Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:25:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Чантата - 2 "  (Прочетена 184822 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: март 31, 2009, 09:51:38 »

Моля прочетете информацията от старата тема преди да зададете въпрос!

Да включим и чантата

« Последна редакция: юли 29, 2011, 21:27:36 от Данитка » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 31, 2009, 10:25:15 »

Рубин, какъв цвят ти е роклята? Аз минах по магазините из София, имаше много стилни чантички, но нищо не ми допадна в бяло. Имаше едни много симпатични, ама сивееха.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #2 -: март 31, 2009, 12:35:28 »

Кажи модела и цвета, за да ти помогнем. Също кажи и каква чатничка искаш. Може да не става при шивач да я поръчаш. А в краен случай може да пробваш в някой друг салон да ти я ушият. Но това е краен вариант, че като ги знам продавачките...много криви погледи ще събереш.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 31, 2009, 12:42:11 »

Аз мислих, смятах и реших, че тъй като ще ми се виждат обувките, а те са кожени, ще е добре и чантичката да е като тях, а не като роклята. И като видях същата кожа, веднага я взех, въпреки, че токата нещо не ми допада съвсем, но ще я мисля, как да я скрия.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #4 -: март 31, 2009, 12:48:59 »

Пебълс, честита ти чантичка! Аз така съм махала на кожени обувки токи и разни кичовщини. Като ги махнеш остават дупчици от металните лентички, които я захващат. Аз там декорирам с малки семпли камъчета в някаква форма. Става много добре и не си личи. Имах едни летни чехли, които даже много момичета въздишаха по тях колко са нежни и изчистени, а аз сама си ги бях декорирала с камъчетата. А такива камъчета - във всеки шивашки  Wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 31, 2009, 13:00:29 »

Тя и така не е толкова зле, но аз искам да съм с перли на сватбата, а това нещо е от бял метал и цялото с малки камъчета и на перлите хич няма да стои. И не е закачено на кожата, а е заварено за другия метал, част от закопчалката е, така че ще го обличам с кожа, ако намеря, или ще му залепя отгоре нещо. Още нямам точна идея. Ще се поразходя по пазарчетата имагазинчетата и нещо ще ми хрумне pardon
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #6 -: март 31, 2009, 13:23:52 »

Идеята да я облечеш в кожа ми допада. То в движение може и друга идейка да дойде.
 Offtopic А за перлите - ако си суеверна, недей да носиш перли. Макар че аз лично преди много се влияех от подобни глупости и накрая открих, че просто трябва да тръгна гола, без букет и без бижута, защото всичко все някакво нещастие ще ми донесе. Теглих една дълга на всички суеверия и сега си гледам каквото ми харесва. Пък и да си суеверен е голям грях.
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #7 -: април 01, 2009, 07:51:34 »

Ако не намериш кожа, може да го облечеш в същия сатен като чантата. Може и да се получи NO
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 01, 2009, 08:28:27 »

Ако не намериш кожа, може да го облечеш в същия сатен като чантата. Може и да се получи NO

Тя, чантата, е кожена за да е като обувките. Така че сатенът не ми върши работа. Мислех да закрепя отгоре сатенена панделка, като роклята, на която ще има панделка също, но май не е особено удачно.

 И аз попрочетох разни суеверия, но реших, че ще спазвам само моите си лични, няма да се поддавам на външни провокации. То, тогава, по-добре да не излизаме от вкъщи, че току виж съм стъпила първо с грешния крак. А за перлите - винаги са ми се виждали много подходящи за този повод - изящни и дискретни и белички.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #9 -: април 02, 2009, 09:00:31 »

Хъм, аз както нямаше да имам чанта, изведнъж получих просветление, че няма да има кой да ми държи нещата на корабчето. Следователно ще ми трябва. Размотах се из темата и си харесах пуснатата от snowhite чантичка http://www.simplyweddings.com/images/simply/white%20bag.jpg
За съжаление, нещо не мога да се оправя в сайта и ще търся нещо подобно тук. Дали някъде правят чантички по поръчка?
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #10 -: април 02, 2009, 09:11:23 »

Роклята ми е бяла и много се претеснявам дали ще намеря подходяща!Знам че през повечето време няма да е в мен но се чудя!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 02, 2009, 12:19:15 »

Рубин, в ателието, където ти я шият нямат ли модели, които шият от плата на роклята? Или, ако си говориш с тях ще ти ушият нещо, което ти си избереш. Със сигурност така ще е подходяща
Активен
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 02, 2009, 16:48:05 »

Ето няколко идеи за сватбени или парти-чантички:

« Последна редакция: април 02, 2009, 16:51:06 от Misis_T » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 02, 2009, 17:27:47 »

от къде са идеите, че направо се влюбих  heart
Активен
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 02, 2009, 17:44:25 »

http://www.mytheresa.com/shop/home.php

http://www.net-a-porter.com/
good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines