Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:10:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 159990 пъти)
 
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 06, 2009, 07:43:30 »

Здравейте момичета!
Аз само да споделя, че роклята за бала ми беше от Асеновград, сега на сестра ми роклята за бала е от там, а на 17 април, живот и здраве, отиваме пак там да търсим моята булченска рокля!
Мога да ви препоръчам модна къща Илина, страхотно шият, много бързо и са наистина много мили и любезни - по думите на сестричката ми. Тя там си прави балната рокля! Имат сайт в интернет, можете да потърсите, ако ви е интересно, и да видите какво предлагат. Те дават възможност и за ушиване по поръчка, достатъчно е да им се занесе снимка. Аз поне така ще правя - избрала съм си рокля от интернет и ще им занеса снимката  smile Успех в търсенето на ВАШАТА рокля  give_rose
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 06, 2009, 13:36:09 »

Здравейте, мацки.
Да ви кажа и аз какво се ми случи - ходих в събота до Асеновград и реших да пообиколя да видя какво има. Както бях чела в Сияната ме посрещнаха ужасно. Въобще не съм доволна от обслужването им, а и милото каза че костюмите било над 300лв. След това се забутахме в някаква уличка точно зад малкия бутик на Нели Праматорова и там ме посрещна веднага Антоанета Янакиева. Въведе ме в ателието си и ми показа всичко, което имат - от рокля до подаръчета за гости. Много се харесах с воал, мерих и рокля, за да видя как ми стои. Само че беше бална, но почти модела които искам. Въпреки всичко не останах доволна, тъй като през всичкото време се опитвах да обясня какво искам, а дизайнерката ме убеждаваше в друго. Наистина ме обслужиха, но нямаше резултат.
И накрая вече почти отчаяна реших да вляза при Нели Праматарова. Там ме посрещна служитлка и ме насочи към другия бутик на ул. "Конушка". Реших да отида и до там. Служителката много добре ми обясни как стоят нещата. Помогна ми за роклята и най-важното - ориентира ме кога трябва да започна да търся дизайнер. Наистина останах доволна от служителите на Нели. То освен работа, имаше и голям смях там. Но да не оспамвам темата
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 09, 2009, 14:49:09 »

Здравейте момичета!
В събота ще отида до Асеновград. Изчетох всички мнения по тази тема, но искам да помоля тези, които са ходили скоро да споделят в какъв ценови диапазон са роклите там? Къде е по-скъпо, за платовете който ползват ателиетата, ако имате наблюдения е т.н. give_rose
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #33 -: април 11, 2009, 12:33:21 »

Момичета,можете ли да ми дадете мнение за бутик "Vanessa"?
Активен
Bulkata233
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #34 -: април 11, 2009, 17:59:44 »

Чувала съм  за тези ателиета в Асеновград -Сияна,Илина,ГАЛЛА,ELMA,Версай... smile
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 13, 2009, 11:23:02 »

Много са.. По-добре всяко момиче да отиде и да провери какво предлага Асеновград и след това да сподели впечатленията си. Така всяка от нас, която има рокля от там, ще си каже мнението.
Успех в търсенето
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 13, 2009, 12:57:43 »

 smile Аз бях в събота в Асеновград. Цените варираха между 380 и 800 лв, е имаше и по- високи. Моята рокля е от Сиана, харесах я още като влизах в магазина. Обслужването беше добро. Единственото което не ми хареса е, че когато сменихме бюстието на роклята, цената скочи, но тъй като е с камани не го направих на проблем. Първоначално момичето, което ми помагаше каза, че цената няма да се промени, независимо от бюстието. Но както каза милото, това е за да се закачиш beating  Пришиха ми веднага чашки в бюстието и камани по чантичката и ръквиците. Само да кажа, че сега е пълно със дрехи за баловете и ако  можете изчакайте да пуснат летните колекции. Аз лично съм много доволна yahoo Ще кача снимки, след няколко дни, че съм я скрила от милото при майка ми blum Успех на всички в търсенето.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 13, 2009, 14:59:04 »

Много добре. Аз специално се радвам, че си останала доволна от обслужването и другото в Сияна, petrova83. Каквото и да се говори за нея, си има клиенти. Пък и в крайна сметка важното е да си намериш роклята за теб. На другото.... Нали си знаем good
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 20, 2009, 09:52:57 »

Момичета, имам си рокляяя!!!
Сега, за Асеновград, понеже ходих в петък...
Първо, да изразя огромното си разочарование от обслужването в едно като търговски дом само с булченски магазини...Това е двуетажна сграда в оранжево, на която на първия етаж има едно магазинче без надпис за името му ...в което като влезнахме и аз харесах една много красива рокля...И когато поисках да я пробвам, продавачката - която между впрочем беше една от 4-те в магазина и никоя от тях не стана да ни посрещне на вратата, а ни забеляза чак като поисках да пробвам и като баща ми се обади да попита има ли някой изобщо в магазина....Та като поисках да пробвам роклята, тя започна така :"Ама тя струва 650лв, вие имате ли толкова пари да я купите, ако ви хареса, защото ако ги нямате да не я свалям изобщо..все пак е бяла, ако няма да я купувате, пък я изцапате, за какво да ви я свалям тогава от манекена..." и така 2 минути въпроси имаме ли изобщо парите и всъщност с колко пари сме тръгнали за рокля  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Баща ми побесня, аз не можах нищо да кажа, щото просто бях ужасно очудена...Ама аз какво, да си напиша на челото, че съм тръгнала с 1000лв ли? Дори да бяха по-малко, пак ми се видя много нагло...Така че, не влизайте там - цял ден им стоя празен магазина, защото задаваха този въпрос на всички, които влизаха..мисля, че е нормално при такова отношение!
Другите иначе бяха много мили...Моята рокля е от втория етаж на въпросния център - фирмата се казва "Комерс М 2008" ЕООД. Обслужването, което получих, беше просто неповторимо. При все, че влизаха и други хора, че мереха и други момичета, че все пак има бум на абитуриенти, а бяха само две продавачки, аз се чувствах сякаш съм само аз клиент в магазина. Роклята ми стана готова за един час, подариха ми воала и чантичката, сложиха ми чашки, за да не слагам сутиен, и не ми взеха и стотинка отгоре за нищо....Роклята ми струва 420лв, а получих доста неща подаръци с нея...Просто съм възхитена от тези момичета в магазина, никъде до сега не съм виждала такова обслужване!
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 20, 2009, 10:22:28 »

Поздравления,че си намерила РОКЛЯТА,а относно този магазин и аз съм влизала там и отношението беше същото,никой не се вдигна от столчетата.
Ще пуснеш ли снимка на роклята?
Активен
Tierra
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #40 -: април 20, 2009, 13:45:42 »

Момичета, къде мога да разгледам роклите на Милена? Имат ли сайт?  pc-mainiak
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 20, 2009, 15:58:31 »

Момичета, къде мога да разгледам роклите на Милена? Имат ли сайт?  pc-mainiak
http://www.v-plovdiv.info/asenovgrad/show.php?action=show_adv&adv_id=936
тук и други мижеш да видиш
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 20, 2009, 16:55:28 »

anbibian, много полезен сайт Wink
beb4eto_na_me4o, поздравления за покупката blum
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 20, 2009, 18:46:03 »

az si wzeh moqta roklq ot Milenata w sybota 3 шаферски и една на кумата/ ami i се държа все едно ми прави подарък..ужасна жена жалко че Ели- дизайнерката работи за толкова ужасен човек`никога не бих отишла при нея
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 20, 2009, 19:17:17 »

Лива, къде се беше изгубила? Снимки ще пуснеш ли на роклите  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines