Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:14:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Чантата - 2 "  (Прочетена 187508 пъти)
 
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 25, 2009, 20:42:52 »

Аз съм съгласна с теб, Биби. Каквото и да е, чантата на една булка е допълнение към таоалета й. А и някъде бях чела, както каза и Биби, че в чантата на булката е хубаво да се носят къпрички, тампон, хапчета дори, едно леко червило, огледалце и парфюм. Абе обичайните неща за една женска чанта. Аз се радвам, че си имам моята. Но всеки си има мнение give_rose give_rose
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 25, 2009, 21:38:18 »

Съгласна съм с Биби!  good При нас свещенникът в църквата каза на кумата да вземе букета и чантата ми, а аз да държа само свещите. Дори и да не ви каже така, вие можете винаги да го направите! Нали кумата е за това!?  pardon Наистина е много неудобно да притърчаш и да молиш за червило, парфюм или каквото и да е и да се разхождаш из ресторанта с чужда чанта!  nea
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 25, 2009, 22:11:58 »

Аз да се изкажа като вече препатила Wink. Взех си чанта, защото съм свикнала властта да е у мен. Некомфортно ми е иначе, т.е. трябваше да си имам личните карти, телефон, червило, кърпички. Така й бях вързала дръжката, че ми висеше през цялото време на китката и не ми е заемала ръката. Намам мнение по завършеност и красота  на тоалета, за мен си беше спокойствие да си имам тези неща у мен, не че съм ги ползвала, и така го направих, че да не ми пречи. Успех на бъдещите булки good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 23, 2009, 12:54:41 »

Хайде, и тук да се разпиша и аз вече след сватбата. Чантата за Големия ден ми беше "нещото на заем" - страхотна лилава чанта на моя приятелка.
Трябва да ви кажа, че за пръв и последен път през целия ден я видях преди да дойдат да "ме вземат". Преди това си ходих с някаква моя чанта - по фризьори и т.н. Когато се облякох с роклята преместих в "булчинската" чанта телефона си и може би личните карти и някакви други дреболии - не помня вече какво. И тя, заедно с дрехите ми отиде в колата на нашите. Следващия път, когато я видях беше вечерта в апартамента ни в хотела (някой се беше погрижил да ни качи там тези неща, за да не си тръгваме на другия ден с рокля и костюм облечени).

През цялото време дори не съм се сетила, че я няма в мен - т.е. не ми е потрябвала  pardon
Още една причина да се радвам, че не я носех беше фотосесията - тогава наистина нямаше да има на кого да я дам, защото бяхме само с кумовете там и се снимахме и доста заедно.
Активен
natally2
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 29, 2009, 08:14:39 »

Чесно казано чантичката малко пречи,поне при мен беше така tease
Активен
swetla99
Любопитен
*
Публикации: 47


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 05, 2009, 19:50:30 »

Момичета купих си чантичка много си я харесвам сега ще ви я покажа и ми излезе точно 5 лв супер си е .много си я обичкам
http://media.snimka.bg/3880/014015196-big.jpg
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 05, 2009, 19:52:22 »

Голям бонбон  Bravo много е сладка  smile
Активен
swetla99
Любопитен
*
Публикации: 47


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 05, 2009, 20:57:46 »

Мерси много и се кефя. give_rose
Активен
dream
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #68 -: август 07, 2009, 17:19:15 »

нещо стилно  smile


* Gelinantalar3.jpg (9.88 KB, 480x271 - видяно 272 пъти.)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 09, 2009, 12:46:27 »

Аз въобще не бях мислила за чанта, тъй като реших , че ще е още нещо което ще се чудя с коя ръка да хващам, и в момента в който казах , че няма да имам ,майка ми каза   Oh my ... shok Е КАК БЕЗ ЧАНТА ?! На милото майка му и тя - Емииии, то хубаво е да имаш.....
Взех да се позамислям, но когато и милото каза- Според мен също трябва да имаш.... и аз   mega_chok
и така вече ще си търся лачено чанте  smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 09, 2009, 15:21:44 »

Лени моята е лачена, можеш да я видиш в галерията и ако си от София - купих си я от Графа отдолу под колоните срещу KFC за 29 лв.
Сега съм още по-доволна, защото ми я продадоха с дълга синджирена дръжка, която няма да ползвам то е ясно, но си изрових една супер къса дръжка от една стара чанта вчера и й я закачих. Така, когато трябва да държа още нещо просто вадя верижката от нея и я мятам да виси на ръчичката  girl_wink
Активен
akselita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 09, 2009, 16:36:32 »

Аз пък бях без чанта и ми беше много добре,само букета си носех,всичко друго беше в ежедневната ми чанта,която стоеше при баба!Въпрос на избор...  pleasantry
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 09, 2009, 17:05:44 »

Ха ха, аз отдавна обмислям в най-голямата ми дамска чанта да помъкна всичко което ми трябва, ама се чудех на кого да я поверя, не ми беше дошло на ума, че баба ще е без чанта и мога да й предоставя моята  sarcastic
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 09, 2009, 17:36:26 »

anbibian , видях я твоята, и много ми харесва, но съм във Варна  smile ще трябва тука да пообиколя

akselita , благородно ти завиждам , че си била без чанта , ама мойте хора като се запънаха да имам .....
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 09, 2009, 18:32:05 »

Вземи си една хубава чанта, пък никой не е казал да си я носиш ти  girl_wink Даваш я на някоя приятелка да я държи и си свободна  blum
А после ще ти остане един прекрасен спомен, ако не за теб,  то поне за твоите деца. Аз като помня колко съм играла с чантата и ръкъвиците на майка ми  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines