на бюстието 3 дни преди сватбата) . Резултата беше невероятен  smile
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 05, 2008, 08:41:53 »

Здравейте и от мен smile Аз си поръчах роклята в Miss Match Пловдив,засега клонят към черния списък... crazy Поръчах я преди един месец и чак вчера ме извикаха на първа проба,като си мислех,че поне са скроили роклята girl_impossible,да ама не-отивам и какво ми изкарват за проба...само бюстието и то недовършено beating,а на всичкото отгоре бяха го направи не така както аз поисках,позвплили си своеволия и ми излизат с номера,че те така ме разбрали angry Направо нямам думи,при положение ,че съм обяснила всичко с подробности,даже нарисувах модела,а и снимка съм занесла на крайния вариант.....Питам ги аз,поне полата скроена ли е да видя как ще стои и те ми казват-"ооо ами ние още не сме разкроили плата" pardon Незнам....днес пак ще ходя да видим какви са ги "накъдрили" beating
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: септември 05, 2008, 08:57:50 »

По принцип това е основен недостатък на повечето фирми при шиенето на рокля по собствен модел. И моята рокля нямаше нищо общо с модела, който им занесох /не на фирмата, при която ти шиеш/. Просто те едно си знаят и него си шият и всичко, което се различава просто го променят по свой тертип.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 05, 2008, 09:05:34 »

Да...,но най-интересното е ,че като ги попиташ дали ще ти я направят както искаш-те ти казват-даа няма проблем,но после май има проблеми...
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines