Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 08:16:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честита сватба на pleasure!  (Прочетена 60031 пъти)
 
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 19, 2007, 21:07:16 »

и аз току що ги видях,мога да кажа само едно "Господи,колко сте хубавиииии" girl_in_love
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 19, 2007, 22:17:08 »

На такива щастливи и красиви хора като вас дори и надвисналото мрачно небе не може да помрачи настроението и да свали усмивките от лицата!Пожелавам ви все така да се държите за ръце и да се усмихвате широко на живота и един на друг!Много сте хубави,pleasure-че!
Мерси Роси... give_rose give_rose give_rose, права си...нищо не беше в състояние да помрачи настроението ни...не спряхме да се хилим през цялото време... pardon Знаеш ли, сега като се замисля много от пожеланията в сватбената ни книга бяха точно като твоето "да се държим все така за ръце"..... Girl_hide
Много си миличка, БЛАГОДАРИМ за което... 10x 10x 10x
 give_rose
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 20, 2007, 00:12:16 »

Така е - най-трудно човек може да скрие емоциите ,когато е щастлив - а в очите ви се чете, че изживявате едно неземно щастие - нека го имате за цял  живот!  CHEERS heart
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 20, 2007, 10:13:51 »

и аз току що ги видях,мога да кажа само едно "Господи,колко сте хубавиииии" girl_in_love
Миличка, много благодаря...много си мила...... blush blush blush
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 20, 2007, 21:56:47 »

Така е - най-трудно човек може да скрие емоциите ,когато е щастлив - а в очите ви се чете, че изживявате едно неземно щастие - нека го имате за цял  живот!  CHEERS heart
Мерси, kristi ....да ти се връща....при това тъпкано....!!!
 give_rose
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 24, 2007, 21:47:18 »

Идеята с подаряване на младоженика фланелка с надпис "Game over" набира скорост.... DANCE  danceg DANCE
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 25, 2007, 14:47:35 »

Идеята с подаряване на младоженика фланелка с надпис "Game over" набира скорост.... DANCE  danceg DANCE

pleasure на мен много ми харесва тази идея и искрено се надявам тя да се осъществи !!! smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 27, 2007, 07:35:23 »

Идеята с подаряване на младоженика фланелка с надпис "Game over" набира скорост.... DANCE  danceg DANCE
pleasure на мен много ми харесва тази идея и искрено се надявам тя да се осъществи !!! smile
Мдаааааааааааааааа вече знам, как ще разпознаваме форумските мъже.....когато видиш някой с тениска с надпис GAME OVER, май мацката му е от сватбения форум.... blum yahoo laugh
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 27, 2007, 07:41:44 »

Аз пак съм изтървала снимките,но сега ги разгледах и искам да ти кажа,че сте страхотна двойка.Много усмихнати младоженци :bravo:А ти си била просто невероятна булка.Честито още веднъж и извинявай за закъснението,но сега разгледах галерията ти give_rose
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 28, 2007, 09:21:41 »

Аз пак съм изтървала снимките,но сега ги разгледах и искам да ти кажа,че сте страхотна двойка.Много усмихнати младоженци :bravo:А ти си била просто невероятна булка.Честито още веднъж и извинявай за закъснението,но сега разгледах галерията ти give_rose
Много благодаря.... blush..............страшно си мила...... give_rose give_rose give_rose
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 30, 2007, 13:21:23 »

Сигурно няма да доживея да си имам албум... cray
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 21, 2007, 21:38:52 »

Срам не срем, но сега влизам във форума...и виждам лентичката под писанията ми...и тя казва, че вчера сме имали 4 м. от сватбата.... blush blush blush...не , че някой се е сетил де...сге ще дебна за 6м...защото и ако тогава пропуснем...мнооооооого ще се изложим... shok blush shok
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 21, 2007, 22:15:56 »

pleasure- che,

Честито 4-месечие заедно CHEERS
Аз вчера разглеждах твоите снимки от морето и аз видях, че имате празник, но..толкова гледах морето, че не написах поздрав..Ето сега  smile

Моля, пусни още снимки  - страхотни са винаги и е голямо удоволствие да разглеждам... Малко тъжно ми стана, че снимките от Балчик ги няма вече...
« Последна редакция: септември 22, 2007, 00:11:52 от anichka » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 22, 2007, 00:02:47 »

Малко тъжно ми стана, че Балчик го няма вече...

Как така го няма вече?!?  huhhuh.gif  scratch one-s head Там си е доколкото знам, поне на 25.08. беше там  girl_wink
А на теб сладичко pleasur4e ти благодаря за всичко и ти желая приятните емоции, които ти донесе на мен, да ти се върнат умножени по 4 (този месец), а другия по 5 и т.н. до 1000 най-малко. Бъди все така очарователна, искрена и естествена както в деня, в който се запознахме!  kiss2
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 22, 2007, 00:14:53 »

prin4ipessa,

Балчик вярвам си е там, но снимките от галерията от Балчик на pleasure ги няма..Поправих си поста.. За мен града е свързван с много спомени от летата, прекарани..и просто като видях замъка и градините и си поплаках... cray много мило ми стана
« Последна редакция: септември 22, 2007, 00:16:29 от anichka » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines