Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:50:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 9 част  (Прочетена 130948 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 28, 2009, 16:31:50 »

На мен още не ми е дошло.Нов тест не съм правила от онзи дето го правих на 5 дена от закъснението.Нямам никакви признаци нито за идване на цикъл нито за бременност и съм в голяма чуденка.Ама и да съм имала някакви признаци за бременност не съм ги забелязала защото имах мн натоварена седмица и нямах време да мисля май за нищо.Мисля тези дни да си купя тест и да направя пак и да видим какво ще покаже.
Стискам палци на всички момичета скоро да напуснат тази тема. good good good

Гери, имаш силно стиснати палци и от мен за PREGQ good good good
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 28, 2009, 18:31:13 »

Здравейте,момичета!Дано тези закъснения и съмнения се окажат  PREGQ good
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 28, 2009, 21:38:24 »

Герчо, силно стиснати палци имаш и от мен и от Жоро! Стискайте и на нас скоро да се преместим в тази темичка!
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 29, 2009, 01:19:28 »

ето ме и мен
Аз 2 поредни дни бях с + тест за овулация smile
Снощи теста вече беше отрицателен, но тъй като все още се виждаше бледа чертичка и пак го оползотворихме Wink
А днес теста е категорично отрицателен. Мисля днес да пропуснем и утре да повторим smile
Между другото имам един въпрос. След + тест за овулация, когато на следващия ден имам вече отрицателен тест, но все още има бледа втора черта,която става все по бледа, какво означава това- че овулацията вече е настъпила или че овулацията е настъпила и свършила  crazy
И също при + тест за овулация 2 поредни дни, от кога започват да текат тези 24-48 часа до настъпването на овуалцията- след 1 положителен тест или след + тест на втория ден  crazy При мен в 3.20 следобед когато я меря всеки ден беше отрицателен, но същия ден в 7 вечерта беше положителен и на следващия ден цял ден беше +. Та от първия тест в 7 часа ли се броят 24-48 часа или от теста на следващия ден в часа в който си я меря всеки ден ?
« Последна редакция: март 29, 2009, 01:21:44 от anita81 » Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 29, 2009, 03:03:20 »

Гери, имаш силно стиснати палци и от мен за PREGQ good good good

Гери стискам ти палци и аз  good  good  good дано дано, дано, дай боже да са 2те чертички и тези дни да ни съобщиш хубава новина  Good luck
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 29, 2009, 12:22:08 »

Гери, ако търпението ти почне да се изчерпва направи си влагалищен видеозон. Не е опасен за детето, Дай Боже да го има smile! Аз минах през три такива първите три месеца и Слава Богу нямах проблем. Нямаш представа колко много ще се радвам на новината !
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #21 -: март 29, 2009, 12:35:27 »

Здравейте, на всички в тази темичка...Отдавна Ви чета и съм благодарна, че Ви има, доста неща научавам.. Аз също съм бебеправеща от 7 месеца, имам един въпрос, ако някой ми отговори предваритално благодаря... След като видим положителния резултат от тестовете за ову и си поработим по въпроса следващите 2-3 дни, дали половите контакти след този период могат да попречат на ембриона да се захване? Успех на всички в темичката...
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 29, 2009, 14:21:52 »

Гери,Рени и menyanthe стискам ви палции и дано и трите се похвалите PREGQ  good
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 29, 2009, 15:56:51 »

Здравейте, на всички в тази темичка...Отдавна Ви чета и съм благодарна, че Ви има, доста неща научавам.. Аз също съм бебеправеща от 7 месеца, имам един въпрос, ако някой ми отговори предваритално благодаря... След като видим положителния резултат от тестовете за ову и си поработим по въпроса следващите 2-3 дни, дали половите контакти след този период могат да попречат на ембриона да се захване? Успех на всички в темичката...
Не съм от най-компетентните, но мисля, че това не може да пречи на ембриона
Правете любов когато си искате good
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #24 -: март 29, 2009, 16:06:39 »

Благодаря ти Valka27, и аз си мисля, че не би трябвало да пречи, но след като не се получават така чаканите две чертички от теста за бременност човек търси причините в много неща... ние си се обичаме и правим любов и извън тези дни, когато имам ову така, че...дано скоро да се получи. Успех отново на всички в темичката..
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 30, 2009, 07:23:37 »

пожелавам на всички скоро да се преместят в темите на бъдещите мами good
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 30, 2009, 20:49:39 »

Здравейте!Отдавна чета форума но сега се престраших да участвам Girl_hideОт скоро сме семейство и дойде време да си помечтаем и ние за бебче Baby_GИсках да попитам понеже не съм много компетентна дали можеш да забременееш без да си в овулация?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 30, 2009, 21:10:48 »

Здравейте!Отдавна чета форума но сега се престраших да участвам :girlhide:От скоро сме семейство и дойде време да си помечтаем и ние за бебче :baby_g:Исках да попитам понеже не съм много компетентна дали можеш да забременееш без да си в овулация?
Не доколкото знам не можеш.Овулацията е момента в който узрялата яйцеклетка се отделя от яйчника и отива във фалопиевите тръби където има период от 24 до 48 часа в който яйцеклетката може да бъде оплодена.
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 30, 2009, 21:24:10 »

Благодаря ти за отговора! thank you
« Последна редакция: март 30, 2009, 21:27:19 от Ani » Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 30, 2009, 23:43:09 »

Не бих искала да противореча на Gucci, но са ми познати доста случаи на забременяване в период на "неовулация".Моята най-добра приятелка забременя в първия си чист ден!!!.Така, че според мен си правете любов когато ви се иска!Както казват много момичета тук...Това си е Божа работа!А пък не дай Боже няма резултат до 6 месеца може да се замислите и за овулация и за всичките останали глупости... Не разбрах от колко време опитвате, но съм сигурна, че и без следене на овулация ще се получи, така, че ... обичайте се и правете любов когато си искате good  good  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines