Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:38:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 9 част  (Прочетена 130947 пъти)
 
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #420 -: май 16, 2009, 12:41:53 »

Gergancheto радвам се, че си взела и други мнения  good
То ясно, за здравословния начин на живот но колко от нас могат да го постигнат в днешно време..
Само да ти кажа относно Дуфастона - на мен ми го изписаха, за да се подпомогне процеса на имплантирането. Пия го от този месец, все още нямам мнение, но не съм забелязала да напълнявам или пък да имам повече апетит.
Успех!  give_rose
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: май 16, 2009, 12:49:36 »

Момичета, всички тия хормони и изследвания дето ги пуската по здравната каса ли са или трябва сами да си ги плащате?

Лекарите малко се поуливат като почнат да назначават ей така профилактични изследвания, особено ако са за ваша сметка. Ако има проблем е ясно, че трябва, но с превантивна цел е абсурдно да се изследва всичко.

Scarlett, за щитовидната жлеза обикновенно се пускат TSH, T3 и T4. TAT и MAT не са хормони, а антитела, които се следят при автоимунни състояния. Ехография също се прави само при доказани смущения в жлезата. Но разбира се, ако някой много настоява да си плати...

Klara, сигурно си права за хормоните, не им помня точно имената, само си спомням, че бяха три неща и първото беше TSH. За изследванията ходя на частно. Моята гинеколожка не е от тези, които назначава излишни изследвания, даже не иска нито едно да ми назначи и ми се кара, че само ровя, вместо да се наслаждавам на бебеправенето. Истината е, че след спонтанния аборт преди 4 месеца ме е обхванала такава психоза, че все си внушавам, че нещо не ми е наред. Вероятно това е, защото така и не получих отговор на въпроса защо се случи всичко това. Обаче е крайно време да престана, защото така доникъде няма да стигнем.  crazy Sorry за депресивния пост.  blush

Гери, ти защо не каза, че си отслабнала толкова много в последно време, нормално е да ти се обърка цикъла.
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: май 16, 2009, 14:26:39 »

Благодаря за топлото посрещане момичета, много сте мили всички. Най-много тук ми харесва начина по който всички се подкрепят без завист и злоба. СУПЕР СТЕ!  Bravo
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: май 16, 2009, 16:47:39 »

Май неиздържам да съм далеч от темичката blush
HaT, Добре дошла и от мен,мила :welcome-2:Успех с бебчеправенето и попътен вятър в подготовката около сватбата!
armani_code Мойто течение също се появява точно преди да ми дойде-няколко дни.И когото съм понастинала.Лекарката каза,че нямам проблеми!Е,разбира се по-точно и сигурно ще е на 25.05 тогава ще се разбере и дали наистина бебчо е дошъл :huh:Чак тогава *crazy*Иначе правих три теста и на трите имах бледа втора чертичка,гърдите ми ще се пръснат,а болките в яйчниците почнаха да отминват.Като се замисля,или по внушение-почна да ми се спи повече и да ми се яде сутрин-аз огладнявам обикновено в късния следобяд...И така незнам какво да правя,място неможем да си намерим с милото.Засега на никого не сме споделяли от пусти страх crazy
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 16, 2009, 18:27:59 »

Ами ,Ани ,освен едно тихичко yahoo Честито yahoo не знам какво друго да ти кажа! Yes
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: май 16, 2009, 18:52:41 »

Ами ,Ани ,освен едно тихичко yahoo Честито yahoo не знам какво друго да ти кажа! Yes

И от мен!!! yahoo give_rose

И дано повлечеш крак и за другите момичета!!! good
« Последна редакция: май 16, 2009, 19:02:37 от Bulechka™ » Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #426 -: май 16, 2009, 19:01:26 »

Ani дано това, което чувстваш да бъдат симтомите на бременност и да видите бебо в най-скоро време... Тихичко честито give_rose
Ние с теб май влязохме по едно и също време в темичката, дано скоро и мен ме сполетят твоите емоции  Girl_hide
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #427 -: май 16, 2009, 21:00:52 »

Ani,честито на ушенце и от мен Good luck,лека бременност и здраво бебче на финала. give_rose
Активен
Lili78
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #428 -: май 17, 2009, 09:20:06 »

Тихичко честито на Ани и от мен!  Bravo

Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: май 18, 2009, 07:36:29 »

Ani, тихичко честито и от мен!
Стискам палци на следващия преглед да чуете сърчицето на малката ви точица и всичко да си върви по мед и масло нататък.  Momy
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: май 18, 2009, 11:21:23 »

Загубих бебето!Чувствам се празна и ужасно,ужасно подтисната...Благодаря ви ,момичета за стиснатите палци и пожеланията,но ще останат за следващия път.
Явно до последно човек не трябва да се надява и вярва в чудото,защото болката след това е поразяваща!

Все пак успех на всички!И докато не сте на 150% сигурни не го изричайте-Дявола има големи уши
« Последна редакция: май 18, 2009, 11:23:38 от Ani » Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #431 -: май 18, 2009, 11:29:37 »

Ani не знам какво да кажа... съжалявам за това, което преживяваш..Но знай, че всички тук те подкрепяме и в добро и в зло... С теб сме, мисли позитивно и не се отчайвай...
Всеки ще дочака своето чудо  give_rose
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: май 18, 2009, 11:52:27 »

Ani,съжалявам мила...Не се отчайвай. Както armani_code е казала - всички тук те подкрепяме и в добро и в зло... Взстановявай се бързо,мила.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: май 18, 2009, 12:08:59 »

Съобщение от модератор
Моля въздържайте се от честитене в темата.Следващо предупреждение няма  да има а ще има изтрити мнение

п.с.Ани съжалявам за загубата ти.Бързо възстановяване ти пожелавам.
« Последна редакция: май 18, 2009, 12:10:53 от gucci » Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: май 18, 2009, 12:39:03 »

Ani, много съжалявам. Наистина много боли. Не пожелавам на никого да минава през това. Възстановявай се бързо, миличка, и кураж!!!
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines