Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 22:10:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ритуална зала Варна. Внимание!  (Прочетена 66529 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #45 -: септември 28, 2007, 09:58:05 »

Миличка права си....но битовия ритуал е приказен и остановката малко му подхожда laugh....но за тези които са с класически спокойно могат да си направят изнесен...А за сумата на нас ни излезе 275лв /ритуал, видеовход и фотовход + 12 снимки/
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 28, 2007, 10:02:50 »

А за сумата на нас ни излезе 275лв /ритуал, видеовход и фотовход + 12 снимки/
да и на нас ни излезе точно толкова
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #47 -: септември 28, 2007, 11:11:17 »

Момичета аз съм с две ръце за предложението да се извикат "Господарите" good good good
Тези в ритуалната са направо отвратителни  diablo Гледат да те издоят максимално и имат ужасно ама направо отвратително отношение- аз съм дълбоко възмутена от тях beating На самия ден на подписването се държаха ужасно  Mad girl Имаше една единствена мила и добра женица, много усмихната и лъчезарна, която толкова много ни помогна и се държа страхотно!! Добре че беше тя да ни обясни всичко което трябва да правим,да ни подреди чашите, шампанското и кутийката с халките за снимка и вика "Някой да снима всички тези красоти че е срамота, за какво сте ги правили иначе", защото след това онези харпии ги отнесоха. Те с гаден тон и смръщени лица ни излаяха какво трябва да правим и питаха за снимките и кумата казва да имаме а тая овца "то там трябва предварително да се плати и се ходи с портмоне"!!! И милото отказа и тая "ами тогава няма да снимате вътре" и се врътна и замина- добре че беше добрата женица да ни обясни 5 пъти всичко good И кумата снима отвън и така!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 28, 2007, 11:15:56 »

и аз не съм очарована от персонала и условията в ритуалната зала :\в самия ден на сватбата ни някакъв фотограф постояно дърпаше родителите ни насам-натам само и само да ги снима и после да си закупят съответните снимки.Предварително кумовете ни предупредиха да внимаваме с този фотограф,на който снимките му дори не струват bad
Активен
charli_1
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #49 -: октомври 10, 2007, 10:14:00 »

 :girlsigh:Някой знае ли какви са цените в Ритуална-Варна през седмицата?
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 10, 2007, 10:18:17 »

мисля че беше около 60 лв, или 40?! не съм съвсем сигурна Girl_sing
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #51 -: октомври 10, 2007, 10:41:42 »

Аз знам за 80  pardon...а ако сте много на зор и бързате, и не искате излишни церемонии покрай подписването...става безплатно в канцеларията /на нас ни го предложиха докато разпитвахме навремето кое колко струва - явно сме изглеждали като прошляци laugh laugh laugh/
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #52 -: октомври 10, 2007, 11:37:02 »

Аз знам че беше 40лв. през седмицата, а ако искаш да ти свирят Менделсон е 70лв. Поне допреди 1 месец им бяха такива цените  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 11, 2007, 22:57:14 »

И аз да се включа в тая тема....
Не ги понасям тия в ритуалната зала!Направо имам алергия вече!Толкова сватби зигледах там и вече...Добре,че само подписахме там през седмицата и аз не знам как успяха да ни убедят да си платим 70лв. за живо изпълнение,нали веднъж в живота било!ДА!Определено веднъж в живота може да ти се случи да дадеш 70 лв. за музика дето свири 2-3 мин. и около 100лв. за снимки,които не стават за нищо и на половината съм със затворени очи,а някои липсват въобще като тази,на която ми се връчва свидетелството....И тия просяци отвън са направо много сладък декор на снимките!И оня с балоните дето вика "хайде всички деца при мен-кума плаща!"Ох направо ми се повръща от тая цигания!
Дано не обидя някой,но съм адски щастлива,че имахме изнесен ритуал и то от агенция...излезе ни освен това барабар с окрасата по-ефтино от колкото да бяхме викали гражданско лице и сами да окрасяваме и да й слушам момотонните заучени фрази!
Съжелявам,но това си е мое лично мнение...Дано всички,които са имали ритуал там да са останали с по-позитивни и добри чувства!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 17, 2007, 22:21:02 »

Не...не сме останали с по-позитивни чувства-даже напротив nea
И моето мнение е същото като твоето tonitta Пълна отврат,ама няма как-нали веденъж се жени човек-трябва да има и такъв ритуал pardon
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 18, 2007, 09:53:03 »

Абе важното е ние да сме весели в него ден и да не ни пука!Ама те спекулират с това и ни дообират в последния момент!До колкото разбрах от Тео обаче,в момента тече проверка от общината за фотографа поне!Дай боже да му издърпат мустаците! tease laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 18, 2007, 10:07:47 »

И аз имам информация, че тече проверка и се надявам да се оправят нещата, защото като чета всички тези неща и не ми се иска да съм на ваше място  girl_impossible
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 18, 2007, 10:25:26 »

Ох дано наистина нещата да се оправят за бъдещите булки и да имат само хубави спомени от там! girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 18, 2007, 14:22:21 »

Чесно казано на мен ми се струва че ниещо няма да се промени в полза на бъдещите младоженци, но надеждата умира последна !!!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #59 -: октомври 18, 2007, 15:35:47 »

Абе важното е ние да сме весели в него ден и да не ни пука!Ама те спекулират с това и ни дообират в последния момент!До колкото разбрах от Тео обаче,в момента тече проверка от общината за фотографа поне!Дай боже да му издърпат мустаците! tease laugh

 funnytooth funnytooth funnytooth

Аз в интерес на истината останах разочарована само от него...Никога не съм очаквала кой знае какво от там pardon....но не можехме да си позволим подписване и после изнесен ритуал huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines