Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 02:53:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви трябва да са брачните халки?
Традиционни!
С диаманти- най- добре!
Интересни и различни, ювелирни!
А трябва ли да има халка изобщо!?!?!
Една сребърна семпла халка и толкоз!
Нестандартни - даже по собствен проект!

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 5 част  (Прочетена 185934 пъти)
 
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 25, 2009, 00:14:27 »

Страхотни сааааа!  Bravo  Bravo  Bravo
Много ти благодаря give_rose! Доста се чудих като ги поръчвахме дали да не са изчистени и двете халки, но в крайна сметка реших моята да е с камъчета и изобщо не съжалявам yahoo.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 25, 2009, 05:58:47 »

¤ Enigma ¤ , много са хубави халките и определено твоята изглежда много добре с камъчетата! Да си ги носите с много любов  give_rose
Активен
kaliakra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Моето момиче казва: "Бау, бау" :)


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 25, 2009, 09:31:04 »

¤ Enigma ¤, много са хубави  Bravo
Активен
fifi```
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 25, 2009, 10:09:16 »

Нашите ще бъдат ето такива  smile

Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #184 -: април 26, 2009, 11:07:57 »

didi85, хубави са ви халките. Малко ми напомнят на Властелинът на пръстените - такива масивни, излъчващи сила и мощ. Поне на мен това ми навяват.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 26, 2009, 12:34:16 »

Енигма, Диди85, халките ви са страхотни!!! Поздравления за добрия избор и вкус! Bravo
Ние имаме проблем с моята халка, преди 5 седмици ги купихме нашите, но моята ми беше достааа големичка и златаря обеща че ще ми достави нова...за 2 седмици, ее аз все още чакам,не си бил дошъл още от Турция, а ние др седмица тръгваме за Бг и направооо незнам какво да правя вече, само им досаждам по телефона но файда особена няма... angry
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 26, 2009, 13:40:10 »

И ние си поръчахме халките от Сара Трейд са,изцяло в жълто злато са,на 13-ти май ще са готови и ще пусна снимки.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 26, 2009, 17:31:00 »

 yahoo и нашите халки са готови!!!
Ще сложа снимчици в галерията си
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 26, 2009, 18:06:00 »

Не, от Еспер са. Мъжката е стандартна, а моата е по снимката, която е в галерията, получи се много добре  danceg
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 26, 2009, 20:01:50 »

Благодаря ви, много приятно ми стана give_rose!
dodo23, халките ни струват 670 лв., но аз държах да са по-тежки, за да са и по-здрави.
didi85, anbibian, много са ви хубави халките, да са ви честити!
Ние имаме проблем с моята халка, преди 5 седмици ги купихме нашите, но моята ми беше достааа големичка и златаря обеща че ще ми достави нова...за 2 седмици, ее аз все още чакам,не си бил дошъл още от Турция, а ние др седмица тръгваме за Бг и направооо незнам какво да правя вече, само им досаждам по телефона но файда особена няма... angry
И с на половинката халката така се получи, че уж щеше да е готова за една седмица, а накрая стана един месец. Оправдаха се, уж, че била объркана поръчката, че пак я поръчвали на ново в Турция. Но поне се извиниха хората и бяха любезни. Така че не се притеснявай smile.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 26, 2009, 23:25:50 »

Имам голяма чуденка с тези халки : не знам кое да избера между бяло злато и платина.  crazy crazy crazy
Или по-скоро не знам дали платината си заслужава цената. Води се уж по-издържлив материал и поне няма опасност от пожълтяване. Но някой има ли пряко наблюдение върху този въпрос?

Чувала съм и мнение, че по-малко се надрасква, но лично от това, което съм виждала (халка от платина носена 2 години) не съм много убедена в това изказване.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 27, 2009, 08:19:42 »

И бялото злато и платината се драскат, но платината някак се огъва и не се губи от материала. Това съм го чела де, наживо не съм била свидетел. Моето мнение е, че платината е по-добра ако можеш да си я позволиш.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 27, 2009, 10:02:11 »

Enigma,благодаря за отговора give_rose
Ние с годеника ми много ги харесахме и за това ще те помоля за още малко информация.
От къде си ги купихте,по каталог ли избирахте или ги видяхте като мостри?И колко време отне изработката?
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 27, 2009, 15:01:47 »

dodo23, халките са от Хугасян във Варна, те имат няколко магазина, ние ги взехме от този срещу ВИНС-а. Не са от каталог, пробвахме си ги в магазина. Те имат доста голям избор на халки и важното е, че можеш да ги видиш на живо. Иначе изработката е един месец по принцип, на мен ми обещаха за седмица, защото тъкмо щяха да поръчват стока и така. Но се получи такаа, че пак ги чаках месец. Но важното е, че пристигнаха. Затова моят съвет е да си търсите по от рано, за да не се притеснявате после, че няма време smile.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 27, 2009, 15:22:16 »

Надявам се да открия халки и в Бургас,но ако не успея Варна не е чак толкова далече.
До сватбата има още доста време,но ще взема под внимание съвета ти.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines