Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:50:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви трябва да са брачните халки?
Традиционни!
С диаманти- най- добре!
Интересни и различни, ювелирни!
А трябва ли да има халка изобщо!?!?!
Една сребърна семпла халка и толкоз!
Нестандартни - даже по собствен проект!

Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 5 част  (Прочетена 182620 пъти)
 
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 01, 2009, 12:24:44 »

Благодаря на всички за отговорите, бяхте ми от полза  give_rose В крайна сметка успях да се откажа от втория и третия модел, за да намаля поне малко избора. Обаче пък ми попаднаха едни други халки, които преди съм харесала, но сега незнайно защо бях пропуснала. Ще чакам приятеля ми да ги види и да си каже мнението, защото имам кофти чувството, че той не ги беше харесал особено, но ако се съгласи може би ще са те. Ето ги:
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #16 -: април 01, 2009, 12:29:49 »

На мен тези последните най ми допадат, и аз не знам защо си ги пропуснала първия път girl_wink Страхотни са, дано и приятеля ти ги одобри!
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 01, 2009, 12:33:05 »

Аз не съм ги пускала, заради това smile Бяха ми в pdf каталога, но понеже на сайта, от който искам да ги поръчвам няма снимка не съм ги видяла там. Но иначе си ги имат.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 01, 2009, 12:47:07 »

Благодаря на всички за отговорите, бяхте ми от полза  give_rose В крайна сметка успях да се откажа от втория и третия модел, за да намаля поне малко избора. Обаче пък ми попаднаха едни други халки, които преди съм харесала, но сега незнайно защо бях пропуснала. Ще чакам приятеля ми да ги види и да си каже мнението, защото имам кофти чувството, че той не ги беше харесал особено, но ако се съгласи може би ще са те. Ето ги:


Щом ти харесват, дано и на него да му допаднат. В крайна сметка нали трябва така да се организира една сватба, че да бъде по - вкуса и на двамата. Наистина, тези са сладки последните. Стискам палци smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #19 -: април 01, 2009, 13:40:14 »

Лелееее тия халки са просто уникални!  Bravo На коя фирма са? Как се казва магазина и в кой град е, разбира се? Страшни са!

П.С. Изцяло за първия вариант и този последния също е добър.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 01, 2009, 13:48:25 »

На Furrer Jacot са халките, наистина са много хубави, можеш да разгледаш повече модели на сайта им. На сайта не пише да имат магазин в България за жалост. Имат в Букурещ обаче и ние понеже ще ходим тази седмица си мислех евентуално да отида там да ги видя, но в крайна сметка открих сайт с доста добри цени (много са високи, но са по-ниски в сравнение с други места, на които съм гледала) и мисля от там да ги поръчаме. Сайтът е http://www.weddingrings.uk.com/
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 01, 2009, 14:09:24 »

А ние гледахме ли гледахме халки в Истанбул и се нагледахме на приказни модели. В крайна сметка от всичко което си бяхме набелязали като модели избрахме един на Сара Трейд и съм много доволна, че си ги поръчахме. Другия петък ще са готови. Ще ни ги правят в едно малко ателие на златарската уличка в Пловдив. за двете халки които са общо 15 грама ще ни вземат 570 лв.
Милото няма търпение да ги вземем и снощи даже ме пита може ли да си я сложи и преди сватбата и май ще трябва да ги крием от него  ROFL много ме забавлява моето момче
а ето и моделчето.


* 1852H_4.39g_6mm.jpg (14.41 KB, 104x150 - видяно 8257 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 01, 2009, 14:11:56 »

забравих да допълня и аз за гравирането. единствено не сме уточнили с човека дали да са латинеца или на кирилица. Избрахме си да ни изпише пълните имена, а не съкратени + датата, а иначе човека се занимава от 14 годишен с гравюра и след това със златарство. Надявам се да сме попаднали на прецизен майстор. стискайте палци.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 01, 2009, 14:22:13 »

дано са добри, валя и да останете доволни от резултата! good
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 01, 2009, 14:39:11 »

Щом сте си ги харесали, значи си заслужава. Хубаво именце си имаш ти. Лекинко сме адашки blum Успех с пръстените smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 01, 2009, 15:55:26 »

Сара Трейд се намират в гр. Раковски, което не е далеч от София и съвсем близо до Пловдив  Wink и имат над 500 модела халки
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 01, 2009, 15:59:51 »

Бухтичка това дори не е скъпо ...ние тука като ходихме да гледаме за халки ...понеже искахме ако си намерим не6то направо да си ги поръчаме и какво става...отиваме и ми казват някаква луда цена от 1400 ЕВРО и аз  shok а оня ми вика че били на промоция в момента...пла6тали сме само едната а другата била подарък...какъв подарък то 5 чифта 6те си вземем за тия пари...
вярно златото  е 18 карата ама...1400 евро да ме про6тават ...като се приберем в бг все 6те ни ги направят за 1 месец
« Последна редакция: април 01, 2009, 16:09:20 от BeRa » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 01, 2009, 17:09:33 »

ние знаехме, че грама върви тук по 45лв., но понеже се уредихме с връзки ще ни излезнат по 38лв. единствено променихме формата на камъчето. Петък бяхме в Истанбул и там на Капалъ чарши ми останаха очите по витрините, но не искахме да рискуваме да си вземем от там, а сигурно там има стотици златарски магазинчета. И за да не се изкушаваме дори не проверихме цените, но със сигурност са много по - изгодни.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #28 -: април 01, 2009, 17:26:52 »

Валя, не разчитай на това. аз съм гледала преди доста години цените на златото там и не бяха никак ниски. Те са известни със златарските си магазини и добрата изработка и държат високи цени.


А относно Сара Трейд в гр. Раковски са на същите цени като тук в София, нали? или там грама е по-малко?  blush иначе като  гледах сайта им останах много доволна от разнообразието, което предлагат. Със сигурност и нашите халки ще са от там!
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 01, 2009, 17:32:26 »

Бухтичка това дори не е скъпо ...ние тука като ходихме да гледаме за халки ...понеже искахме ако си намерим не6то направо да си ги поръчаме и какво става...отиваме и ми казват някаква луда цена от 1400 ЕВРО
Много не можах да разбера, 1400 евро за две халки от злато ли? На мен пък това не ми се струва толкова скъпо, защото това, което гледам излиза повече. Но разбира се зависи за какво точно ги даваш.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines