Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:06:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 159905 пъти)
 
moni80
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58



« Отговор #435 -: май 28, 2010, 14:38:24 »

И моята рокля е от магазин Дияна и много си ме кефи. Тези дни ще кача снимки да я видите
Активен
ivettoni
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: май 28, 2010, 15:57:37 »

Здравейте момичета , и аз сам нова и съм бъдеща булка , много полезна информация сте дали всички Bravo Bravo Bravo.И аз мисля да ходя до Асеновград тези седмици ,поне минаха баловете и се нядявам да е по-спокойно вече. Моята мечтана рокля е доре -долу по модел на Maggie Sottero
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=25&style=S5044 ,малко горната част искам да променя ,някой виждал ли е подобен модел в Асеновград .
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 28, 2010, 17:05:32 »

ivettoni много хубава рокя! Нека я намериш!!!!! Girl_hide
Момичета, аз искам да попитам как стои положението с платовете в Асеновград. Има ли фирми които шият с качествени пларове? Аз смятам, че колкото и да е хубав един модел, без качествен плат нищо не струва..... Пимерно рантелата, има ,но има и  sarcastic
Активен
ivettoni
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: май 28, 2010, 17:41:31 »

anelcka80 има много платове ,една приятелка си я уши в Асеновград ,роклята и бе с уникална дантела (горната част) а надолу бе сатенена ,направо от самото ателие са били платовете и бяха се справили доста добре с роклята  girl_wink
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: май 28, 2010, 17:55:44 »

ivettoni благодаря  give_rose. Това ме успокоява. Ако можеш ми прати на лични за кое ателие става на въпрос, ако имаш информацията естествено  thank you
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: май 29, 2010, 11:30:10 »

има много хубави дантели, но имай предвид, че са по 150лева метъра, моята беше от 90 лева метъра.Казвала съм вече, че аз си правих моята във Версай.повечето ателиета имат мостри с дантели и платове и си избираш
Активен
Rallie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 30, 2010, 11:44:16 »

Колко е малка България ivettoni много поздрави на бъдещия зет, да се подготви добре за сватбата и проекта по земна механика и фундиране.  danceg  Аз съм му колежка от ВСУ - Варна, и случайно видях вашата снимка smile Успех с приготовленията  good
П.С. Поздрави от Ралица smile
Активен
ivettoni
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: май 30, 2010, 15:20:44 »

Да много е малка България  blum  и аз съм се убедила , ще му предам поздрави от теб ! Пожелавам ти и на теб успех  с подготовката smile
« Последна редакция: май 30, 2010, 15:42:47 от ivettoni » Активен
kapri
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: май 31, 2010, 09:05:04 »

Здравейте момичета,

искам и аз да се похваля, че вече си имам рокля yahoo По отношение на Асеновград искам да ви кажа че моята рокля е от там, от салон ,,Милена" и съм много очарована от отношението и работата на тези хора. Харесах си като модел тяхна рокля, но попромений някои неща и те ми я ушиха. Свършиха прекрасна работа и като изработка, и като платове и като време. Обиколих всички сватбени бутици на София, нагледах се на безумни неща и арогантни продавачки на достатъчно скъпи рокли .... това сигурно само в бг може да се случи.... да ти се карат продавачки на които искаш да оставиш доста пари. Както и да е .... аз открих своята рокля в Асеновград и желая на всички ви прекрасни сватбени емоции danceg
Активен
kapri
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: май 31, 2010, 09:08:52 »

anelcka80 уверявам те че в Асеновград има много хубави платове и конкретно дантели. Аз точно това търсих и променях в роклята. На главната улица с многото сватбени магазини има един за платове, но той е по-скоро като склад, другия им магазин се намира на края на главната улица към моста има едно голямо кафе и до него аптека  - е и там е магазина за платове и дантелки  smile успех
Активен
ivettoni
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: май 31, 2010, 10:27:47 »

Kapri  честита рокля  girl_wink Bravo give_rose !И аз мисля да ходя до София до обикалям по скъпи салони ,но ти ме отчая ,да взема първо до Асеновград и после към София ли ??? Лошото е  , че си имам представа за роклята и знам , че трябва да я  шият май но къде ??? За Милена много добри отзиви вече съм чела, особено като им занесеш модел по снимка на някоя дизайнерска роклЯ . Ако шия и аз мисля да ида при тях girl_wink
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: май 31, 2010, 11:35:00 »

kapri благодаря.  Честита рокля! Колко време им костваше да ти ушият роклята?
Активен
kapri
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: май 31, 2010, 12:16:41 »

anelcka80, ivettoni  Благодаря ви,

anelcka80 аз лично смятам че няма нужда да ходиш до София, ситуацията по магазините е следната :

По скъпи магазини представители на чужди марки - в повечето случаи безумни продавачки....  има хубави рокли на много висики цени, но  трябва да чакаш от 1 месец - до 3 месеца в зависимост от техните условия, имат мостри на някои рокли а другите трябва да избираш по каталог, т.е не знаеш наистина как би ти стояла, а и не на последно място реално не знаеш какво ще ти доставят / на е дна позната и пристигна не снежно бяла рокля а в екрю и то в последния момент / .

По магазините на извесни български дизайнери  - ценово се доближават до тези от вносни представители и в един момент си казваш, че ако даваш тази сума за рокля по добре да е напримир за Маги Сотеро, Деметриос и т.н.

По нормалните магазини за савтбени рокли - аз лично нищо не си харесах, а и смятам че ако си купувам рокля от този нормален ценови ранг по-добре да отида там където всички те се шият и има огромен избор - Асеновград

ivettoni аз имах време и роклята ми я ушиха за около 1 месец, като аз държах да има 2 проби. Но ако бързаш предполагам че биха успяли и за по-бързо да я изработят.
В ,, Милена"  имат чудесен екип  начело с дизайнерката Ели и всички останали жени - Браво на тях  Bravo
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: май 31, 2010, 15:28:01 »

Благодаря kapri  Victory
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #449 -: май 31, 2010, 21:53:04 »

anelcka80, по въпроса с дантелата и платовете, бих искала да ти споделя, че в повечето ателиета в Асеновград работят с много качетвени материали  Bravo
От личен опит ти го казвам  give_rose
Абитурентската ми рокля е от там и сама си избрах и платовете и модела. Ших си я при Нели Праматарова, жената ми предложи няколко вида дантели, защото част от роклята ми беше с дантела (слагам снимка в лични). Имаш избор, ако искаш и по-обикновена можеш да си сложиш. Тази която аз избрах беше 90лв. метъра, тези цени бяха бая отдавна-преди 8 години   shok , но си заслужаваше цената, много е красива.
Така е във всички ателиета там, имаш избор за всичко, за това ще ходя и за булченска рокля там, ако не си харесам ще ми ушият нещо измислено от мен  good
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines