Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:09:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 163441 пъти)
 
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 08, 2011, 21:51:33 »

Monikamaria, твоята рокля ми е паднала на сърцето от две години...
Искам само да ти кажа, че в сайта www.melange-store.weebly.com в България тази рокля я има на цена от 679 лв., на стр.3, под името Глория Уединг Дрес. Нещо невероятно е.
Горя от желание да си я поръчам, но нямам представа къде се пие или я поръчват навън и след това я доставят до клиента.
Освен това не знам как ще е за танците?
Стискам ти палци ако се решиш да я поръчаш! много бих искала да видя снимки наживо на роклята.
Поздрави и успех!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 09, 2011, 00:00:16 »

devisil, и аз съм влюбена така от 1 година близо! smile Принципно и аз я видях първо именно там и първо бях решила, че от тях ще я поръчвам. Като попрочетох обаче разбрах, че ги шиели в чужбина, но  *db*не казват къде pleasantry. И затова реших като ще идва от Китай по-добре поне да не се набутвам излишно с няколко стотачки. sarcastic А за танците да ти кажа и аз се притеснявам, но смятам да си я поръчам без шлейф (има такава опция) и ще стискам палци. За снимките съм обещала на 100%, че ще ги кача, каквото и да пристигне, за да знаят и другите момичета. Предполагам, че скоро ще я поръчам. Когато го направя ще пиша и всички ще чакаме - аз рокля, вие снимки! sarcastic
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 10, 2011, 11:19:48 »

Такааа, покрай написаното от вас и аз си насочвам вниманието към купуване на рокля през нета. Въпреки че си имам основна рокля, в момента се оглеждам за "танцувална"  Party time Тъй като нашата сватба ще е в два поредни дни, като на втория ще е партито, мисля че е в реда на нещата да си взема още нещо, с което да ми е по-удобно докато се вихря по дансинга.
Та...., много ми е на сърце този модел:
http://www.beautifulbridaldress.com/organza-embroidery-wedding-dress-informal-a-line-silhouette-2572.html
... и май е въпрос на дни да се реша да го купя. Има ли някоя булка, която да си е поръчала рокля от този сайт с доставка в България, защото май се оплетох с тези шипинги, ддс и мито...
« Последна редакция: февруари 10, 2011, 11:22:36 от _Ava_ » Активен
godsmack
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #348 -: февруари 10, 2011, 12:50:49 »

Такааа, покрай написаното от вас и аз си насочвам вниманието към купуване на рокля през нета. Въпреки че си имам основна рокля, в момента се оглеждам за "танцувална"  Party time Тъй като нашата сватба ще е в два поредни дни, като на втория ще е партито, мисля че е в реда на нещата да си взема още нещо, с което да ми е по-удобно докато се вихря по дансинга.
Та...., много ми е на сърце този модел:
http://www.beautifulbridaldress.com/organza-embroidery-wedding-dress-informal-a-line-silhouette-2572.html
... и май е въпрос на дни да се реша да го купя. Има ли някоя булка, която да си е поръчала рокля от този сайт с доставка в България, защото май се оплетох с тези шипинги, ддс и мито...


Мисля,че този вариант 2 в 1 е най-разумния! Поне лично аз на него съм се спряла, има малко риск,че е купена роклята без да е пробвана,но се надявам всичко да е ОК,когато пристигне.
Иначе,ако ви харесва сайта е www.davidsbridal.com, има доста хубави неща и евтини lol))


* dress.JPG (14.71 KB, 321x339 - видяно 4481 пъти.)
« Последна редакция: февруари 10, 2011, 12:52:21 от godsmack » Активен
cvetina84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 10, 2011, 12:53:11 »

Такааа, покрай написаното от вас и аз си насочвам вниманието към купуване на рокля през нета. Въпреки че си имам основна рокля, в момента се оглеждам за "танцувална"  Party time Тъй като нашата сватба ще е в два поредни дни, като на втория ще е партито, мисля че е в реда на нещата да си взема още нещо, с което да ми е по-удобно докато се вихря по дансинга.
Та...., много ми е на сърце този модел:
http://www.beautifulbridaldress.com/organza-embroidery-wedding-dress-informal-a-line-silhouette-2572.html
... и май е въпрос на дни да се реша да го купя. Има ли някоя булка, която да си е поръчала рокля от този сайт с доставка в България, защото май се оплетох с тези шипинги, ддс и мито...


Здравей, Ава! Аз си купих рокля от там, но с доставка в Берлин. Плащаш за шиппинг, когато стоката се изпраща до друг континет. След като стоката пристигне в Европа (незнам точно в коя държава) се разпределя за БГ. След това роклята ти пристига в София, на летището има разпределителна база на DHL и след това при теб  yahoo. Мисля, че цялата доставка ще ти струва около 60 лева. Успех!!!
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 10, 2011, 13:25:57 »

cvetina84, благодаря ти! Всъщност именно ти си "виновника", който ме вдъхнови да се осмеля да си търся втората рокля по този алтернативен начин.  give_rose И аз досега не съм пазарувала дрехи през интернет, но като гледам сега ще се наваксва  blush
Ще имам предвид и това, което сподели Monikamaria за изричното вписване на пратката като подарък. Ако има още нещо, което е необходимо да знаят новаци в тази област като мен - ще се радвам да ме светнете  give_rose give_rose give_rose
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 10, 2011, 13:33:29 »

Аз лично не бих си закупила булчинска рокля по интернет,понеже вече съм си закупувала дрехи и не останах много доволна.Размерите не бяха това,което бе описано и имах куп други проблеми  nea
Това е от мен,желая много успех на бъдещите булки  give_rose
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 10, 2011, 14:12:27 »

Относно тази рокля съм настроена авантюристично и смятам да "рискувам". Може би нямаше да съм толкова смела ако избирах основната си рокля по нета... но за тази някак си имам вътешната увереност, че ще е съвършена. Ще видим до къде ще ме доведе моята изострена напоследък интуиция.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 10, 2011, 15:13:16 »

 smile Аз не виждам място за притеснение. Ако не ми хареса връщам я и си купувам друга рокля.  pardon
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: февруари 10, 2011, 17:03:15 »

Там е работата, че винаги може да се върне роклята, ако не е точен размер или не съответства на описанието и т.н., а парите се възстановяват, особено ако е платено през Пейпал. Аз лично нямам особени притеснения за парите, по-скоро се опасявам да не стане така през последния месец преди сватбата още да нямам рокля, ако случайно тази от сайта нещо не ми става, примерно. Но ще рискувам, пък каквото ще да става, решено е вече blum
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #355 -: февруари 10, 2011, 23:58:35 »

Monikamaria, днес попаднах на твоята рокля:
http://www.dhgate.com/2010-best-style-sexy-bride-wedding-dress/p-ff80808127033d71012718eef46146fa.html

Нали беше казала да се обаждаме, ако я открием из нета smile
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #356 -: февруари 11, 2011, 00:16:30 »

Леле тея какви цени праскат за шипинг .... Oh my ... В някой случаи шипинга е повече от роклята! Говоря за сайта дето Monikamaria показа роклята, позагледах се там. nea
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #357 -: февруари 11, 2011, 11:59:12 »

Лелеее, да, не бях обърнала внимание, гледах, че крайните цени са около 250$ и ми се стори изгодно. Лошото при такива големи разходи за доставка е, че ако решиш да връщаш роклята ще ти се възстановят само парите за роклята, но не и тези за доставката. Поне така си мисля.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 12, 2011, 09:44:54 »

Evalina, много ти благодаря, мила, но това не е моята рокля. give_rose Почти същата е. smile
 Наистина трябва да се следи шипинга, защото хитруват! Тъкмо се зарадваш на добрата цена и те "шамаросват" направо! hunter
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #359 -: февруари 12, 2011, 14:59:35 »

Monikamaria, вярно, че има малка разлика, все пак докато гледах останалите рокли попаднах и на твоята:
http://www.dhgate.com/sexy-champagne-satin-bridal-one-shoulder/p-ff8080812c9c4fad012cc0e5a15a0356.html
но не знам наистина до колко е добре да се поръчва от този сайт, с тези разходи по доставката.
Ти къде смяташ да я поръчваш?
Аз съм в голяма дилема с тези рокли по Интернет. Случайно намерих точно роклята, която искам от едно момиче, което продава своята, т.е. говоря за рокля втора употреба. Това не ме притеснява толкова, колкото факта, че тя я продава за 1200 лв. (купена е за 2200 лв. преди година и половина) Ако се спазарим нещо, може и да отбие от цената, но дори и да падне на 800 лв. не знам дали ми се дават толкова пари за рокля втора употреба... Което пак ме отвежда на вариант "рокля по Интернет". Вие как бихте постъпили?
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines