Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:39:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 3  (Прочетена 110158 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 28, 2009, 16:45:41 »

Аз заради подобни контракции пие профилактично Magne B6. Вероятно ще ти предпише това или някакъв друг магнезиев медикамент. А дали са опасни може да ти каже след преглед.Ти била ли си на гинекологичен преглед ?
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 28, 2009, 16:50:35 »

darling Дали съм била на преглед??? huhhuh.gif За контракциите ли?-Не не съм защото днес ги получих!  pardon
Но иначе поне 10-15 профилактични прегледа съм минала, ако за това ме питаш. smile  Въпросът е, че до сега не ми беше ставало така, а само съм чувала за подобни контракции. И се притеснявам  sad
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 29, 2009, 01:14:10 »

Имам предвид точно гинекологичен преглед, не видеозон. Мен последният път ми прави точно такъв, за да види "напипа" състоянието на матката и маточната шийка. Незная дали е практика, но аз нямах оплаквания, затова реших че се прави профилактично.
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 29, 2009, 19:52:36 »

Момичета и на мен ми се втвърдява корема от време на време, особено вечер,но мислех че е нормално.Незнам, надявам е да е, а и утре съм на консултация и ще питам.Затова не съм е шашнала.Като се върна, ще пиша какво ми е казала.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #19 -: март 30, 2009, 07:06:03 »

Мерси на всички, че се включихте по моето питане  give_rose Другия Понеделник ще го обсъдя с лекарката ми  good
KlaraFina пия лекарства за щитовидната жлеза и аспирин протект. Не знам дали може да от тях  huhhuh.gif
За токсоплазмозата аз съм я карала, но без да разбера. Хубаво е всички още преди забременяването да си направят това изследване  good
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 30, 2009, 08:57:07 »

Mariana а питала ли си за Аспирин Протект ? Чувала съм че аспирина не е желателен за бременни, но може в тозида има нещо специално ? crazy Само питам, не искам да те притеснявам излишно !
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 30, 2009, 09:10:07 »

Здравейте и от мен  Мами, да се включа и аз  в новата тема  blum
При последния преглед при гинеколожката ми я попитах дали ще има опастност от летенето,което ни предстои/ вече го споделих с всички неотдавна/, тя каза  превантивно да си взема Магне В6 - за контракциите ако евентуално се появявт, или изобщо да не се появяват  Wink Така че спокойно може да си взимате от този медикамент, до колкото зная хранителна добавка го водят в листовките.А за болки всички ми препоръчват / като настолно хапче/  Girl_hide винаги да имам Нош па. Така че тези  2 неща може да се приемат от всички нас , без опасения , че ще навредим на бебчетата ни! Bravo

Аз искам да Ви попитам още веднъж , понеже никой не се включи  с отговор на един мой въпрос  crazy
Дали някоя от Вас купува нещо предварително за бебчето си?
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 30, 2009, 09:31:41 »

desisv аз още нищо не купувам, просто съм малко суеверна blum  Освен това основните неща като креватче ваничка и др имам от баткото, а някои дрешки и шишета ще накупя накрая. Освен това мисля че няма да е проблем да прескоча до някои магазин, нали имам помощник Wink, когато бебето се роди.
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 30, 2009, 09:41:34 »

Аз също съм суеверна, и изпълнявам каквото ми кажат  сега като съм бременна  pleasantry
Моя приятелка в Испания казва, че купуват  всичко каквото се сетят още щом разберат че са бременни   crazy за това питах и  Вас! А и от тук съм чувала, че някой купуват дрешки предварително, не зная, вероятно всеки има своята  убеденост да прави или не  нещо! crazy
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 30, 2009, 09:48:12 »

Много момичета, купуват и ги разбирам - удоволствието е неописуемо. Аз преди бях избрала креватчето предварително и като родих мъжът ми го купи и го сглоби. За количката направих грешка  и той я купува сам, като му бях посочила няколко модела в един магазин. Не че е лоша, но все си мисля че дамаската й е леко избеляла, а мъжете не обръщат особено внимание на това. А може би просто десенът й да е такъв, ама аз като си внуша нещо  nea Сега съм в чудене още дали да я ползвам или да си купя нова и посля да търся място на две колички.  :)Но имам още време за мислене blum
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 30, 2009, 10:15:28 »

 Да , имаш право darling  за удоволствието, аз преди супер много често се заглеждах по детските мънички дрешки, толкова са сладки  chee ама сега не се заглеждам много щото  ще наруша суеверието и ще купя нещо все пак  Wink слава Богу поне мога да разчитам на добрия вкус на мажа ми  Girl_hide
Сега видят темата за колички и дрехи, виждам, че доста мами и тук в България купуват предварително  crazy 
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 30, 2009, 10:18:44 »

И аз тама момичета съм суеверна и все още не се престрашавам да започна но въпреки всичко в събота се престраших само за една шапчица и едни буйки и това ще е засега поне да ми мине мерака  smile
Активен
desisv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 86


МОЯТ СИН МАКСИМИЛИАН


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 30, 2009, 10:25:13 »

и на мен така ми се иска да купя нещо ама.... blush
Мисля си и нещо друго, то като чета как  един път казват бебо , а другия път бебка... хи хи не може да се разчита!!! tease
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #28 -: март 30, 2009, 11:12:01 »

Дарлинг, аспирина е по лекарско предписание.Ляма проблем, той е ниско дозиран  good
desisv  аз със сигурност ще си купя всичко предварително  good Не искам като се прибера вкъщи да не знам кое къде е, какво са купили, какво не са и дали въобще ще ми хареса.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 30, 2009, 11:18:39 »

Момичета,за аспирина-последно бяхме в аптеката да купуваме аспирин на милото и аптекарката веднага ме пита изплашено да ни би да е за мене...защото и аз зная че не е хубаво.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines