Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:49:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 3  (Прочетена 110163 пъти)
 
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: май 16, 2009, 21:15:42 »

Здравейте всички отново, аз посвърших работа и дано не правя много грешки, че на тази клавиатура нямам кирилица. Сега се върнах и аз от малка разходка, и при мен е така като ходя корема ми се втвърдява и имам чувството , че слиза надолу. явно това е при всички така както виждам,но  все пак сме бременни нали  blum
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: май 16, 2009, 22:10:45 »

jasmine аз съм по същия начин, а съм още в 7-я  crazy Да ти кажа, това с втвърдяването на корема са подготвителни контракции, аз ги имам вече от месец, ама при мен са от много вълнения и затова си пийвам хапченца!  blush А може и бебчо вече да се е обърнал с главата надолу и да е слязъл по-ниско...при нас така се оказа на последната ЖК миналата седмица!  give_rose Така, че мила, почивай си като усетиш такива болки в корема, леженето помага най-много!!!  girl_wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 17, 2009, 08:10:27 »

hukuta,aма и аз ги имам отдавна тея потготвителни контракции,ама сега и втвърдяването и притискането на мехура и направоо girl_impossible.Ами да ,сега последно се беше обърнало с главичката надолу,а пък и все пак вече нося 2 и 500 бебе в корема ми,ня
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: май 17, 2009, 08:11:45 »

...ма как ще се търпи blum.
 :huh:Без да искам натиснах ENTER предварително,затова така ми е накъсан коментара blush
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: май 17, 2009, 09:01:21 »

jasmine 2,500 хич не си е малко  Girl_hide  heart На курса за бременни, на който ходя последно миналата седмица темата беше за раждането и ни обясниха за контракциите, какво представлявт и как зачестяват към края на бременността и за предлежанието на бебчето, когато се е обърнало надолу...така че споко просто се потготвяте  blum
За търпенето...няма как...то не остана  Bravo Гледам, че си писала колко кг си качила...да ти кажа не знам къде си ги сложила  give_rose ама не ти личат!  Bravo
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: май 17, 2009, 09:04:13 »

Забравих да кажа, че коремчето се втвърдява точно от контракциите!  give_rose
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 17, 2009, 10:05:31 »

Тони, не се ядосвай от колежките - няма смисъл. Аз също забелязвам твърде странно отношение от някои хора около мен напоследък, все едно "като е бременна да не очаква някакво по-специално отношение". А аз не очаквам, и аз като теб се чувствам добре, мисля да си работя докрай, по нищо не ми личи да съм си променила отношението към работата и отговорността, обаче най-вече шефката ми само като ми се наложи примерно да си тръгна 30 минути по-рано заради някой преглед и веднага прави едни физиономии... А някои жени изобщо не ходят на работа или постоянно занимават всички наоколо с болешките си или кръшкат, ама... Какво да се прави.
Аз не мисля, че съм качила кой знае колко, но спортът много ми липсва, а пък не смея да правя всякакви упражнения, защото не знам доколко са полезни (повечето, които си правех преди и вкъщи натоварват и корема). А упражненията за бременни са едни мудни... То след 4 години тае бо всичко друго ми се вижда мудно  blum

Някой ходи ли на йога за бременни? Аз още не съм отишла, но мисля да я посетя, смятате ли, че е полезно?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: май 17, 2009, 10:29:12 »

Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 4
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines