Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 02:49:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви трябва да са брачните халки?
Традиционни!
С диаманти- най- добре!
Интересни и различни, ювелирни!
А трябва ли да има халка изобщо!?!?!
Една сребърна семпла халка и толкоз!
Нестандартни - даже по собствен проект!

Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 5 част  (Прочетена 185933 пъти)
 
galina79
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #360 -: юни 16, 2009, 17:32:42 »

Ние ходихме в събота по златарските магазини в Пловдив,но всички ни показваха каталог на Сара Трейд.Май е по-добре да отидем до Раковски.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юни 16, 2009, 21:26:17 »

Честито Боби и браво на мъжа ти  Bravo
Аз съм от булките, чиито мъже не търпят бижута по тях. От сега мрънка как щял да я носи постоянно и не можело ли да не я носи.
 gape Ма ще я носи и песен ще пее  ROFL
Някой друг имал ли е такива проблеми с халките и мъжете?

И моят бъдещ съпруг също не носи никакви бижута и може би няма да си носи халката редовно.Но пък и аз не го препирам като не иска да не я носи.А това с фамилията пеи него няма много да мине щото ми е казал както аз си преценя дали да си сменям името или не и няма как да го принудя,та затова ще изчакам да мине сватбата и да видя как ще се почувства с халката и дали ще я носи girl_wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юни 17, 2009, 10:17:52 »

Благодаря на всички за отговорите  give_rose
А къде се намира магазина на Раковски crazy
Мисля, че момичета имат предвид магазина на Сара Трейд в гр. Раковски - близо до Пловдив.
Активен
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #363 -: юни 17, 2009, 11:47:28 »

Нашите халки ги поръчахме в магазин Аристо - Варна. Много съм доволна. Изработиха ги за седмица, всичко правят на ръка и изглеждат много масивни и стабилни. Тежат 15 грама, а цената е 45 лв на грам.....
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юни 17, 2009, 16:14:34 »

Нашите халки ги поръчахме в магазин Аристо - Варна. Много съм доволна. Изработиха ги за седмица, всичко правят на ръка и изглеждат много масивни и стабилни. Тежат 15 грама, а цената е 45 лв на грам.....
А къде се намира този магазин?
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юни 18, 2009, 09:21:17 »

Имаме халки от две седмици, и все не намирам време да ги покажа. Моята на ръката ми е в галерията, другата снимка на двете халки е големичка, като я намаля, ще я кача.  smile
Активен
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #366 -: юни 18, 2009, 14:51:05 »

Хаха внимавайте, момичета, че на мен ми откраднаха документите нколко дни преди сватбата, а бяха и почивни дни и нямаше как да издам нови и не ни разрепиха да се оженим, та на халките ни има гравирана дата, която въобще няма да е реална, най-много годината да е същата  tease Идеите ви да са само имената са доста добри за такива случаи ама ние не се сетихме  blush
Активен
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #367 -: юни 22, 2009, 12:15:33 »

А къде се намира този магазин?

Извинявам се за закъснението с отговора!

Магазинът се намира на центъра (гр. Варна). Като се тръгне от църквата Св. Никола, посокйа ВИНС-а, пада се от лявата страна, на около 20-300 м от църквата.

Активен
dundi8
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


« Отговор #368 -: юни 25, 2009, 07:49:24 »

Вече си имаме халкииии  yahoo  http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=7214&cat=3&page=1
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 25, 2009, 07:57:20 »

Прекрасни са,честито
Активен
Бояна
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 25, 2009, 08:49:44 »

Много са хубави  smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 25, 2009, 10:09:09 »

Честито на всички с новозакупени халки! give_rose

Ние онзи ден ходихме да правим проби на любимия, какво да го правя като пръстени не носи и не обича Wink Обаче как хубаво му стоеше пробната халка, очите ми останаха. Той също каза, че се е почувствал по-различно, вече зрял и отговорен, да не повярваш просто как влияе една халка smile Много ми харесаха пробните халки - класически модел на достъпна цена 38 лв/г. Може би ще се възползваме, че ни е и наблизо smile
Активен
dundi8
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


« Отговор #372 -: юни 25, 2009, 21:28:58 »

Благодаря ви момичета! Това е дамската ,мъйката е същата ,но без камъни. А на живо са още по хубави .
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #373 -: юни 25, 2009, 22:36:54 »

Понеже аз не знам как да си намаля снимките и не мога да ви покажа какви са нашите,измислих друго-вижте ги на линииката ни!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юни 28, 2009, 07:57:43 »

Записвам се и аз, с милто също тръгнахме миналата седмица по магазините да видим как стоят нещата с халките цени, модели и в един от мнооогото магазина, му "надянаха" хълка да пробва.Момента беше мн вълнуващ за мен, може и странно да звучи, но той понеже не носи никакви бижута и очите ми  shok и как само му стоеше.изтръпнах, хахах та това  blush което исках да споделя.Аз съм от Б-с при нас по принцим цените са около 36- 40 лв/гр.Но ние имаме злато и ще доплатим, някъде около 16-20лв./гр.Което е доста по- добре.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines