Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:40:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Чантата - 2 "  (Прочетена 188972 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: октомври 08, 2013, 12:25:10 »

идея за персонализирана чанта със снимка:


и откъде: http://www.etsy.com/listing/79360301/personalize-your-angee-w-bridal-clutch
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #406 -: януари 26, 2014, 00:53:07 »

Момичета, може ли да ме ориентирате за какво точно служи чантата, защото все още не съм убедена, че трябва да купувам нещо, което вместо да ми е от полза, по-скоро ще ми пречи цял ден ?
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #407 -: януари 26, 2014, 12:29:53 »

Според мен също е малко излишен аксесоар чантата... Обаче все пак булката трябва да има място едни кърпички да си сложи поне или пък червило, някоя допълнителна фиба. Изобщо разни лични неща, за които  да не моли постоянно кумата или пък шаферката. Като се замисля и аз няма да мина без чанта. Някоя мъничка, която да побира точно тези неща. И определено ако ще купувам чанта ще е такъв модел, който да мога да използвам и след сватбата!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: януари 26, 2014, 16:08:34 »

Аз пък си мисля, че чантата е един от задължителните аксесоари. Вътре бих си сложила личната карта, червило, огледало, кърпички и телефон. По сватбените магазини нищичко не ми харесва, невероятно скучни са моделите, та затова ще търся по "нормалните" магазини или пък от интернет.
Активен
natalia_vn
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #409 -: февруари 02, 2014, 18:51:52 »

Интересната чанта може да е красив аксесоар, за мен е допълнение към визията, както и необходимост. Аз вътре бих добавила освен всичко изброено и мини парфюм за освежаване и от онези малките картонени кутийки, в които има малко конци и игла (имам такива от хотели). От обиколки по магазини за бели чанти, лошо ми е станало:(, аз съм за интернет.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 03, 2014, 00:22:48 »

Хубаво е булката да си носи, освен всичко вече изброено- лепенки, безцветен лак (ако ти се пусне бримка) и безопасна игла. Но ако можеш да гласуваш доверие на някой да ти носи целия "багаж", няма смисъл от чанта само да ти се пречка из ръцете. 
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #411 -: февруари 03, 2014, 01:10:45 »

От чантата смисъл според мен няма, но и аз си имах, просто защото се влюбих в едно перлено бижу-чанта от алиекспрес. Поне сега мога да си я ползвам, като на сватбата седя само в чужди ръце  Girl_hide
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #412 -: февруари 04, 2014, 13:42:49 »

Честно казано аз мисля да пропусна чантата. Има няколко девойдки, които сами изявяват желание да ми помагат, а и може да се разчита на тях, затова мисля на едната да възложа всичко за ритуална зала, на другата църковните неща, а на третата - да съхранява всичко, което би ми потрябвало в ресторанта, евентуално. Така или иначе само ще я подавам на този, на онзи, а и букета да нося.... мисля, че ще мина и без чанта.....
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 04, 2014, 13:53:23 »

Аз имах чантичка, но не е стояла в мен. Винаги някоя от шаферките или майка ми я носеха, накрая беше на масата при мен. Така ми хареса повече, защото всичките ми неща бяха на едно място, а желаещи да помогнах на булката има много smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 04, 2014, 13:53:39 »

Аз нямах чанта и бях доволна от избора си, букетът ми тежеше доста  pardon Но много харесвам чантите - бижу, които допълват роклята. Така че ако роклята ви "носи" на още един акцент, защо да не пробвате?!?





Това са чанти-аксесоари, които в най-добрият случай побират телефон и гланц за усти, но какво повече е нужно. За моята сватба бях категорична, но сега като гледам тези красоти - съжалявам. Помислете си  smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #415 -: февруари 06, 2014, 16:28:17 »

Оу, че красоти. Моята ще е нещо от този тип. Нищо, че букетът ми ще е тежичък. Не мисля да подпитвам цяла вечер дайте ми това, онова. По ще ми е лесно, ако нещата са ми под ръка. Например кърпички, каквато съм ревла... червило.
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #416 -: март 14, 2014, 18:48:33 »

Момичета, може ли да ме ориентирате за какво точно служи чантата, защото все още не съм убедена, че трябва да купувам нещо, което вместо да ми е от полза, по-скоро ще ми пречи цял ден ?

Според мен, чантата се е важна, зашото има страшно много неща, които е добре да се вземат за сватбения ден: лични документи (поне лична карта), червило, грим (може да се даде на шаферките), телефон (за всеки случай), лепенки (ако обувките се окажат неудобни), аспирин (понеже от жегата, вълнението, липсата на сън, напрежението, стоенето прави, може да ви стане лошо), дамски превръзки или тампони (ако сте близо до съответната седмица), захарчета (ако ви падне захарта, не са задължителни, но е добре човек да си има за всеки случай), вода, предпазни средства за вечерта (ако се пазите, не е добре да тръгнете да обикаляте посред нощите за денонощна аптека), резервни обувки (туфлите вършат доста добра работа, ако ви се подуят краката, пък и са малки и се сгъват добре), пари (не е добре вие да носите всички пари за доплащане на нещата, които сте капарирали, но все пак е добре да си имате), биоциди или мокри кърпички, сухи кърпички (защото може да се прослзите) и още доста други неща. Аз писах статия по въпроса съвсем скоро (в края на статията), така че може да видите и нея: http://www.melodica-events.com/#!-/c1c5t/A85F020C-137D-4FED-98E6-2FBA2FF6A1D4

Естествено, ако решите сами до носите всички тези работи, ще Ви трябва не сватбена чанта, а сватбен сак. Така че разпределете част от нещата на шаферките и родителите (шаферките за нещата, които ще Ви трябват непосредствено през деня, родителите за парите за доплащане). В същото време е добре най-ценните неща да са си с Вас: лепенки, лични документи, телефон, червило, спирала и пудра или каквото друго решите. Това е така, защото шаферките могат да решат да помогнат на някого с нещо (примерно с поставяне на тейбъл картичките за ресторанта) и да изчезнат, точно когато ви трябват. А ако се притеснявате, че чантата ще Ви пречи, просто "назначете" една шаферка да се грижи за чантата и букета Ви, когато нямате нужда от тях smile

Дори да имате сватбен агент, пак е добре да дадете на шаферките да Ви помагат с всичко, което ще Ви е наобходимо, защото сватбеният агент може да трябва да отиде по-рано в ресторанта, църквата и гражданското, за да се увери, че всичко е наред, за когато пристигнете smile А шаферките трябва да са неотлъчно с Вас smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 18, 2014, 11:25:17 »

аз твърдо съм решила да нямам чанта, поради простата причина че не съм свикнала да нося чанта в живота си по принцип и най-много да я забравя или изгубя някъде,а и не искам да ми се пречка цял ден както букета да кажем.Решила съм да сложа всичко каквото ми трябва и да я дам на  майка ми ,а гримове и такива неща да са в чантата на кумата /ако изобщо има чанта тя/
принципно няма да съм с много грим ,така че и да нямам резервни няма да е кой знае каква драма  blum а парите ще са в младоженеца ,че е по отговорен а не отвеян като мен.
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #418 -: март 19, 2014, 23:44:12 »

аз твърдо съм решила да нямам чанта, поради простата причина че не съм свикнала да нося чанта в живота си по принцип и най-много да я забравя или изгубя някъде,а и не искам да ми се пречка цял ден както букета да кажем.Решила съм да сложа всичко каквото ми трябва и да я дам на  майка ми ,а гримове и такива неща да са в чантата на кумата /ако изобщо има чанта тя/
принципно няма да съм с много грим ,така че и да нямам резервни няма да е кой знае каква драма  blum а парите ще са в младоженеца ,че е по отговорен а не отвеян като мен.

Ако сте успяли да разпределите целия багаж по шаферките и младоженеца, няма проблем да сте без чанта smile А и наистина човек, ако не е свикнал да носи нещо в ръце, може да го остави някъде. Просто кажете на хората с багажа да ходят навсякъде с вас, за да не се наложи да ползвате нещо, а да го няма човекът, който го носи smile
Активен
alispeikova
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #419 -: март 27, 2014, 23:51:32 »

То е ясно, че ще има разпределение на багажа, но едно мини парфюмче за освежаване, една лепенка, гланц и телефон са задължително под ръка, ако ще и в колата само да стоят. Аз искам снимка с чанта - някак тоалета ще ми е незавършен и възприемам чантата като аксесоар.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines