Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:39:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 159805 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: март 28, 2009, 16:17:59 »

Асеновград 2 част
« Последна редакция: април 21, 2010, 13:37:48 от Данитка » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #1 -: март 29, 2009, 09:37:41 »

 :danceg:Здравейте момичета!Благодаря на всички за пожеланията да открия рокля,защото вчера бях в асеновград и вече си имам рокляяяяя!Много съм щастлива и доволна!Тръгнахме по магазините в 11 и в 11:20 вече ми правеха корекции!Тръгнах с нагласата че няма да си намеря,а да разгледам,защото модела които аз исках ми беше в главата и си мислех,че е невъзможно да намеря точно такава рокля!Но като по чудо влязох в първия магазин и я видях! *YAHOO*Това беше единствената рокля която мерих и както ми казваха всички-заспа ми!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 29, 2009, 19:29:25 »

 Bravo Рубин, много се радвам за теб и с нетърпение чакам да качиш снимка да видим роклята girl_wink
Моляте сподели в кой магазин я хареса? Доволна ли остана от обслужването? Абитюрентите спряха ли да обикалят за рокли или все още е лудница там? smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #3 -: март 29, 2009, 20:59:48 »

anbibian ,когато отидох беше лудница от абитюренти и булки също!Бях в Сияна,но въпреки натореноста на персонала ми обърнаха голямо внимание-както 3 продавачки,така и дизайнерката!Влязох в магазина в 11,в 11:15 я мерих,В 11:30 ми взеха мерките за корекция и в 13:00ч вече беше в мен!Наистина има много хора из целия град,а и в магазина,но обърнаха внимание!Моя съвет е ако има възмжност да се ходи в работни дни,а и по време на априлсата ваканция щяло да е още по-зле от абитюренти!От всичките магазини вппечатление ми направиха Сияна и Аз и Ти!Но почти навсякъде има доста интересни неща!Успех на всички!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 29, 2009, 21:06:43 »

анбибиан, не се притеснявай за Милената...аз сум много доволна от отнощението им понеже исках специален плат/копринен шантунг/,които те нямаха си го поръчах от индия посредством един вносител, плата ми излезна около 400лв те го платиха и казаха че цената на роклята си остава същата щом съм искала с този плат с този ще е много е коректна дизайнерката...отстъпка имам дори на роклите на шаферките по 60лв на всяка ше ми ушият и роклята на кумата с намаление/около 150-200/
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 29, 2009, 21:43:42 »

liva82 не се притеснявам за Милена, защото за тях чета само хубави неща, както от теб и други момичета във форума, така и от приятелка от Варна - нейна колежка се женила миналата година и си шила рокля в Асенвгард. Разказаха ми за роклята и как всичко е било перфектно, ама моята приятелка не знаеше къде я е шила. Попита и се оказа, че е в Милена, така че съм спокойн, а и нали ще ходя след баловете girl_wink
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 29, 2009, 22:01:56 »

ще ти стискам палци ако искаш говори с дизайнерката да я питаш дали не може само тя да ти я ущие..питай я да се договорите по мебду си ако може да не минава през фирмата..чувала съм и такъв вариант пробвай
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 29, 2009, 22:42:51 »

ще ти стискам палци ако искаш говори с дизайнерката да я питаш дали не може само тя да ти я ущие..питай я да се договорите по мебду си ако може да не минава през фирмата..чувала съм и такъв вариант пробвай
съжалявам, не разбрах точно какво имаш в предвид
коя е дизайнерката на Милена, защото като им пратих мейл и ми отговори жена на име Милена Атанасова и реших, че тя е шефката и се надявам с нея да си контактувам, когато отида
сега се сетих, че като реша да ходя може да ти пиша на лични ако нямаш нищо против, да ми обясниш как да намеря Милена, че никога не съм ходила в Асеновград give_rose
« Последна редакция: март 29, 2009, 22:46:43 от anbibian » Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 30, 2009, 09:59:39 »

Здравейте, щ
и аз вече мога да се похваля с рокля - първата която мерих /от общо 4  blum / , в първия магазин който посетих, но аз предварително бях решила да отида пъво до Милена и така и направих.

anbibian, Милена Атанасова наистина е шефката, тя ми направи и корекциите по роклята /по мое мнение е голям специалист, но продавачките също си разбират много от работата/.

Иначе в Асеновград е голяма лудница, аз ходих тази събота, навалица от хора-булки, абитюренти, родители, приятели и т.н магазините са претъпкани с хора, така че който има време - да отиде след баловете.
Успех на всички!  good
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 30, 2009, 20:44:37 »

съжалявам, не разбрах точно какво имаш в предвид
коя е дизайнерката на Милена, защото като им пратих мейл и ми отговори жена на име Милена Атанасова и реших, че тя е шефката и се надявам с нея да си контактувам, когато отида
сега се сетих, че като реша да ходя може да ти пиша на лични ако нямаш нищо против, да ми обясниш как да намеря Милена, че никога не съм ходила в Асеновград give_rose
исках да ти кажа, че е най добре с дизайнерката да общуваш Милена не е стока много дори никак , но пък дизайнерката е върха казва се Ели, нисля, че тя шие и на частно за по евтино от колкото цената на Милена
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 30, 2009, 20:46:11 »

 smile Здравейте, момичета

Аз съм леко новичка тук, но като всички останали и на мене ми предстой едно щастливо събитие лятото. Тъй като съм от Пловдив ми е най - удобно да отида до Асеновград. Замислям към края на тази седмица да обиколя магазините там, за да видя какво има като модели и т.н. Обаче не съм много наясно с дизайнерите и ако може да ме насочите към някой, за да не се лутам. И още нещичко да попитам:

Някъде чух, че в някои бутици искали предварително пари само за да мериш роклята. Доколко е вярно това и ако е така, за кои бутици става думи?! Ако някой знае естествено. Ще ви бъда благодарна.

А и доста хубави и полезни неща прочетох тук, така че мисля че доста време ще "вися" smile good
Активен
TLbebe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 30, 2009, 20:55:22 »

Здравей princesata9 аз петък и събота бях в Асеновград измерих доста рокли и никъде не са ми искали пари за  проба!!!На мен лично най-много ми харесаха моделите на Милена и Жана Джинева :)Накрая си взех рокля на Жана Джинева а всички останали аксесоари взехме от Милена yahoo
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 30, 2009, 21:11:24 »

TLbebe, къде мога да намеря бутика й?! Смисъл, знам че няма точно обяснение на това кое къде се намира в Асеновград, но все пак нямам си и идея точно къде да търся бутиците. Ходила съм точно 1 път там и то за малко по главната. Иначе знам че съществените магазини и бутици не са на главната, а в скрити покрити улички. Така ли е или....?
Има ли иначе много абитуренти и смяташ ли, че е по-добре да изчакам? Ох, незнам... Такива вълнения са ме обхванали.. Предполагам и всяка руга булка smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 30, 2009, 21:16:03 »

исках да ти кажа, че е най добре с дизайнерката да общуваш Милена не е стока много дори никак , но пък дизайнерката е върха казва се Ели, нисля, че тя шие и на частно за по евтино от колкото цената на Милена
ясно разбрах те, мерси за съвета smile
Активен
TLbebe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 30, 2009, 21:29:01 »

princesata9 магазините започват още като влизаш от Пловдив в Асеновград няма как да ги пропуснеш В петък беше по спокойно но в събота имаше много абитуриенти и падаше голямо чакане за пробна tease А за това кога ще отидеш зависи от теб самата и от датата на сватбата ти... smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines