Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:54:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Чантата - 2 "  (Прочетена 184855 пъти)
 
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 13, 2009, 12:09:04 »

На изложението в НДК май имаше доста подобни, но не така добре изпипани
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 13, 2009, 20:42:56 »

ето я и моята чантичка  danceg


* my.JPG (45.86 KB, 448x336 - видяно 446 пъти.)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 13, 2009, 22:50:27 »

anbibian, честито Bravo Много е хубава! От плат ли е или кожена? И е с много стилно мъничко орнаментче, не като моята с огромно нещо, което трябва да я краси, но само ми боде очите. Ама, или ще му видя сметката, или ще се сприятеля с него, каквото сабя покаже.
 И пак по темата, много ми харесва чантичката!
« Последна редакция: април 13, 2009, 22:53:15 от pebbles » Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 14, 2009, 08:30:21 »

Аз вече имам и чанта, с която приключих булченската си визия  pardon Ето я сладката ми чантичка, много си я харесвам smile

Лелее страхотна е!!! Рали, а там от където си я купила имаше ли белички такива?  blush аз първо исках да съм с топчеста чанта, но после реших че искам нещо подобно на твоята за мога после да си я нося с обувките  Girl_hide
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 14, 2009, 08:48:55 »

anbibian, честито Bravo Много е хубава! От плат ли е или кожена? И е с много стилно мъничко орнаментче, не като моята с огромно нещо, което трябва да я краси, но само ми боде очите. Ама, или ще му видя сметката, или ще се сприятеля с него, каквото сабя покаже.
 И пак по темата, много ми харесва чантичката!
Благодаря момичета  give_rose
Чантичката е от бял лак, сега издирвам и сандали от лак, но все още нямам успех.
pebbles и моите орнаменти не са идеални, ако се загледаш ще видиш че са ги лепнали на криво и сега ще накарам милото да ги разлепи и да ги залепи както трябва. иначе вътре има дълга дръжка тип синджирче, но не ми харесва и ще я заменя с една късичка, която имам от друга чанта, за да може да си я държа по лесно по време на ритуалите.
Ти още ли обмисляш точно какво да направиш твоят орнамент? На мен ми харесва, помня последно мислеше с кожа да го обвиеш.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 14, 2009, 10:23:49 »

Мисля си аз, даже и кожа си купих, ама се оказа (о! чудо), че не всяко бяло е еднакво бяло и това, което купих е различен цвят и не става. Сега сме на изчакване да си видя бижутата, които може и да  позволяват товя бляскащо нещо да не го мъча нищо. А от лак май съм виждала повече обувки, отколкото сандали, но с упоритост и такива ще изнамериш good
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 20, 2009, 09:40:45 »

Милички, ето и моята чантичка - не се вижда много добре на снимките, понеже са правени с телефон, но аз много си я харесвам! Като бонбонче е  give_rose
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 20, 2009, 10:34:28 »

Мерсииии  give_rose give_rose give_rose
Мила, отиди задължително, ако имаш възможност, има много добри неща! И повечето такива дреболийки са най-хубави и на сметка от по-малките магазинчета. В големите предлагат същите неща, но с доста по-висока цена.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #38 -: април 21, 2009, 18:40:08 »

момичета,аз също си намерих моита чантичка,подобна е на предните модели,но проблема е че не е еднакъв плат като роклятаи сега мисля да потърся подобен плат!не съм си вкъщи да я снимам и да ви я покажа,но след 10 дни ще я видите!
Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #39 -: май 11, 2009, 22:03:03 »

аз след като помислих реших аксесоара към тоалета ми да бъде един голям красив букет реших без чантичка за да падне акцента на букета give_rose
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 12, 2009, 11:11:01 »

и аз ще съм без чанта - малко излишна ми се струва, пък и честно казано нямам нерви и за чанта да обикалям:)
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 25, 2009, 13:31:53 »

Здравейте момичета,
някоя от вас знае ли от къде мога да си взема чантичка тип протмоне, бяла и от сатен, защото никъде не мога да намеря, все са някакви различни форми, но не и правоъгълна тип протмоне
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 25, 2009, 16:40:12 »

Здравейте момичета,
някоя от вас знае ли от къде мога да си взема чантичка тип протмоне, бяла и от сатен, защото никъде не мога да намеря, все са някакви различни форми, но не и правоъгълна тип протмоне
аз много търсих такава, но не намерих сатенена и си взех лачена и по-скоро тип плик
виж в сайта на m.tylar мисля че имат сатенени
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 06, 2009, 23:50:14 »

Въпрос - къде мога във Варна да си намеря чанта-плик в слонова кост или бежово?  huhhuh.gif За предпочитане да е лак? Има само в черно, а някъде и в златисто. Дали да не рискувам и да си купя една в по-меко златисто? Дали ще отива на роклята и обувките?  girl_impossible
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 11, 2009, 19:26:27 »

Така де ...  Ashamed Аз си реших проблема! Вече имам чантичка към сватбената рокля!  Curtsey Дори си купих още една за подписването!  yahoo Качила съм ги в галерията, ако случайно тук се намират любопитни ...  Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines