Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 23:46:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 162611 пъти)
 
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #315 -: март 14, 2010, 21:49:25 »

И аз да разкажа за нашето ходене до Асеновград - отидохме във вторник, та беше доста свободно по магазините и почти навсякъде си бяхме само ние. Аз лично съм във възторг от избора в Асеновград и от обслужването - навсякъде, където влязохме, се държаха много любезно, мерих един куп рокли. Накрая в Милена си намерих моята - направо се влюбих в нея като я облякох smile На мен ми беше съвсем леко тясна в ханша и ми беше дълга - за 2 часа момичетата там ми я направиха така че да ми лепне.
И половинката обзаведохме с костюм, много хубав, черен, и риза и вратовръзка от едно магазинче, на което не запомних името (на втория етаж на една сграда се пада, точно срещу Милена).
Аз даже си поръчах и обувките от там и тази седмица трябва да ми ги изпратят в София.
Та, като цяло, да посъветвам и аз момичетата, които се чудят - според мен няма да съжалявате ако отидете (аз обиколих цяла София, без много скъпите магазини като Проновиас и т.н., но нищо не си харесах, а в Асеновград за 3 часа бяхме готови с всичко).
Съжалявам, че не мога да пусна снимки сега на придобивките ни, но след сватбата ще кача. Ние поне сме страшно доволни и от качеството и от цените.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: март 16, 2010, 01:31:40 »

Ивка а какви са цените на костюмите долу-горе?
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #317 -: март 16, 2010, 12:33:28 »

Роси, на половинката костюмът беше 330 лв. Съжалявам, че другите не ги запомних точно, но горе-долу толкова вървят хубавите - към 300 лв. Ризите бяха към 40-50 лв. Като цяло цените не бяха много по-различни от тези в софийските магазини май.
Активен
zlati2309
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: март 16, 2010, 18:40:24 »

и аз искам да изкажа голямото си възхищение от модна къща Милена -обикаляхме доста в Асеновград но там ми хареса една рокля толкова много че се върнахме да си я поръчам.При взимането на мерките вече дизайнерката Ели се съгласи на няколко промени-вместо бяла -червена панделка, без брошка защото не ми хареса и тази рокля която ще ми ушият въобще няма да прилича на оригинала-и то без оскъпяване! Даже ми предложи невероятва чантичка която също ще направи с леки червени добавки + було и всичко за 410 лв. yahoo
Така че там няма да съжалявате ако отидете
п.с. Помолих ги да си я взема юни месец  и ако трябват корекции ще ги направят веднага и те нямаха нищо против чак тогава да я взема
Активен
Hishten_pilec
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: март 17, 2010, 14:00:15 »

Аз бях в събота в Асеновград, но останах малко разочарована. Роклите във всички магазини ми се видяха някак еднотипни. Аз предпочитам рокля с по-дълбоко, V-образно деколте, но те повечето бяха с равни. Малкото, които бяха с по-отворено деколте, бяха и без презрамки, което означава, че няма да мога да сложа сутиен.  huhhuh.gif

Утешавам се с мисълта, че в момента са се съсредоточили върху абитуриентите и не са изложили голяма част от булчинските си рокли. Пак ще отида през лятото, дано тогава да намеря роклята, която търся.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: март 18, 2010, 12:07:47 »

Здравейте момичета септември ще съм букла искам да попитам имали хубави модели рокли в Асеновград и в кои сватбени сало ни са....
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: март 18, 2010, 19:32:00 »

jeki никой не би могъл да ти даде точен отговор, тъй като за едни нещо е хубаво, а за други е точно обратното. Всяка бъдеща булка си има специфичен вкус, който търпя промяна и при обикалянето за рокля. Аз те съветвам, ако имаш свободно време и града не ти е много далече, да се разходиш до там и да разгледаш. Все пак има най-голямо количество. За разнообразие не може да говорим точно, тъй като обикновено масово си харесват някакъв тип рокля, който "насаждат" като модна тенденция и все шият нещо подобно. Поне това съм забелязала от обиколките ми като ставах кума и сега като търсех моята си рокля.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: март 19, 2010, 09:07:06 »

Аз съм се влюбила точно в този модел рокля но ми е доста скъпа,и евентуално като отида в Асеновград ще питам тук там дали ще ми я ушият,по принцип такъв тип рокли харесвам,но съм сигурна че ще си харесам там друг модел.
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=d&page=1&style=RD1044
Активен
Roshaffa
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #323 -: март 19, 2010, 15:51:38 »

Здравейте и от мен!  smile

Моята сватба ще е през октомври и има доста време, но бих искала да попитам на вече оженилите се момичета, салоните в Асеновград имат ли сайтове, от които да придобия някаква представа за предлаганите рокли и аксесоари??

Предварително ви благодаря!  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: март 19, 2010, 16:18:38 »

по-големите къщи имат, търси в гугъл, със сигурност Сияна, Версай, манийка, Нели парматарова  и др, имат
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 19, 2010, 16:31:38 »

Съгласна съм с Руми има информация в Гугъл, но гледам че много от сватбените салони не са си актуализирали сайтовете. Моделите който гледах март миналата година в нета, когато си търсих рокля са същите. Можеш да придобиеш някаква обща представа, но най-добре иди на място. Успех
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: март 19, 2010, 16:43:04 »

дааа, даже след като написах поста и аз започнах да търся, защото ще съм кума и трябва и аз да си шия рокля, не са много обновени, а и от сайтовете не можеш да добиеш много добра представа за изработката, но все ще се ориентираш
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 19, 2010, 21:37:48 »

И според мен няма особен смисъл от гледане на стари сайтове и дъвчене какво точно има в Асеновград и хубаво ли е. Истината е, че докато не се отиде на място и се разгледа няма какво толкова да се мисли. Единственото, с което може да сме полезни в тази тема е, ако се коментира изработката на дадена рокля и отзиви на вече минали по този път булки. Затова момичета не си блъскайте главите, а просто решете дали виждате смисъл да се ходи до Асеновград и действайте.

Аз съм се влюбила точно в този модел рокля но ми е доста скъпа,и евентуално като отида в Асеновград ще питам тук там дали ще ми я ушият,по принцип такъв тип рокли харесвам,но съм сигурна че ще си харесам там друг модел.
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=d&page=1&style=RD1044
jeki ще трябва да те разрочаровам, но такъв тип рокли по-трудно ще намериш там и при тях е много важен какъв ще е плата. Сещам се за една приятелка, която се беше булка миналата година и имаше подобен стил рокля мисля, че беше шита в Феде да не те излъжа само.
Активен
kerasaki
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #328 -: март 20, 2010, 12:34:08 »

здравейте от ново!! Girl_hide
ресила сам да ходя до асеновград ,иуни месеч.
гледала сам разлиз4ни сайтове с модели но сам спряла на този модел.разбира се че сте пронван и други но искам ако някой знае,ГОРЕ ДОЛУ на каква чена може да се намери такова нещо(или това по точно)http://versai-bg.com/index.php?lang=bg&page=brides&collection_id=2  model 080921

мерси
 give_rose
« Последна редакция: март 20, 2010, 12:36:34 от kerasaki » Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 20, 2010, 16:27:28 »

Аз съм се влюбила точно в този модел рокля но ми е доста скъпа,и евентуално като отида в Асеновград ще питам тук там дали ще ми я ушият,по принцип такъв тип рокли харесвам,но съм сигурна че ще си харесам там друг модел.
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=d&page=1&style=RD1044
Jeki, здравей
точно този модел е видях ушита в един салон в пловдив и ако те интересува пиши на лични.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines