Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:41:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 3  (Прочетена 110152 пъти)
 
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: май 15, 2009, 18:41:56 »

На мен ми тече кръв от време на време по малко от самото начало. Лекарят ми каза, че е нормално и няма за какво да се притесняваме.  smile Просто по време на бременността лигавицата на носа набъбва и става по-кръвоснабдена.
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: май 15, 2009, 19:39:32 »

Благодаря ти Наталия. Прочетах една статия, в която  пише , че е нормално.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: май 16, 2009, 01:20:42 »

Здравейте, момичета, на мен навик ми стана да пиша по нощите вече. bad

Ам таман нацелвам темата този път- затова съм будна /малеее, 2 часа стана! Oh my .../, щото малката рита ниско долу, та пушек се вдига.  :danceg:И за пореден път ми тече кръв от носа angry- на мен ми казаха, че това се дължи на повишени нива на един хормон през бременността, но забравих кой беше.

Дарлинг, за това с оставането без кръст- аз из Карнобатско на едни пътища стисках така здраво под корема тези дни, чееееее... beating beating P-(ми направо имах чувството, че ще ми изпадне бебето или по-скоро ще ми изхвърчи през устата от тези дупки. girl_impossible

Другата седмица съм на преглед, ще кажа как сме, дано е наред всичко. Иначе и на мен започнаха от няколко дни адски да ми се подуват краката shok, а опашната кост така ме боли, че не се трае като сядам shok. И киселини, и изобщооо  girl_impossible girl_impossible-пълната програма започва май, нищо, че досега леко минавах. girl_wink

Хайде лека нощ от мен и до скоро! give_rose give_rose give_rose
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: май 16, 2009, 08:54:55 »

Zdraveite Mami,
Izvinyavaite, che ne pisah ,no dokato se opravim i sega pochti nyamame vreme za nishto.DORI i sled malko otnovo ochakvam edin broker na nedv.imoti da dovede nyakakvi klienti za zakupuvane na jilishteto ni!Ot kakto doidohme tichame po razni institucii,registracii,zapisvaniya,dokumenti i nikakvo vreme. tease Zapisah i uchilischte za ezika,zashtoto ne go znaya i tova  si e golyam problem da znaete vichki ,koito otivate da jiveete izvan BG-ezika na stranata , v koyato ste tryabva da se razbira pone do sredno nivo zashtoto inache e  UJAS!!!
Predstoi mi kakto Vi kazah i podpisvane,nyama da e svatba zashtoto tuk,az nuyamam poznati i rodnini za tova s tarjestvenata chast shte pochakame  blum
V kraya na m.mai shte slojim podpisite taka da se kaje, veche omujena Girl_hide
Za Bebo da kaja nyakolko dumi. Az mnogo se razstroivah pokrai  zaminavaneto, chao na vsichki i t.n. i sega si poplakvam ot vreme na vreme,oshte mi e muchno, i go useshtam che mnogo se tormozi i toi zaradi nas golemite  sad
Ochakvam v kraya na meseca da mi izleze  i zdravnata zastrahovka za da otida na pregled zashtoto edin chasten pregled e 60  EUR. Oshte ne sam so izbrala lekar,no puk za smetka na tova obikalyam magazinite i nabelyazvam kakvo da se kupi za noviua chovek na semeistvoto ni.Az sum ot suevernite i za tova nishto ne davam da se kupuva sega.Samo se oglejdame za kolichka veche.No razchitam za vsichko na tatko ni  Bravo
Vremeto tuk e dosta vlajno i mokro ot kakto sam dochla i ne e nito toplo nito studeno ,a tova e dobre ,chuvam che v BG e mnogo toplo!
« Последна редакция: май 16, 2009, 08:56:56 от desisv » Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 16, 2009, 09:00:39 »

O, styah da zabravya, daite MOLYA, predlojeniya za ime na muj s  bukvite С  и В - БЪЛГАРСКИ !
Sega izchezvam che pak shte barzam leleeeeeeeeeee nyamam vrene za nishto , dano polojenieto se opravi sled kato prodadem apartamenta ama kato si pomislya i tam remnti lele lele kakvo ni chaka !Celuvki na vsichki mami i KASMET MOMICHETA! Good luck

« Последна редакция: май 16, 2009, 09:05:07 от desisv » Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: май 16, 2009, 09:17:36 »

Desisv, къде сте? Каквото и да става успокоявай се, че сте си двамата (тримата) и мисли за бебко. Всичко останало щом е задействано вече ще се уреди. Пази се много и релаксирай, за да е спокойно и бебчето. Успех и мисли, че никой няма да те забрави тук и всички те обичат!!!
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: май 16, 2009, 09:34:05 »

aMI V gERMANIYA SME veche, no nali znaete vse pak e muchno ne znaya e nishto ne ni lipsva  naprotiv , no... i BG si e mnogo hubava good
Za sajalenie cheta sega otzivite ne razbrah za koya bolnica, no eto za tova vse poveche mladi i obrazovani hora nuama da sa v BG,a shte predpochitat da rabotyat i uchat v chujbina.Mojem ,no...neshto vse ne varvi veche 20 god.Znaete li momicheta che tuk da sreshtnesh bremenna jena si e cyalo sabitie, za vremeto koeto sam tuk do sega vidyah predi 2 dni edna, no ne germanka i vchera  oshte edna v magazina za bremenni.Tova e polojenieto inache bolnicite sa poveche ot nashite V.I.P..Obache zashto i pri nas da si gi nyamame. boxing

Da kaja neshto i za tezi koito shte patuvat sas samolet,az se pritesnyavah,no ako ste zdravi i se chuvstvate dobre nyama problem pone za patuvane kao moeto 1.40 h.Za po dalgo ne moga da kaja -zad okeana primerno,mnojko si e , no puak mojete da se razhojdate ot vreme na vreme po patekata ,az taka napravih  pleasantry Inache ogranicenieto e sled 34 g.s. s belejka ot lekar, az imah takava oshte sega , za da ne stane problem, no mi kazaha che ne tryabva. BEBO se chuvstvashe dobre, e ne mu beshe za parvi pat makar 4e togava beche na 5 sedmici  xa xa xa!
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: май 16, 2009, 09:37:42 »

Iskam da Vi pitam  i ochte neshto, koya kolko kg  e kachila zashtoto az celi 13 otivam kam 14 tiya   blush
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: май 16, 2009, 13:04:40 »

Деси,аз до сега съм качила 15 кг =]и мисля,че е напълно нормално,въпреки че се страхувах че ще кача повече ,но в 9 месец ща видим за какво става въпрос angry
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #429 -: май 16, 2009, 13:09:11 »

Аз за сега съм +4кг, като две качих последните три седмици. До 20г.с. бях +2кг, за моя изненада. Винаги съм си мислила, че ще кача много, но има време де, ще видим тотала  blum
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: май 16, 2009, 17:54:16 »

Аз имам голям проблем с отичане на краката - вчера бяха направо като бомби  sad Явно задържам вода, но и жегата ми влияе много зле. А в работата няма как да ги качвам на високо и въобще много е неприятно. Нося компресиращи чорапи против разширени вени, ама както е топло скоро няма да мога да издържам цял ден да съм с чорапи...

Много са ми странни последните кръвни изследвания - хемоглобинът ми е супер нисък - 90, а желязото ми е на горната граница. Лекарят не ми предписа нищо, каза че можело да има отклонения в показанията и щом се чувствам добре, значи нямало за какво да се тревожим.

За килограмите - аз съм +8/9 вече. Повечето хора казват, че не ми личали, ама мен малко ме стресира цифрата. А и напоследък като чета навсякъде пише, че препоръчителните килограми за качване били до 10-12 за цялата бременност  nea А аз имам още 3 месеца кажи речи.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: май 16, 2009, 19:42:18 »

Аз съм качила 1кг. от както започнаха да ме теглят на ЖК,обаче да си призная още в началото на бременността качих около 5(макар да казват че не ми личи),само защото спрях да спортувам.Мислех,че ще напълнея много,но засега слава бого съм добре,даже ми се чудят как не ми личало,но аз като гледам направо имам чувството,че за 2 дни ми порасна корема Girl_hide
Момичета аз по принцип се чувствам много добре и ми се искаше да си работя още,но работата ми взе да става доста напрегната и отговорна,а за беда колежката ми е или в болничен или в отпуск, или до банката, или на лекар....всяка сутрин закъснява с по час :angry:и вече много взех да се ядосвам.Ето сега пак стана напечено и само ме изчака да се върна от болничен(7 дни от как съм бременна) и то още подсмърчам и хоп-10 дни болничен си взимала,че кръста я болял :angry:И вече се чудя какво да правя.....,все пак спокойствието ми сега е най-важно.Как може да има такива хора незнам.Аз колкото и да имам доброто намерение да стоя и да съмв  полза до последно,тя грам не ми влиза в положението *crazy*И изобщо забелязвам едно доста странно отношение на жените към бременните nea от сорта "и какво предната на твойто място забременя,сега и ти...." или "и кой сега ще върши твоята работа?" shok :angry:Извинете ме за негативните емоции,ама имах нужда да си излея мъката и недоумението към женската злоба.Ами че аз съм на 28 почти и вече година и нещо си върша работата повече от съвестно,та те какво очакват-да остана стара и самотна мома заради "тиквения медал" ли cray
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: май 16, 2009, 19:44:53 »

Здравейте момичета,
ние вчера бехме на лекар и влизаме да се отчетем.Всичко с нас е наред като изключим хемоглобина-108.Но за него доки ми каза,че за да не пия излишни медикаменти е най-добре да отида първо на хематолог и той да каже какво ми липсва.Което ми направи много добро впечатление,защото съм чувала, че на повечето мами им изписват желязо.
Бебка е много добре, и има цитирам "ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНА БЕДРЕНА КОСТ",отговаряща на 28 седмица  Oh my ... .
А сега преминавам към въпросите: някоя от вас взимала ли е Зимафлуор за зъбите на бебето,тъй като доки ми каза че вече е време да започна да взимам.И какво ще кажете за витамините за бременни.Четох доста противоречиви мнения за тях и незнам дали да пия.
Това е за сега от нас. До скоро!
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: май 16, 2009, 19:52:54 »

И мен ме болят краката ама да си презная , ходя на по високи обувки.
 А за килограмите качила съм около 9 /10кг. за сега. Вече май свикнах с тези киограми, едиственото което направо полудявам като трябва да си  си сложа чоорапки  funnytooth голямо мъчение е за мен, но за щастие скоро няма да слагам все по топло става.
Да споделя нещо, което четах в една статия ,да не се притесняваме от килограмите че дебелите хора са по щастливи. А това наистина май е вярно, защото аз,  постояно се кикотя и не се изнервям за глупости. Така ,че момиче спокойно и дебелите хора са щастливи! smile Yes
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: май 16, 2009, 20:33:29 »

Ивче,аз и друг път съм го писала като стане въпрос за тея витамини-защо трябва  да се блъскаш с хапчета ,ако можеш да си ги набаваш тея витамини  чрез храната?Като наблягаш на по-здравословните храни,нямаш нужда от витамини nea
Тонита,не се ядосвай,аман от тъпи колежки nea
Аз да ви кажа мацки,нямам проблем с оттичането на краката,но много ми тежи беб вече angry.Вчера не съм мръднала от леглото angry,като се опитам да стана ме срязва ниско долу,като искам да легна пак така и като вървя ми се втвърдява постоянно корема и толкова много ми притиска пикучния мехур,че постоянно имам чувството,че ми се пишка,а всъщност не е така sad
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines