Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:34:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булченска рокля по интернет!  (Прочетена 163360 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #15 -: март 31, 2009, 12:55:28 »

mucito,
Пръво, вече ми се струва, че се занимаваш доста с мен и то с ицричната цел да ме нападаш и то в много теми, което най-малкото е  недостойно!
Второ, относно роклята, както ЯСНО съм написала, не може роклята да струва 300долара, а да е даден модел на рокля да поне 1500. А тази цена от 270 паунда е прилична, зависи от модела. То малко трябва да се мисли преди да се захванеш да се заяждаш за спорта!
« Последна редакция: март 31, 2009, 13:19:11 от Amelia » Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 31, 2009, 13:14:00 »

Здравейте момичета!
И аз от известно време се замислям да си поръчам роклята от интернет. Готова няма да си къпя, понеже тези, на които ми харесва цената не ми харесват, а тези които ми харесват са безбожно скъпи. Имам приятелка дизайнер, която ми прави балната рокля и стана супер, но там бе6е доста по - лесно (1 вид плат и готово). Не знам дали ако се опитаме да копраме някой скъп модел ще намерим материали, с които да се получи хубаво. Смятам, че щом така или иначе ще се рискува, то може да се престраша и да си поръчам от нет-а. Само се надявам някоя суфорумка, която вече е предприела тази ступка да сподели от кой продавач точно я е поръчала , дали материята е приемлива, до коло качествено е изпулнението, какво точно е плащала по транспорт и на митницата.
Поздрави на всички!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 31, 2009, 16:36:53 »

mucito,
Пръво, вече ми се струва, че се занимаваш доста с мен и то с ицричната цел да ме нападаш и то в много теми, което най-малкото е  недостойно!
Второ, относно роклята, както ЯСНО съм написала, не може роклята да струва 300долара, а да е даден модел на рокля да поне 1500. А тази цена от 270 паунда е прилична, зависи от модела. То малко трябва да се мисли преди да се захванеш да се заяждаш за спорта!
Миличка, недей така мисли, моля ти се. Просто квалификациите ти са абсолютно неадекватни понякога, както вече веднъж казах. Успех с подготовката!
Относно роклята- попрочети малко по-внимателно- никой никъде не казва, че това е оригинал!!! Ако отидеш на шивач с каталог в ръка и поискаш рокля, която струва 2000 лева, колко ще ти вземе? Дали ще са повече от 600-700 лева??
И пак казвам- нямам ни най- малко желание да се заяждам с някого, но мисля, че сме тук да си помагаме, а не да говорим глупости и да използваме епитети, които биха обидили някого като "боклуци", "идиоти" и тем подобни, които явно харесваш!
« Последна редакция: март 31, 2009, 16:42:03 от mucito » Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 31, 2009, 16:57:08 »

здравейте момичета , аз не си търся булченска рокля (моята сватба мина преди доста време smile ) но търсейки рокля за моя близка попаднах на няколко сайта който имат интересни неща smile и на сравнително разумни цени smile
Дано всяка от вас намери мечтаната рокля smile

http://www.thebridalshop.com/
http://www.davincibridal.com- пише че имат представител в бг
http://www.bestforbride.com/special-sale.php
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #19 -: март 31, 2009, 18:06:27 »

mucito, епитетите ми бяха свързани с конкретния сайт! Не съм говорила за поръчването по принцип по нета. просто там се виждаше, че е нещо абсурдно и нереално. За това съм си пизволила да говоря така. Но няма значение. Не искам да спорим. Нека пишем, за да сме полезни една на друга, а и има достатъчно теми пълни с разни безплодни спорове.

А когато пристигне роклята ти, стискам палци да е това, което си желала, ще се радвам да покажеш снимки и да препоръчаш сайта, от който си я поръчала. Ще е полезно за всички да знаем, че има и места, където ще получим мечтаната рокля.  good
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 01, 2009, 21:07:57 »

Познавам хора, които са си купили рокля от китайски шивач в интернет и са останали супер доволни. За този сайт , който постнах по-назад в темата, нямам набюдения, но четох в доста форуми, че е сред едни от най-нашумелите и има доста добри отзиви. На снимките, които са дали в сайта на вече изготвени рокли, нещата никак не изглеждат зле, особено в предвид цената.
Аз честно доста дълго се колебах, но понеже се познавам и знам че с този перфекционизъм няма да ме задоволи роклята, а от лични наблюдения смятам че платовете и шевовете определено не могат да се сравняват с оригинала, реших в крайна сметка да си я купя готова.
Имайте в предвид , че и в България имаме предимство - разполагаме с доста добри шивачки, които шият на изключително ниски цени, така че може би не си заслужава чак от Китай да се поръчва.
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 04, 2009, 08:34:03 »

аз пък никога не бих си купила, рокля по инетернет, защото тя трябва да се облече, да се видиш как изглеждаш в нея.То не е само да я сложиш и айдеее
Активен
dani_xxx
Любопитен
*
Публикации: 33


г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 04, 2009, 09:29:17 »

И аз така мисля,не бих си поръчала без да мога да я меря.Още повече,че обикновено има голяма разлика в това как изглежда на снимка и как в действителност. blush,така че успех на по-смелите... Girl_hide
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 09, 2009, 10:56:45 »

Леле, момичета, аз какви китайски рокли гледах в ebay - направо ми се замая главата! Ама частно казано не бих посмяла...
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 13, 2009, 14:32:48 »

Здравейте Момичета:),
Моля всички които са си поръчвали от ebay рокля и са доволни да споделят от кой продавач са си я поръчали.За  Tatitt знам че е доволна и моля кажи от кой продавач е.  blush И аз искам да си поръчам в ebay но не знам на кой точно. Още веднаж моля помогнете. Благодаря предварително:)
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 13, 2009, 18:13:29 »

Здравейте Момичета:),
Моля всички които са си поръчвали от ebay рокля и са доволни да споделят от кой продавач са си я поръчали.За  Tatitt знам че е доволна и моля кажи от кой продавач е.  blush И аз искам да си поръчам в ebay но не знам на кой точно. Още веднаж моля помогнете. Благодаря предварително:)
Аз мога да споделя окончателно около 8 май. За сега това, което съм видяла е супер, вчера ми пратиха снимки до къде са стигнали, но все пак снимки...
« Последна редакция: април 13, 2009, 18:15:35 от mucito » Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 13, 2009, 18:37:41 »

А евентуално би ли споделила снимки и от кой продавач си я поръчала. Че вече почнах да се  crazy самостоятелно:). И пак благодаря
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 13, 2009, 19:41:09 »

А евентуално би ли споделила снимки и от кой продавач си я поръчала. Че вече почнах да се  crazy самостоятелно:). И пак благодаря
Ами добре дошла в клуба на смелите и  crazy!
Това е магазина на продавача.http://stores.shop.ebay.co.uk/Landybridal-asapbay__W0QQ_armrsZ1QQ_fsubZ0QQ_sasiZ1
Снимки ще покажа, когато роклята е при мен и я облека pardon
Имай пред вид, че цените се променят ако искаш друга материя. Един съвет- ако наистина решиш да поръчваш от ибей, да ти пратят снимки на материите от които ще е твоята рокля, какви са ги питай и не гиоставяй на мира общо взето, преди да платиш да ти потвърдят отново всичко, внимавай с мерките, които даваш, накарай ги да ти пращат снимки, докато шият роклята... Не че треперя по-малко след всичко това, но.. Успех!
« Последна редакция: април 13, 2009, 19:45:40 от mucito » Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 14, 2009, 08:35:58 »

Благодаря отново:). Цяло злато си. Чакам с нетарпение да пратиш снимки, а и аз се надявам скоро да си поръчам рокля. Но определено ще послушам съвета ти и ще ги побаркам от въпроси за материалите по роклята. Чао за сега от мен:)
Активен
maiamibee
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #29 -: април 24, 2009, 14:22:56 »

Момичета,

роклите наистина са страхотни и на невероятни цени. Но ми се струва, че ще има и допълнителни такси, които много ще оскъпят нещата. Ще следя темата с интерес поне някой да каже.
А иначе знам, че понякога нещата по нтернет са по-евтини, защото така се пестят разходи за наеми, продавачи, консултанти и т.н.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines