Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 19:04:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 162577 пъти)
 
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: май 04, 2010, 10:41:21 »

michelle   give_rose това наистина е много полезна информация , но за момичетата търсещи своите РОКЛИ мога да кажа да не се доверяват на сайтовете много много защото повечете чагазини не ги актуалзират. Успех на всички
Активен
adrianaaleks
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #406 -: май 04, 2010, 13:43:37 »

Явно ще се ходи до Асеновград.Обикалях Пиротска миналата седмица и съм крайно разочарована.Всичко е с обръчи,а булченските обувки не ща и да коментирам.Влизайки в магазините питах: "Имате ли модел без обръчи,нещо елегантно и по-изчистено с висока цепка от едната страна?", и съответно отсреща получавах ей такива погледи  shok.Ако нищо не харесам в Асеновград накрая ще си поръчам една от многото бални рокли, които харесах, само че да се изработи в бяло или може би шампанско.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: май 04, 2010, 14:12:56 »

Моят проблем е същия и аз искам изчистена елегантна рокля тези с обръчите не ми допадат и тази седмица ще ходя до Асеновград да видя какво има и ще пиша да споделя ако няма нещо готово ще  си я шия...  good
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: май 04, 2010, 14:14:35 »

adrianaaleks не се притеснявай, ще намериш рокля, макар че 1000% ти гарантирам че и в Асеновград така ще те гледат . На мен ми обясниха че няма булченска рокля без обръч и камъни, маниста и бродерии  crazy , но аз намерих своята  - без обръч, изчистена и семрла   girl_wink
отиди в Маниййка там има подобни модели  smile
Активен
adrianaaleks
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #409 -: май 04, 2010, 14:35:49 »

orchidee браво на теб!  :bravo:Аз тези обръчи по две причини не ги харесвам.Първата е защото страшно ограничават движенията, а втората понеже не съм много висока такова нещо оптически ще ми отнеме още от височината.И мен това ме ядоса, че въпреки че искам нещо съвсем различно, продавачките отново си набутват техните си модели. Възлагам големи надежди на Асеновград, ще споделям впечатления, на 07.05 ще се разходя до там и после ще пиша.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: май 04, 2010, 14:39:28 »

Съвпадение и аз на 07.05 ще съм там по магазините да разгледам току виж съм се прибрала с рокля....Ще споделяме заедно  good
Активен
adrianaaleks
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #411 -: май 04, 2010, 14:53:20 »

Съвпадение и аз на 07.05 ще съм там по магазините да разгледам току виж съм се прибрала с рокля....Ще споделяме заедно  good
Ще търсиме явно горе-долу еднакви модели, да не се сдърпаме за нещо двете blum.Искам друго да питам всички момичета-носите ли с вас обувки, с които да пробвате роклите, или в магазините разполагат с пробни модели? :\Оказва се голям проблем, тъй като още не съм си купила обувките и ако трябва аз да взема свои просто незнам на каква височина да бъдат.От тук и следващия въпрос-в булченските магазини в Асеновград има ли нещо по-различно от традиционните обувки, или навсякъде са едни и същи?
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: май 04, 2010, 15:03:15 »

По принцип във всички магазини има обувки за пробване на рокли...А що се отняся за това дали има различни обувки аз мисля че не те всички са еднакви и еднотипни,а за здърпването  smile споко ще ти я отстъпя няма да се стига до бой   blum
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: май 04, 2010, 15:03:44 »

Аз в Асеновград не съм ходила, но в София в почти всички магазини, които посетих, имаха обувки, с които да се пробват роклите  Wink
Активен
venelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #414 -: май 05, 2010, 12:19:21 »

Момичета ПОМОГНЕТЕ give_rose спешно ми трябва името или саита на един магазин,който се намира на кръговото-като идваш от Пловдив за центъра,намира се отстрани в една червена зграда(този който е веднага срещу стълбите) надявам се да сте се сетили  smile crazy
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: май 05, 2010, 12:23:21 »

вляво или в дясно на пътя?
 в дясно е магазин Александра- на 2 етажа, голям, първият в дясно е, а в ляво са предимно по-малки магазинчета в началото
Активен
Zafira
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #416 -: май 07, 2010, 10:23:55 »

Момичета, дано си намерите нещо подходящо семпло в Асеновград. Аз точно това направих. Разгледах много магазини там и си харесах 1 бална рокля, която беше тъмно лилава. Поръчах я в бяло и се надявам да е станала добре. На 8-ми май ще ходя да си я взема. Good luck на всички търсещи!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: май 09, 2010, 07:24:23 »

Искам да попитам някой дали си е шил рокля по снимка във "Версай" - Асеновград,и какъв е резултатът, понеже от там ми предложиха много добра цена за роклята, която искам.  smile
Активен
Zafira
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #418 -: май 09, 2010, 09:53:12 »

Момичета, вече имам рокля!!!  yahoo yahoo yahoo Горещо препоръчвам ателие "Булвеси". Аз лично останах много доволна от обслужването там. И цените са прилични.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: май 09, 2010, 11:29:05 »

И аз ще си шия роклята в "Булвеси". Препоръча ми я шивачката ми в София, която ми шие разни полички и костюмчета, но каза че няма необходимата техника, за да ми направи булченската рокля и ме прати там.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines