Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:33:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 157404 пъти)
 
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 30, 2009, 22:10:00 »

princesata9 магазините започват още като влизаш от Пловдив в Асеновград няма как да ги пропуснеш В петък беше по спокойно но в събота имаше много абитуриенти и падаше голямо чакане за пробна tease А за това кога ще отидеш зависи от теб самата и от датата на сватбата ти... smile

Мхм, добре. Благодаря ти много за съветите. Да се надяваме, че всичко ще мине Ок и ще си намеря това, което е за мен good
Очаквам още мнения иначе.. smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 01, 2009, 16:15:48 »

съжалявам, не разбрах точно какво имаш в предвид
коя е дизайнерката на Милена, защото като им пратих мейл и ми отговори жена на име Милена Атанасова и реших, че тя е шефката и се надявам с нея да си контактувам, когато отида
сега се сетих, че като реша да ходя може да ти пиша на лични ако нямаш нищо против, да ми обясниш как да намеря Милена, че никога не съм ходила в Асеновград give_rose
Здравейте, бих искала да те помоля да ми изпратиш мейл на Милена, търсих го но не можах да го намеря никъде. Благодя give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 01, 2009, 16:17:06 »

[email protected]
ето мейла  good
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 01, 2009, 21:28:21 »

момичета търсете кроячката Елена тя прави роклите и е много добра ...търсете нея като отидете в Милената
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 01, 2009, 21:32:33 »

момичета търсете кроячката Елена тя прави роклите и е много добра ...търсете нея като отидете в Милената

Не е ли по - хубаво първо да се говори с Милена и тогава с крочката?! Аз не разбирам за в момента от тея неща, ама мисля, че е по - добре..  pardon
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 01, 2009, 22:19:51 »

И аз да кажа при мен как се получи. ЗНачи, отивам в магазина Милена и там беше само продавачката, огледах роклите, но нямаше това, което търся. Момичето ме изслуша какво искам, а и аз си носих няколко снимки на моделчета. Каза, че ще ме заведат в склада, където шият и където са им платовете, за да видя дантелите, които имат. По едно време дойде и Милена и видя снимките, каза си мнението и тръгнахме с продавачката към ателието - то е на отсрещната страна на улицата, минава се през едно като тунелче и е в една кооперация, където има и магазин с мъжка мода. Там също има булчински магазин на първия етаж. Качихме се в кроячната, имаше няколко момичета и почакахме малко. През това време попрелистих няколко списания и се спрях на един модел на M Tyler, така както си носех снимките  smile . Точно Елена ме пое по-натам, изкара ми топовете с дантели, от които избрах два вида, след което тя звънна на Милена да каже цена за тези два вида и така по телефона ми определиха (Милена преди това беше видяла снимките и знаеше аз какво искам, въпреки че това, което избрах не го видя). Та мисълта ми е, че определят цената на око, а и първо ме питаха до колко пари търся рокля, за да знаят какво да ми показват. И така, аз се съгласих, то не че имах друг избор, де и обсъдихме по-подробно модела с Елена и се уговорихме за пробата. Тя е много готина и предразполага всеки. На пробата пак с нея бях, оправи ми дължината, разни други корекцийки, които се правиха и ме изпрати да се мотам и така чакахме докъм 19:00 часа да ми стане готова роклята. Когато отидохме в ателието една жена ми я довършваше, дозашиваше ми дантели тук-там и после слязохме в магазина да се облека и да се видя. Купих си от там и воал, който по-късно смених с друг, ама това е една друга работа. Милена ми подари един жартиер, на фона на цялата покупка, това беше нищо, но важен е жеста. С нея се разплащахме. Като цяло съм много доволна, добри професионалисти са и на мен ми ушиха мечтаната рокля, в която цял ден се чувствах като принцеса. Мога само хубави неща да кажа за тях. Малко дълъг ми стана поста, ама sorry.
Успех на всички в търсенето и шиенето, който е избрал Милена мисля, че няма да съжалява!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 01, 2009, 22:35:55 »

Много красива рокля имаш,vilence .
Наистина поклон пред кроячката, шивачката и т.н.
Може и аз да се насоча към Милена, за да видя какво ще ми предложи тя. Хубаво е като всеки си казва мнението smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 02, 2009, 06:42:27 »

аз исках да ви кава, че Милена е голяма сметкадйика , много ме пофразни колко е безочлива.Тя ми шие 5 рокли, моята 3 на шаферките и на кумата, въпреки това ми изпраска едни цени...главата да те заболи просто така си ги измисля като имате в предвид, че вече е шила за мен рокля, затов ааз като човек минал от там и запознат сус ситуацията казвам търсете Ели и питайте нея как стой въпроса с шева и роклята, питайте дали не иска тя да ви я направи...Много ама много съм разочарована от Милена...
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 02, 2009, 10:07:30 »

А сега ми стана ясно на мене ти защо предложи да търсим Елена.
Ама според мене не трябва да се учудваме много много от характерите на дизайнери и т.н. Има хора, които определят цени като те погледнат. Има и други, които си мислят, че могат да преценят характера на човек и да се държат с него според преценките си.
Значи аз смятам или утре или в събота до Асеновград. Въпроса е, че се колебая дали да е утре със сестрата на моя приятел или в събота със самия него. Малко ще ми е сконфузно да обикалям с него, пък и не искам той да вижда на мен какво ми харесва. Незнам... Дано да остана доволна поне като за първо ходене Yes
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 02, 2009, 10:11:15 »

И аз да кажа при мен как се получи. ЗНачи, отивам в магазина Милена и там беше само продавачката, огледах роклите, но нямаше това, което търся. Момичето ме изслуша какво искам, а и аз си носих няколко снимки на моделчета. Каза, че ще ме заведат в склада, където шият и където са им платовете, за да видя дантелите, които имат. По едно време дойде и Милена и видя снимките, каза си мнението и тръгнахме с продавачката към ателието - то е на отсрещната страна на улицата, минава се през едно като тунелче и е в една кооперация, където има и магазин с мъжка мода. Там също има булчински магазин на първия етаж. Качихме се в кроячната, имаше няколко момичета и почакахме малко. През това време попрелистих няколко списания и се спрях на един модел на M Tyler, така както си носех снимките  smile . Точно Елена ме пое по-натам, изкара ми топовете с дантели, от които избрах два вида, след което тя звънна на Милена да каже цена за тези два вида и така по телефона ми определиха (Милена преди това беше видяла снимките и знаеше аз какво искам, въпреки че това, което избрах не го видя). Та мисълта ми е, че определят цената на око, а и първо ме питаха до колко пари търся рокля, за да знаят какво да ми показват. И така, аз се съгласих, то не че имах друг избор, де и обсъдихме по-подробно модела с Елена и се уговорихме за пробата. Тя е много готина и предразполага всеки. На пробата пак с нея бях, оправи ми дължината, разни други корекцийки, които се правиха и ме изпрати да се мотам и така чакахме докъм 19:00 часа да ми стане готова роклята. Когато отидохме в ателието една жена ми я довършваше, дозашиваше ми дантели тук-там и после слязохме в магазина да се облека и да се видя. Купих си от там и воал, който по-късно смених с друг, ама това е една друга работа. Милена ми подари един жартиер, на фона на цялата покупка, това беше нищо, но важен е жеста. С нея се разплащахме. Като цяло съм много доволна, добри професионалисти са и на мен ми ушиха мечтаната рокля, в която цял ден се чувствах като принцеса. Мога само хубави неща да кажа за тях. Малко дълъг ми стана поста, ама sorry.
Успех на всички в търсенето и шиенето, който е избрал Милена мисля, че няма да съжалява!

Vilence,можеш ли да ми кажеш от къде са снимките на рокли,които си качила в личната си галерия.2 от роклите много ми харесаха-търся нещо подобно,става въпрос за тези,които са с ръкавчета/презрамки/.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 02, 2009, 19:56:04 »

Честно да ти кажа не мога да се сетя точно откъде съм ги сваляла тези снимки. Досега рових из разни сайтове, дето съм ги гледала, ама нещо не намирам. Вече съм позабравила откъде съм ги гледала, аз толкова много се рових за рокля. Ама ако искаш нещо такова май ще трябва да си шиеш, защото май не съм виждала такива модели, а пък може и да има, де да знам.
Благодаря ти princesata9, наистина съм доволна от изпълнението. Всъщност и аз не знаех точно какво искам, само знаех, че искам дантела и уж не исках широки поли, ама накрая-гледай пак това избрах  girl_wink
« Последна редакция: април 02, 2009, 19:58:14 от vilence » Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 02, 2009, 21:58:25 »

vilence, аз по принцип не си хабя думите, за да се мажа или нещо друго на някой, така че съм искрена. Каквото ми харесва си казвам. Каквото не - пак същото.
Между - другото, ходенето ми утре се отлага. Така че ще е в събота с милото. Само че няма да си позволя да вляза в някой бутик и да кажа какво искам. Все пак не трябва да се развали нищо smile
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 02, 2009, 21:59:59 »

А, исках и да ви попитам, момичета... Тъй като темата е за Асеновград искам да питам някой, който е ходил и е търсил всичко за сватбата си от там, да ме насочи към някой магазинче за сувенири, за покани и т.н. Искам да си направя сходство в цените от тези тук, в Пловдив, и тези там.
Ако някой знае нещо, ще съм благодарна да го сподели smile
Активен
mimi_st
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


« Отговор #28 -: април 03, 2009, 14:50:32 »

Мога да ти препоръчам някой от ателиетата там ,преди 2,5год. когато беше моята сватба ми ушиха роля в Асеновдрад по поръчка .Защото нищо от готовите рокли не ми допадна ,в голям ужас бях изпаднала !Роклята ми я ушиха във фирма Роси-87,много съм доволна от тези хора,там работи циалото им семейство и са много любезни .Дизайнерката се казва Снежана Радичева и цената която ми предложи беше нормална !С роклята се чувствах страшно добре на сватбата ,просто я бяха изпипали от всякаде!Сестра ми прави сватба 2007г. и роклята и също е от Асеновград ,уши си я при Мариана,магазина се намира в центъра и се казва"Йоанна" ако не се лъжа!Можеш да видиш снимки в албума и!http://album.svatbata.bg/georgievi-DT  Пожелавам ти успех в търсенето!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 03, 2009, 15:46:23 »

Мими, и двете рокли са страхотни. Непременно ще се допитам и до Снежана и тяхното ателие и до Мариана. Искам да разгледам на първо време какво има и да ме посъветва някоя добра дизайнерка дали това, което съм си избрала е подходящо за моето тяло и как ще изглеждам. Ако има и такъв модел, в който да мога да се видя ще е невероятно. Но искам нещо подобно на твоята рокля, само че да е в кремаво и да има розички по нея. Ох, не знам...
Благодаря ти за помощта, Мими smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines