Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:48:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви трябва да са брачните халки?
Традиционни!
С диаманти- най- добре!
Интересни и различни, ювелирни!
А трябва ли да има халка изобщо!?!?!
Една сребърна семпла халка и толкоз!
Нестандартни - даже по собствен проект!

Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 5 част  (Прочетена 182619 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юли 23, 2009, 19:55:22 »

Да ви се похваля,милички!Нашите халки също са готови,но понеже още не съм ги взела ви пускам  pleasantry демо pleasantry  снимка smile

Тъкмо се чудех какво става с вашите халки blum Много са хубави и искрено ти желая да ви носят само хубави мигове!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 23, 2009, 23:10:05 »

Момиченца, я да ви попитам аз нещо - на дясната си ръка, там където трябва да имам халка след някой друг ден, имам друг пръстен. Сложен е преди около година и половина ( може и повече huhhuh.gif ) . До толкова вече е свикнал пръста с пръстена и обратното, че си е направил легълце и като се опитам да го махна си докарвам само болка и нищо друго. Пробвах със сапун и топла вода, ама не става. Кажете ми какво мога да направя още по въпроса, защото крайния вариант е да ми режат пръстена. Аз съм малко страхлива с тея неща и не ми се иска да се стига до там. Пък и ми е подарък от една приятелка. От къде да знам аз, че след година и половина ще се омъжвам и пръста ще ми трябва свободен за халка crazy blum
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юли 23, 2009, 23:32:41 »

Аз в твоята ситуация бих си сложила халката на левия безименен пръст просто...Не мога да си представя да се тормозя с рязане на пръстени и пр. галимации, но ако за теб е по-важно халката да ти е на дясната ръка, май ще е по-добре да се реже бижуто...
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юли 24, 2009, 08:11:02 »

А вечно ли ще седи този пръстен там?! Халката си е за дясната ръка! Много ли боли? Пробвай със студена вода- може да са ти се подули пръстите просто!!!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юли 24, 2009, 08:15:55 »

Princesata пробвай да си позамразиш пръста така да се каже, да се свеи от студеното и може тогава със олио или сапун да пробваш да го махнеш.Аз поне така махнах един пръстен от много надутите си пръсти.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юли 24, 2009, 09:13:42 »

Момиченца, я да ви попитам аз нещо - на дясната си ръка, там където трябва да имам халка след някой друг ден, имам друг пръстен. Сложен е преди около година и половина ( може и повече huhhuh.gif ) . До толкова вече е свикнал пръста с пръстена и обратното, че си е направил легълце и като се опитам да го махна си докарвам само болка и нищо друго. Пробвах със сапун и топла вода, ама не става. Кажете ми какво мога да направя още по въпроса, защото крайния вариант е да ми режат пръстена. Аз съм малко страхлива с тея неща и не ми се иска да се стига до там. Пък и ми е подарък от една приятелка. От къде да знам аз, че след година и половина ще се омъжвам и пръста ще ми трябва свободен за халка crazy blum

Миличка, ако пръстена ти е бил толкова време на ръката без да го сваляш няма да ти помогне нито сапуна, нито "замръзяването". Рязането на пръстена няма какво да те плаши- нито боли, нито нищо и става за секунда (може да ти го направи абсолютно всеки златар). Дори да не носиш халката там е повече от задължително да го махнеш тоя пръстен, защото изтънява пръста. Няма страшно, не се плаши, но по-бързо го направи. Ти как пробва халката?
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 24, 2009, 12:08:41 »

Халката си е за дясната ръка, ама при тия обстоятелства...Май ще се наложи да се реже пръстена, струва ми се и на мен.
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юли 24, 2009, 12:50:55 »

Момичета и аз да се вклю в темичката поръчахме си  с милото халките и до няколко дни ще са готови.Ама голямо чудене беше кой номер да избера за пръста  good дали да е по-голям,защото сляд някоя др годинка пръстите ми може да станат кюфтенца или точният размер.Но накрая се спряхме на малко по- големи и на двамата за да ни са удобни
При вас момичета как беше падна ли чудене или веднага намерихте точният размер  yahoo
« Последна редакция: юли 24, 2009, 12:53:07 от Кardigansder » Активен
BuBsy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


"malka sladka gushki"


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юли 24, 2009, 12:59:29 »

Ами, аз мисля да си взема точен размер.  WinkДа не ме притиска, но и да не ми е хлабава. При милото халките се носят по различен начин от нас- мъжете на дясната, а жените на лявата (така се бил образувал кръг- символ на двойката и тн.). Та искам да ми става и на двете ръце без да ми изпада, понеже реално, винаги има разлика между лявата и дясната ръка, която може да стигне и до един размер даже!
Плюс това имайте предвид, че по- дебелите халки и по- широките също дават разлика в размера. Хубаво е по- широката халка да е с един номер по- голяма, иначе най- вероятно ще стои зле на пръста. angry
« Последна редакция: юли 24, 2009, 13:01:22 от BuBsy » Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юли 24, 2009, 13:01:50 »

А защо пръста ти трябва да става на кюфтенце  shok Разбирам примерно да говориш за бременеене, ама то е все пак за няколкото последни месеца и предполагам за 3-4 месеца не е проблем да си носиш халката на врата или нещо подобно. Не искам да се засягаш просто питам, защото ми прозвуча все едно като се ожени човек и трябва да напълнее.
Ние си взехме точния размер
Активен
BuBsy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


"malka sladka gushki"


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юли 24, 2009, 13:08:57 »

Да, така е. Плюс това сега е лято, жеги! Пръстите се подуват.... едва ли забременяла, или след един тон години, ще си много по- дебеличка! Само да не почне да ти пада зимата! На мен например зимата почти всички пръстени ми се въртят , а някои даже аха да падат.

Аз имам друг въпрос, понеже, както и да много други неща около сватбата ни, ми се наложи да стана почти експерт в много сфери, искам да питам:
Вашите халки от бяло злато родирани ли са или не? Промени ли се цвета на златото след време?
Казаха ми,че родирането пада след време и като цяло не е толкова добро! Но паладиевите смеси обикновенно се родирали, особено при по- голям карат на златото, понеже не може да се запази много бял цвят. girl_impossible
« Последна редакция: юли 24, 2009, 13:10:55 от BuBsy » Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юли 24, 2009, 13:09:45 »

Момичета, утре ще ходим да си поръчваме халките и за това исках съвет как мога да го махна. Все пак ще трябва да ми вземат размер. Пръстите ми не са надути, просто последната година качих някой килограм от горе и за това. Мислех си, че ще стане с някоя бабина рецепта, ама май няма sad

Все пак благодаря за съветите и помощта. Исках да се допитам до вас, като виждах последната надежда ама какво да се прави. Трай бабо за хубава сватба pardon А и искам халката да си е на дясната ръка. blum
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юли 24, 2009, 14:15:53 »

Аз си взех точен размер и сега като съм бременна си я нося на лявата,но мъжа ми си беше взел по-широка точно и той с изглед да не му стиска след време ако качи някое килце! Отначало беше добре,но после самата халка като стои на пръста и си прави сама място,и се наложи да му я стесняваме!
Момичета, утре ще ходим да си поръчваме халките и за това исках съвет как мога да го махна. Все пак ще трябва да ми вземат размер. Пръстите ми не са надути, просто последната година качих някой килограм от горе и за това. Мислех си, че ще стане с някоя бабина рецепта, ама май няма sad

Все пак благодаря за съветите и помощта. Исках да се допитам до вас, като виждах последната надежда ама какво да се прави. Трай бабо за хубава сватба pardon А и искам халката да си е на дясната ръка. blum
Ако питаш мен най-добре пробвай да си накиснеш ръката в купа с много лед за няколко минути и после пробвай с веро! good
Активен
Rali85
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #433 -: юли 24, 2009, 14:51:53 »

Момичета, моята сватба е само след един месец, а ние утре отиваме за халки до Пловдив, но ако се наложи и в РАковси.Искам да ви попитам в дали в Гр. Раковски има вероятност да си харесаме и купим готови без да ги поръчаме?
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юли 24, 2009, 15:22:39 »

Рали, има голяма вероятност да си харесаш и там. До колкото съм запозната има доста голямо разнообразие от халки, така че ако питаш мен първо отидете до там.

Така мисля аз. Защото ако си харесате нещо готово от там, да не чакате да стане поръчката в Пловдив Wink
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines