Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:41:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 168747 пъти)
 
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #75 -: май 01, 2009, 10:56:04 »

Момичета,има ли от София, които си шият роклята в Асеновград? И как успявате с пробите и т.н.? Колко проби обикновено има?
Здрасти. Аз ще шия в Асеновград. До колкото разбрах има 2 проби, на втората си взимаш роклята. Това в случай, че не си харесаш готов модел, който се нуждае само от леки корекции. Тогава става в рамките на няколко часа. Моят човек е от Пловдив и доста често пътуваме до там, така че не ми е проблем да отскоча до Асеновград.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 01, 2009, 11:52:25 »

Момичета да ви се оплача. В събота бъх на обиколка из Асеновград и за съжаление останах много разочарована от големите магазини - обслужването беше ужасно, да не говоря че една девойка се опита по всякъкъв начин да ме откаже да меря рокля от тяхния магазин. Може би защото влезнах сама (че на милото му писна да обикаля с мен) и реши, че само така си питам. А в едно малко магазинче открих точно модела, който търся - съвсем изчистена линия на роклята с висока талия от солей. Жените там бяха страхотни. Позволиха ми и да се снимам с роклята, дори те ме снимаха, за да не ме види милото с нея. Струва само 300лв. Но единствения проблем е, че нещо самия солей не ми се видя много фин, а малко грубичък и твърд. Масово се внася от Турция, а на ръчно плисирания бях чувала, че се развалят плисетата и не си личи, че е солей. Някой може ли да ми даде повече инфо за солея 
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 03, 2009, 18:40:27 »

Цитат
Момичета,има ли от София, които си шият роклята в Асеновград? И как успявате с пробите и т.н.? Колко проби обикновено има?
Може и с една,ако се договориш с тях.но нервите са големи и е препоръчително да са поне 2,но няма проблем и с 1 да ви я направят и дадат в същия ден good Аз бях с една проба ,като взех две рокли,сутринта ги мерех,бяха ми взели точно мерките и следобед към 5 си ги получих  smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #78 -: май 03, 2009, 19:38:57 »

Аз реших, че със сигурност ще отида да видя и там какви рокли има, но като гледам май няма да мога да намеря това, което търся. Аз съм си харесала модели все на скъпи световни фирми и не ги правят по повечето салони. А тези, н които ги правят пък не мога да си ги позволя  hysteric 

Момичета, не знам дали въпросът ми е за тук, но Mori Lee e My Lady имат ли магазини в България?
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #79 -: май 04, 2009, 17:52:01 »

Аз реших, че със сигурност ще отида да видя и там какви рокли има, но като гледам май няма да мога да намеря това, което търся. Аз съм си харесала модели все на скъпи световни фирми и не ги правят по повечето салони. А тези, н които ги правят пък не мога да си ги позволя  hysteric 

Момичета, не знам дали въпросът ми е за тук, но Mori Lee e My Lady имат ли магазини в България?
В Асеновград има и доста приемливи рокли. Ясно е, че са далече от качеството на скъпите марки, но пък са добър вариант за хора, които не могат или не виждат смисъл да дават 1000+ лв за рокля, която ще носят един ден. И аз си мечтая да се видя в рокля на Елие Сааб( обожавам го), но на този етап не виждам как ще стане. Затова Асеновград е спасение.
« Последна редакция: май 04, 2009, 19:03:41 от Zaio » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #80 -: май 04, 2009, 18:31:13 »

Ами да си стискаме палци тогава и дано си намерим нашите рокли - тези,за които сме мечтали.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 05, 2009, 14:19:58 »

Amelia мисля че си спомням каква рокля беше пуснала и си мисля, че едва ли ще намериш такава в Асеновград, а и за съжаление, не съм много сигурна дали ще ти я ушият точно такава. Аз съм малко предубедена за шиенето на рокли, не че няма перфектни професионалисти, но аз съм малко разочарована от роклте там и най-вече от материите, които се ползват, но да си призная най-много за това че съм по-едра и не мога да меря много и аз за себе си не виждах модел който да ми напасне на вкуса и на фигурата. Но нали трябва да има и рокли за по-малки бюджети. Все пак аз там открих това което търся, с единствената забележка за материята.
Моя съвет е отдели си един ден и се отдай на булчинска разходка до асеновград. Може да си харесаш нещо. 
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #82 -: май 05, 2009, 16:23:28 »

Amelia мисля че си спомням каква рокля беше пуснала и си мисля, че едва ли ще намериш такава в Асеновград, а и за съжаление, не съм много сигурна дали ще ти я ушият точно такава. Аз съм малко предубедена за шиенето на рокли, не че няма перфектни професионалисти, но аз съм малко разочарована от роклте там и най-вече от материите, които се ползват,

Да си призная и аз от това се страхувам, но все пак съм решила да отида до там живот и здраве.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 05, 2009, 19:57:15 »

valia_diva Обърни се към Захира  good Нейната рокля беше такава...и тя може да ти даде подробности за солея,но знам,че е многооо сложна работата
А относно    Асеновград изобщо не си заслужава да се ходи до там,обслужване и рокли под всякаква критика  nea
Активен
Suei
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #84 -: май 05, 2009, 21:22:24 »

Момичета, знаете ли в Асеновград при поръчка на рокля по мой модел дали може да я изработят с мой плат и колко ще струва.Аз съм от София , но си мисля, че в Асеновград при всички положения ще ми излезе по-евтино, дори ако ми я изработят с техен плат. Вече съм си харесала модел.Забравих да спомена , че съм шаферка и става дума за къса рокличка .
Харесала съм си нещо такова:
Предварително благодаря!  give_rose


* 004958101.jpg (18.9 KB, 369x600 - видяно 303 пъти.)
« Последна редакция: май 05, 2009, 21:53:24 от Suei » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 05, 2009, 21:49:11 »

да...възможно е това моята рокля я направиха с мой плат много съм доволна невероятна беше всички бяхъ възхитени...Прави ми я Ели, която работи в Милена
Активен
Suei
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #86 -: май 05, 2009, 21:58:48 »

Благодаря много! Информацията ти ми беше полезна, ще намеря магазина като отида в Асеновград. А може ли да ме ориентираш къде се намера магазинът  badgirl
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 05, 2009, 22:41:38 »

да...на главната улица на магаините в дясно като идваш от пловдив
Активен
Suei
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #88 -: май 05, 2009, 23:08:03 »

Сърдечно благодаря!  Wink
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #89 -: май 05, 2009, 23:34:51 »

Момичета, а този плат какъв е според вас на снимката, която е сложила на сестра? Аз мисля, че са шихон отгоре и някаква коприна отдолу или бъркам?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines