Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:10:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 9 част  (Прочетена 130950 пъти)
 
Lili78
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #435 -: май 18, 2009, 15:44:02 »

Ани, мила, и аз минах през това миналата седмица и още не съм се осъзнала напълно, предполагам, че ще мине време. Прегръщам те и много съжалявам. Ужасно е да изпиташ тази радост и да я загубиш.

Не е успокоение, знам, но гинеколожката ми обясни в петък, че ранна загуба - в 4-6 г.с. - има при 50-60% от първи бременности, просто в повечето случаи жените не знаят за това и мислят, че им закъснява. В повечето случаи следващата бременност е нормална, така че няма да губим надежда. Бъди силна, но си и поплачи, помага. Гледай напред, ще дойде твоето бебче.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: май 18, 2009, 16:55:46 »

Момичета, днес ходих при доки. Вече няма никакви съмнения - НЕ съм бременна girl_cray3
Оказва се, че както винаги цикълът ми си прави каквото иска. И това   при положение, че 2 месеца преди това пих хормони за регулирането му.Сега пак трябва да пия и то поне 3 месеца  Плачещо момиче
Писна ми вече!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 18, 2009, 17:15:09 »

Agent T знам, че при хормонална терапия независимо от целта трябва да се изчака поне 6 месеца да се очисти тялото за да можете  да бебеправите.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: май 18, 2009, 18:14:19 »

Ох, не знам - аз специално попитах доки дали може да си бебеправим и дали пиенето на хапчетата няма да навреди - тя каза, че няма никакъв проблем.
Да ви кажа,че и от доктори ми втръсна - при 3-ма ходих и тримата с 3 различни мнения  nea
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: май 18, 2009, 18:36:44 »

Забравих да кажа, че изписаните ми хапчета са Оргаметрил (каквито пих и предния път и си мисля, че и те допринесоха за  напълняването ми -или си внушавам)...както и да е. Някой да има опит с тези хапчета - как влияят на бебеправененето?
Вече втори гинеколог ме уверява, че даже благоприятствали забременяването и нямало проблем да бебеправим.
...дали не отидох в друга тема??  huhhuh.gif
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: май 18, 2009, 18:43:32 »

Аз ще ти отговоря тук пък ако модераторите сметнат за добре да преместят мнението ми. Бях на лекция на сп. 9 месеца на тема Лекарства и бременност и лекцията се водеше от проф. д-р Надка Бояджиева ръководител на катедрата по Фармакология и токсикология на МУ, която преподава и в няколко американски университета, та стана въпрос и за  хормоналната терапия, противозачатъчните и т.н. и тя спомена това, което ти написах в предния пост, че трябвало тялото да се изчисти,тъй като това можело да доведе до увреждане на плода. Склонна съм да й вярвам тъй като е голямо светило в областта си, а повечето лекари на своя глава си правят каквото си искат.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 18, 2009, 20:56:14 »

Aз просто пред тези новини оставам безмълвна, нищо не казах и на Рени и на Лили и сега на Ани незнам какво да кажа....каквото и да кажа все ще я боли, нямам думи с който да опиша колко съжалявам че такива неща се случват  cray Успех момичета, кураж, смело напред, както Лили е казала някой дори не разбират че са бременни просто всички които го чакаме дебнем и за секунда закъснение  cray
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: май 18, 2009, 21:21:52 »

Клуб на "БЕБЕправещите" - 10 част
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines