Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 02:55:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви трябва да са брачните халки?
Традиционни!
С диаманти- най- добре!
Интересни и различни, ювелирни!
А трябва ли да има халка изобщо!?!?!
Една сребърна семпла халка и толкоз!
Нестандартни - даже по собствен проект!

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 5 част  (Прочетена 185935 пъти)
 
lizi_beti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #195 -: април 27, 2009, 17:38:12 »

dodo23, халките са от Хугасян във Варна, те имат няколко магазина, ние ги взехме от този срещу ВИНС-а. Не са от каталог, пробвахме си ги в магазина. Те имат доста голям избор на халки и важното е, че можеш да ги видиш на живо. Иначе изработката е един месец по принцип, на мен ми обещаха за седмица, защото тъкмо щяха да поръчват стока и така. Но се получи такаа, че пак ги чаках месец. Но важното е, че пристигнаха. Затова моят съвет е да си търсите по от рано, за да не се притеснявате после, че няма време smile.
Нашите халки също са от този магазин.Наистина имат много голям избор.За наше щастие от тези които харесахме имаше нашите размери  yahoo
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 27, 2009, 22:44:48 »

Момичета един бърз въпрос колко струва във Варна в момента грам бяло злато?  pardon Утре ще си търсим халки, тук в Германия и искам да сравня цените!  girl_wink
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 28, 2009, 10:31:57 »

Момичета един бърз въпрос колко струва във Варна в момента грам бяло злато?  pardon Утре ще си търсим халки, тук в Германия и искам да сравня цените!  girl_wink

Здрасти мила,
не зная за Варна, но цената, с която се сблъскахме в София докато търсихме нашите халки варираше между 40 и 50 лв. за грам. Предполагам, че варненските булки ще ти кажат по-конкретно за там.  good
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 28, 2009, 11:47:21 »

siiu, и във Варна цените на халките са около 40-50 лв. за грам. Казвам за халки, защото на някои места грамът на халките е по-скъп от останалите изделия. От моите обиколки установих, че магазините на центъра леко са си понадули цените, но се намират и по-нормални цени.
Активен
lizi_beti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #199 -: април 28, 2009, 19:42:04 »

Ето това са нашите халки.Отвътре и по края са от бяло злато.Около 7 грама са двете и ни излязоха приблизително 280 лв.Както вече писах ги взехме от Варна


* DSC_0011.jpg (58.36 KB, 722x508 - видяно 399 пъти.)
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 28, 2009, 22:07:34 »

Имам голяма чуденка с тези халки : не знам кое да избера между бяло злато и платина.  crazy crazy crazy
Или по-скоро не знам дали платината си заслужава цената. Води се уж по-издържлив материал и поне няма опасност от пожълтяване. Но някой има ли пряко наблюдение върху този въпрос?

Чувала съм и мнение, че по-малко се надрасква, но лично от това, което съм виждала (халка от платина носена 2 години) не съм много убедена в това изказване.

И на нас ни беше голяма чуденка, защото и двамата много харесваме платината. След като го обсъдихме помежду си и с бижутерите, все пак се спряхме на бялото злато. Това, което ни наклони натам беше, че платината се драска много по-лесно, а и доста по-скъпо излиза, макар това да не беше решаващо. Златото е някак си по-класическо и моят годежен пръстен е от бяло злато, а тъй като ще ги нося заедно, по-добре е да са от един метал.

Тъй че, важното е как вие двамата си го чувствате.  girl_wink
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 29, 2009, 13:27:45 »

Последно пак ще ходим тази вечер  да пробваме и купуваме, защото май вече ни писна да ги мислим тези неща.
Ще пробвам модела и в двата варuaнта - бяло злато и платина и което усетя на момента това ще да е  girl_wink
Милото е решил да е платина май, но заради това надраскване се чуди дали да е полирана или не.
Ще пиша довечера какво се е получило от това велико умуване  girl_wink
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: април 29, 2009, 13:30:02 »

Благодаря, още веднъж на момичетата, които ми дадоха инфо за цени. Сравнихме цените и определено ще купим халките от Бг. Тук са много скъпи  sad
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 29, 2009, 20:06:25 »

Избрахме най-накрая   Yes  и последно се спряхме на платина. Има ги в галерията.
В началото мислехме да са еднакви, но добре че си сменихме мнението, така всеки има каквото му харесва
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 29, 2009, 22:07:33 »

minalina,платината е наистина добър избор,халките са супер,ние отначало също се бяхме спрели моята да е с камъчета,а неговата изчистена,но после взехме други.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #205 -: април 29, 2009, 22:13:50 »

Момичета,аз мога да бъда щастлива поне по въпроса за халките!Харесам един модел ,отидохме ,ерихме и милото веднага се възприе,защото той не носи пръстен и си мислех че ще го дразни широчината,но уви!Нашите също са еднакви и то напълно изчистени!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 29, 2009, 22:28:16 »

Айди и аз да изтипосам тук снимчица на нашите вече готови халки. Ужасно съм доволна - както от обслуването така и от изработката в магазина, където ги правихме.  yahoo  yahoo  yahoo

Активен
ver4ote
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 30, 2009, 21:01:02 »

Ble6tu4ka, наистина са прекрасни!А само да те попитам рингчето с камъчетата върти ли се както и на мъжката,защото гледах такива и се замислих дали да не са нашите?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 30, 2009, 21:07:01 »

Ble6tu4ka, наистина са прекрасни!А само да те попитам рингчето с камъчетата върти ли се както и на мъжката,защото гледах такива и се замислих дали да не са нашите?

Мхм, и на двете се върти рингът в средата. smile По принцип на женската модела беше само с 5 камъчета едно до друго по средата, но реших, че при положение, че се върти - сигурно няма да седят симетрично в средата винаги и затова я направихме да е цялата с камъчета, да не си я намествам постоянно.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: май 04, 2009, 09:32:28 »

mjoys,това е въпрос на личен избор.Ние например си  купихме един модел на Булгари с камъните модела,въпреки,че се двуомях точно между тея два варианта.Ако носиш и други златни пръстени може да се водиш по тях,ако са само от жълто злато да си вземете такива или ако са бяло и жълто -такива халки....
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines