Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 07:25:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на valka27 - 25.04.2009 г.  (Прочетена 35140 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 19, 2009, 21:40:37 »

На всичко отгоре, звъня на управителя да го питам нещо за тортата и той помежду другото ми съобщава, че са вдигнали цените Oh my ... и ми го казва 9 дни преди датата Oh my ...
Аз преди около 2 седмици ходих до ресторанта по друг повод, с приятелка и видях, че менюто им е ново, съответно с нови цени, но реших, че ако мен ме засягат тия цени, управителят щеше да се обади(най-малкото да ме подготви психически)
Пълен ужас, тоя човек просто ме разби, трябва да получи някакво наказание, ама още незнам какво, тази работа няма да я оставя така, само да мине сватбата diablo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #61 -: април 19, 2009, 23:15:54 »

Олеее, ужас! И това толкова малко преди сватбата?!? Няма ли оговорка, че каквото и да става, вие сте капарирали на старите цени и така трябва да остане? това е отвратително!

А това в кой ресторант е? Как може такова нещо?Звуча като баба ми, но наистина съм възмутена! не може така да пастъпват! hunter


Сега по-спокойно вече...разгледах нещата ти в галерията и са супер  Bravo ! Аз също ще имам оранжева сватба и още повече ми харесват. За папирусчетата прочетох, че ти изглеждат кичони, но не е така. Много са сладки и е вярно, че така ти се струва, защото са много струпани на едно място.

П.С. Зайчетата са невероятни бонбончета! Ние също имаме зайче и си го гледкаме от бебе. сега е вече тюфлече.  Rabit
« Последна редакция: април 19, 2009, 23:26:39 от Amelia » Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 19, 2009, 23:32:41 »

ЕЕЕЕ идотска работа е това, аз като искам договори за всичко те ми се смеят, то в БГ и чорапи да си купуваш ти трябва договор, все гледат да те прецакат от някъде  beating трябва да му се върне , виж измисли нещо след сватбата.
А за нея не се притеснявай всичко ще е наред, да ти кажа сестра ми имаше много силно сътресение, тя пък със засилка се беше фраснала и направо 2 дена и бръмчеше главата, но което мога да те посъветвам е да пиеш много вода и да почиваш на тъмно и по хладно, даже тя си и поспиваше и мн бързо се възстанови, пи някакви хапчет,а но не помня какви, на теб дадоха ли ти нещо. А в деня на сватбата това да е проблема, всичко друго да мине по мед, ще кажеш на ДЖ-я да направи музиката приятна за ушите, да не е дразнеща ама и не мн слаба, да видиш хората ще са по доволни и пак ще се забавляват, и на теб няма да ти пречи, все пак е няколко часа после пак ще си почиваш. Другото което може да се направи, не знам как е ресторанта де, ти ще прецениш дали е възможно, ако става да се отворят 1-2 прозореца това също разсейва шума.
Почивай си мила и не се притеснявай, малкия дявол е бил, всичко ще бъде наред
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 20, 2009, 14:12:44 »

Щом на магнитен резонанс нямаш нищо-значи си се отървала леко,просто за всеки случай лекаря те е посъветвал да внимаваш.Аз,по принцип, съм оптимист и вярвам,че положителното мислене много помага на положителните емоции и случки.Да ти кажа,предчувствам,че сватбата ти ще стане толкова хубава,колкото дори не си мечтала.Този прът е предзнаменование!След всяко лошо,следва добро!Повярвай го!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #64 -: април 20, 2009, 14:23:41 »

След всяко лошо,следва добро!Повярвай го!

Точно така! Винаги е така! Сватбата ти ще е неповторима!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 20, 2009, 14:43:36 »

Благодаря, момичета.
Уговорка (устна) имаше.Капарирахме януари .Абе, нямал да ни дига всичко, ама основното не можел да го остави така, месото много се било вдигнало... diablo
Споделих с ДЖя, а пък той така се ядоса, така се развилня, това е изнудване, кви са тия работи, къв е тоя управител...
Утре след работа имаме среща в ресторанта с управителя, реших да го изненадам tease, ще се присъединят и кумувете и ДЖя...
Пак ще пиша
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 20, 2009, 14:49:06 »

Ех, много гадна случка sad. Иска ми се да ти кажа да не се ядосваш, ама наистина си е за яд. Всеки гледа да те прецака покрай сватбата, че видиш ли като си тръгнал да се жениш, имаш много пари. Гледай да си почиваш колкото можеш и да не се връзваш на глупаци. Здравето ти е най-важно. Надявам се всичко да е наред и да сте много щастливи. Не остана още много време и ще си булка give_rose! Късмет и да не се ядосваш!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 20, 2009, 14:57:49 »

Хич няма да му се връзвам на тъпия управител, заради 200-300лв така да се изложи..., лично ще се заема да изгуби много клиентела diablo
Момичета, в голямя чуденка съм какъв цвят чорапи да изберем за младоженеца(сиво-бежов костюм и тъмновинени обувки).Помагайте blush
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #68 -: април 20, 2009, 15:59:29 »

Според мен да са в цвета на костюма, защото доколкото знам ще е с оранжева риза и ако и чорапите са като обувките ще странно. някак си ако е с цвета на костюма ще се слива и акцентите ще са ризата и обувките, без да се натрапват чорапите.


А за ресторанта - от кой ресторант се излагат по този начин?  beating
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 20, 2009, 16:07:28 »

И според мен най-добре като че ли чорапите да са в някакъв подобен цвят на костюма good.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 20, 2009, 16:40:51 »

Хей, Вале... Здравей и от мен. Аз малко се поизгубих тези дни, но се връщам и за съжаление лошо чета sad Съжалявам за това, което си преживяла тези дни. Моят съвет е да не губиш сили и да продължаваш напред с гордо вдигната глава. За главата - пази се. Хич не е шега работа и внимавай. А с управителя - не искам въобще да те съветвам за него, защото само ме хваща яд. Българска работа. Стискам ти палци и се дръж. Малко остана и ще видиш, че щом се видиш в "бяло" ще забравиш за всичко good
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 20, 2009, 18:39:30 »

Valka27, здравей  smile Аз чак сега виждам темичката ти! blush Честито! Разгледах подробно галерията ти - всичко е страхотно, подбрано с вкус, много слънчево и същевременно елегантно! Bravo Поздравления за избора на цвят! Bravo give_rose
Не знам дали измисли "поднос" за халките, но като идея - нашите бяха в малка кошничка, която свекърва ми обши с бял сатен и стана много симпатична smile шампанското също беше цялото обвито в бяла сатенена панделка..ще пробвам сега да кача снимки в галерията, ако искаш ги погледни  smile
Прическите са супер, но тази с цветчетата ми е фаворит Wink good
За контузията на главата - пази се и не се притеснявай излишно. И аз съм на мнение, че е добре сега да се пазиш, а на сватбата все някак ще избуташ тези няколко часа.. А и музиката не е чак толкова силна ( поне на нашата сватба беше нормално силна, според мен).
За ресторанта - в кой ресторант си позволяват такова некоректно отношение?!! diablo Само му кажи името и веднага ги вкарвам в "черния списък"  blum
И не се ядосвай - този ден е само твой и на твоето любимо момче и не си заслужава да си го разваляте, заради такива дребни нещица, които скоро след това се забравят и само хубавите спомени остават Wink
И накрая - желая ти искрено един слънчев, топъл и усмихнат най-специален сватбен ден! Да изживееш изключителни и страхотни мигове, които да са незабравими и за двама ви. А за това, че ще бъдеш най-хубавата булка - надали някой тук се съмнява в това! Много щастие, любов и късмет! heart Good luck
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 20, 2009, 19:48:35 »

Момичета, моного, много ви благодаря, страхотни сте.
За ресторанта... ми, нали исках да е скромна сватба, сами се финансираме... избрахме малък квартален ресторант, с наистина нисък куверт... ама ето какво става когато човек търси евтиното...
А за халките съм решила да облека една кутийка в сатен+пиафлора и естествени цветя и там някъде ще ги наместя халките girl_wink
Днес ходих до цветната борса и си купих микрофон, пиафлора за кола, бутониери, цветарско тиксо и цветарска тел, нямам търпение да взема и цветята и да творя...
За украсата на ресторанта съм взела едни изчистени цилиндрични чаши(демек ше ги използвам за вази), заредила съм се и с ония топчета и кристали за декорация....
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #73 -: април 20, 2009, 19:55:00 »

Ами супер! Списъкът с покупките е страхотен. аз на моите панделки толкова се радвам, представям си ако имах този куп с покупки!  yahoo

А за колко купи пифлората за колата? Може и в темата за друболийките да ми отговориш ако не дават тук...
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 20, 2009, 21:17:01 »

За украсата на ресторанта съм взела едни изчистени цилиндрични чаши(демек ше ги използвам за вази), заредила съм се и с ония топчета и кристали за декорация....
от къде се сдоби с тях и на какви цени?
снимки ще пуснеш ли?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines