Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:29:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 163443 пъти)
 
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #360 -: февруари 12, 2011, 20:36:13 »

Аз съм решила вече,че ще е от интернет. Днес се мерих и видях,че не пасвам в нито един размер, винаги съм между два размера. Това означава,че трябва да ми я шият по мои мерки и означава,че след това не мога да я върна.  :angry:Така пише в условията за връщане. Роклите,които са в точните размери могат да бъдат върнати. Това е в сайта ,от който cvetina84 си купи рокля.
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #361 -: февруари 12, 2011, 22:08:57 »

амии вземи си по-големия размер и си я коригирай тук ?
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #362 -: февруари 12, 2011, 22:16:34 »

Момичета преди малко можах да питам разни неща в чата на сайта,от който cvetina84 си купи рокля. Обикновено няма никой на линия ама днес с много настояване и чакане успях. Казаха ми,че и дори роклята ми да е шита по поръчка, т.е с мои размери мога да я върна ако има проблем. Казаха ми,че ако си поръчам например и болеро и воал към нея ще дойдат заедно ,а не поотделно и болерото ще е от дантелата на роклята. Аз лично искам да имам т.като имам слънчева алергия, която ако ме избие и ме ибива точно на рамената.  :'(Ще се опитам да се опазя ама ако ме хване ..... cray... по-добре да имам болерото. Сега питах и дали може без шлейф, но още нямам отговор и май пак ще си почакам. Казаха,че ако имаш някакви желания за промени просто трябва да го отбележиш  в Leave a mesage. За тази рокля, която съм харесала,заедно с болерото и жоала трябва да платя около 180 евро. Шипинга е безплатен за нея, т.като ще е до Холандия. Още нямам обувки, за да си премеря дължината, но не се замислям изобщо от къде ще поръчам.
 Сега прочетох обаче пак за условията им за връщане и там пише така:   Items that are Not Returnable

Beautifulbridaldress.com does not accept returns of the following items:

Custom Tailored Items, including


The dresses we tailored according to the pictures provided by customer
- The dresses we tailored with any style alternation according to the customers’ special requirements, including but not limited to train alternation, straps alternation and back-style alternation.
- The dresses we tailored with custom size required by customers
 Което означава,чè всяка рокля, по която има нещо различно, направено по твое желание не може да бъде върната! angry И сега на кого да вярваш?
« Последна редакция: февруари 12, 2011, 22:22:35 от Denitsa_Holland » Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: февруари 12, 2011, 22:35:16 »

Деница, за по-сигурно ги хвани пак онлайн и ги питай конкретно дали ако по роклята има поправки по твое желание ще можеш да я върнеш. Иначе на мен ми се струва, че е нормално да не се връща рокля, направена с размери на клиента и с изпълнени негови конкретни желания - все пак тази рокля след това практически ще е трудно продаваема... Но за всеки случай, питай, в тяхна полза е да ти разяснят всичко подробно.

В този ред на мисли, аз засега съм сравнително доволна от обслужването в точно този сайт - зададох си конкретен въпрос кой кринолин би подхождал на роклята, която съм избрала и получих отговор. Сега започвам да ги разпитвам дали могат лекичко да ми изпратят роклята като "подарък", за да избегна ДДС, мито и пр. Ще ви напиша какво са ми отговорили, сигурно ще е полезно и за другите, които възнамеряват да поръчват от този сайт и ще си чакат роклите в България Wink
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #364 -: февруари 12, 2011, 22:49:25 »

soulless аз точно онлайн питах. Отговори ми на всички  въпроси и на въпроса за връщането ми отгори,че мога да върна рокля, която е шита по мои размери. Сега и изпратих този цитат и я питах дали това е вярно? Тя каза ДА. И я питах защо тогава преди полувин час ми каза,че мога да върна роклята си,която е кустом сайз? Още не ми е отговорила  diablo Искам просто да знам, все пак да съм наясно с риска. Не им е в плюс да ме лъжат... ANGRY
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #365 -: февруари 12, 2011, 23:47:49 »

 Hello Frederiks, my name is ann, how may I help you? 
 

  Frederiks 21:27:22   
 
 Items that are Not Returnable
Beautifulbridaldress.com does not accept returns of the following items:
Custom Tailored Items, including
The dresses we tailored according to the pictures provided by customer
- The dresses we tailored with any style alternation according to the customers’ special requirements, including but not limited to train alternation, straps alternation and back-style alternation.
- The dresses we tailored with custom size required by customers
Is that true?
 

  ann 21:28:42   
 
 yes 
 

  Frederiks 21:30:43   
 
 I asked you before half an hour that if something would be wrong with my customized dress that i could return it
 

  ann 22:08:52   
 
 yes, you can 
 

  Frederiks 22:34:25   
 
 I'm a bit confused now. I've copy pasted the general conditions of your site where it clearly states that customized dresses can not be returned. 
 

  you've written me that these general conditions do apply 
 
 

  so... which is it? can or can't i return my customized dress if it is not how i ordered it to be? 
 
 

  ann 22:36:48   
 
 yes,you can return iy within 48hours after you get the dress 
 
 Ето какво ми отгориха онлайн за връщането на рокля,която е с промени по твое желание. Ако това не е противоречие не знам. След това дамата излезе офлайн.  diablo
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: февруари 13, 2011, 00:10:29 »

Хм, наистина странен отговор, но освен да се съобразиш с последното, което ти е написала дамата, не знам какво друго можеш да направиш. Може би по принцип не приемат връщане на рокли с поправки, но не искат да те изгубят като клиент, затова поставят някакво измислено условие, така поне ми звучи на мен...
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #367 -: февруари 13, 2011, 13:59:13 »

Или казват за всичко да ,за да си поръчаш нещо и после ти навират общите условия под носа, т.е ето там пише,че не можеш да я върнеш. Такива чат истории и :"Тя ми каза...." са напрактика недоказуеми. Аз поне исках да знам със сигурност,за да си знам риска...  pardon Ама тази снощи ..... поне да каже :"Да, така пише в общите условия, но можете да я върнете при тези и тези изключения....." Леко се вкиснах снощи....
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: февруари 13, 2011, 15:21:10 »

Да си купим булченска рокля по интернет - 2 част е ТУК
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines