Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 20:13:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Чантата - 2 "  (Прочетена 195420 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 11, 2009, 09:50:34 »

И за мен беше излишна. Шаферката поне се наноси на булченска чантичка. Събра доста от паричките дадени на ръка, мокри кърпички, червило и 1 телефон. По едно време се сетих да си я взема за да я имам поне на 1 снимка
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 16, 2009, 14:39:34 »

моята ми потрябва чак в ресторанта, а иначе си бях събрала гримовете, телефона и цигарите в нея. но просто през всичките церемонии повече пречеше, отколкото да помагаше. даже на влизане в църквата кума ми събира нещата от пода, че и се откачи дръжката и да видиш... а на фотосесията се чудех на кой да я дам - те младоженецът и кумовете имат повече снимки с чантата ми отколкото имам аз самата  funnytooth
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 18, 2009, 12:42:37 »

и аз  valia_diva  мога   да добавя,че чантата  почети   не ми послужи...  само нервите,  който хвърлих  по намирането   й бяха излишни.Това  е  единствената снимка  ,която  успях  да намеря  с нея...  @}>-- хубавото  е, че поне мога да я нося и след това

Имаш  още  шанс чантичке  blum laugh  !!!


* IMG_5804.jpg (47.82 KB, 496x331 - видяно 351 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 21, 2009, 11:22:02 »

Много добре, че ще можеш да я ползваш отново. А чантичката също маже да послужи и на някоя приятелка - бъдеща булка като "нещо на заем" или "нещо старо".
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 21, 2009, 11:24:56 »

Много добре, че ще можеш да я ползваш отново. А чантичката също маже да послужи и на някоя приятелка - бъдеща булка като "нещо на заем" или "нещо старо".

Да права си,!! Ще се радвам ако ,някоя бъдеща булка се възползва от нея. Bravo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 21, 2009, 18:18:05 »

Ние сега си получихме снимките от сватбата и да ви призная на доста от тях съм с чантичката, а дори не си спомням, че съм се снимала толкова много с нея  yahoo Тя нали си беше с малка верижка и си седеше така на ръката, с която държах букета  girl_wink
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #96 -: септември 22, 2009, 08:17:55 »

аз пък съм си  взела чанта, която ще нося  после. Същото важи и за обувкитее. Смятам, че е неразумна инвестиция да се дадат пари само за един ден. То роклята ясно, че няма да се носи... но поне аксесоарите.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 23, 2009, 20:04:43 »

аз пък съм си  взела чанта, която ще нося  после. Същото важи и за обувкитее. Смятам, че е неразумна инвестиция да се дадат пари само за един ден. То роклята ясно, че няма да се носи... но поне аксесоарите.
Bravo Bravo много добре казано.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 05, 2009, 12:52:59 »

Аз също исках да си взема чанта която ще мога да си нося и след това, заедно с обувките , но неможах да намеря подходяща и бях с чантичка "на заем " Wink от булката на която кумувахме
Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 16, 2009, 15:17:53 »

Тъкмо влизах да напиша, че не виждам смисъл от чантата, поне в моя случай. Нито пуша, за да нося цигари, нито имам 100 ръце за букета, чантата, здрависване и ала бала.
Така че... аз ще съм без чанта smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 16, 2009, 15:25:18 »

canas , от постовете ти личи, че не си по стандартните неща. Едва ли чантата ще ти послужи за нещо, на мен лично не ми беше нужна, но бях с нея заради мама и свекито , както и да е това съм го обсъждала.
Ако не си от момичетата, които обичат многото аксесоари , не се занимавай първо да си търсиш подходяща, и второ да ти е едва ли не излишна в Деня
 good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 16, 2009, 18:55:58 »

Тъкмо влизах да напиша, че не виждам смисъл от чантата.........
sarcastic
canas, и аз тъкмо за това влязох funnytooth
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #102 -: октомври 16, 2009, 20:01:32 »

и аз съм на мнение ,че е допълнителен натоварващ аксесоар... и все пак ще я имам - нали телефонът ...някакви кърпички...пари  smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 16, 2009, 22:12:30 »

milio4ka, аз за тези неща мисля да заема малко местенце от чантата на някоя шаферка. pardon
Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 16, 2009, 22:51:33 »

Хм за какво са ми пари? Младоженецът да плаща  tease
А телефон? Нали всички близки, които ме засягат ще са покрай мен?
Да не се отклонявам от темата.
Който има нужда и иска да си вземе чантата, но на мен лично като видя на снимките булка с чанта ми напомня на пари, нещо прагматично, а не невинно и крехко като булка, но това са си мои разсъждния и не обременявам никого с тях. Ако после ще се ходи на диско например чанта ще трябва разбира се. Всичко опира до конкретния случай и човек.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines