Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 23:34:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Чантата - 2 "  (Прочетена 195311 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: септември 02, 2012, 17:41:30 »

Аз да ви кажа, както си мислех, че ще съм без чанта, така в деня на сватбата се озовах с чанта smile, в края на краищата една моя приятелка и донесе нейната сватбена торбичка и наистина ми влезе в употреба, за документите (ЛК) и един телефон, вярно че само я подмятах от ръка на ръка, но и за след ресторанта, ходихме на диско и ми беше много добре, че имам чанта.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: септември 12, 2012, 23:14:40 »

Купих си роклята за един следобед, а няколко седмици вече се чудя дали да имам чанта  girl_impossible Явно ще трябва да поумувам още малко smile

На сестра ми чантата не стоя в нея и 5 минути. Постоянно беше в нечии ръце. Но пък шаферките и кумата бяхме неотлъчно до нея, т.е. може да ползваш техните чанти, за да сложиш всичко необходимо.

Букетът също й пречеше, и той все бе в някой друг с изключение на част от фотосесията, когато им трябваше.  pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: септември 12, 2012, 23:17:59 »

аз изкарах деня без чанта, без телефон... милото ми даваше 1-2 пъти неговия когато трябваше
ползвах гланц на кумата
всичко бе тип топ  Bravo
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #348 -: септември 13, 2012, 21:37:29 »

Аз бях със сватбена торбичка, в която беше телефона ми, личните карти на мен и на мъжа ми и малко парички в брой. Имах и втора дамска чанта в една приятелка. Честно казано след като влязохме в ресторанта, метнах чантичката си на масата и така си остана до края на вечерта....
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: септември 20, 2012, 12:51:29 »

Моята чантичка беше тип топчица от тюл като на роклята. Имах точно 4 неща вътре: огледалце, червило, сухи и мокри кърпички. В крайна сметка мокрите кърпички се оказаха много ценни, когато си изцапах роклята на фотосесията  blush За няколко минутки се почистих. Иначе беше с дръжка, която се държеше на китката ми и ръцете ми бяха свободни (като изключим букета). Не ми е пречела, но разбира се в ресторанта си стоя на масата през цялото време smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #350 -: септември 28, 2012, 10:25:43 »

ако за нещо се ползва чантичката, то е до ресторанта - след това наистина си стои на масата, няма за какво да я държите в ръка  pardon той и букета е на масата, какво остава за чантата  smile
.. Ако всички е добре организирано няма да се сетите за нещата, които се сложили в чантата и дори може и за чантата да не се сетите...
много вярно  good
все пак, наистина не са излишни кърпички (мокри, сухи) например на фотосесията - особено ако сте сами без кумовете.  Wink трябва да имате и някакви пари все пак - една вода да си купите  pardon
Активен
MaiTe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #351 -: септември 28, 2012, 10:55:07 »

Да ви споделя аз какво реших в крайна сметка (в голяма степен и защото не успях да си харесам чанта достатъчно)- няма да имам. Ще събера всичко, което би ми трябвало на едно място и ще го предам на сестра си. Тя ще е до мен през цялото време, така или иначе, мисля че всичко пак ще ми е под ръка.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: декември 20, 2012, 10:15:54 »

Аз имам чанта бонбон, събира учудващо много неща :-) Смятам в нея да сложа пари, документи и основни гримове и телефона.  blum
Активен
Sofiasta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #353 -: декември 25, 2012, 15:30:42 »

Аз пък дебна сега намаленията в любимите ми сайтове и така ми се иска ето това ама си давам сметка, че е многооооо извън бюджета ми  sad Даже и с намалението. А уж по Коледа се случвали чудеса!!! blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: януари 18, 2013, 20:03:32 »

чанта на добра цена blum

http://forever.bg/catalog_product2117.html
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: януари 20, 2013, 13:43:41 »

Да си покажа и аз чантичката. Направиха ми я в "Сияна", когато купувах роклята. Чантата е със същата дантела каквато е на роклята ми и на болерото. Чантичката е супер, поне на мен страшно ми харесва. heart
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #356 -: януари 21, 2013, 08:44:57 »

Аз имам чанта бонбон, събира учудващо много неща :-) Смятам в нея да сложа пари, документи и основни гримове и телефона.  blum
И моята беше такава smile Взех я изчистена бяла и после и сложих лилави перли...стана чудна blum
Ники, чантата ти е супер, а и е много добре, че има дръжка Wink
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: януари 27, 2013, 18:51:19 »

Случайно попаднах на тази симпатична чантичка, на мен вече не би ми била от полза, но може да ви хареса : http://www.ebay.co.uk/itm/Creamy-Gorgeous-Pearl-New-Bridal-Evening-Clutch-Bag-Free-shipping-/261153051750?pt=UK_Women_s_Handbags&hash=item3ccdef5466
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: януари 27, 2013, 19:00:20 »

Seagirl, тази чантичка и аз съм я харесала. Според мен е много подходяща за сватбена чантичка и много я мисля дали да я поръчам, но първо ще взема роклята и тогава ще реша  pardon
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: януари 27, 2013, 19:16:44 »

Seagirl, тази чантичка и аз съм я харесала. Според мен е много подходяща за сватбена чантичка и много я мисля дали да я поръчам, но първо ще взема роклята и тогава ще реша  pardon

Ще бъде и удобна за носене, защото може да си я сложиш на китката и така ръцете ти ще са свободни (като изключим букета, разбира се). Предполагам знаеш, но ако решиш да я поръчаш, нека има поне месец преди сватбата, защото на мен последния път ми забавиха чантичката 3 седмици и половина и буквално пристигна 2 дни преди повода angry Успех с избора на рокля  good
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines