Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 21:48:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ритуална зала Варна. Внимание!  (Прочетена 66475 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« -: май 18, 2007, 13:19:10 »

За бъдещите булки от Варна който ще подписват в ритуалната зала, вчера разбрах че след подписването, нали отвън се излиза младоженеца вдига булката - прави се снимка, кръстницата хвърля късметчетата - също се прави снимка, и обща снимка 2бр. и тези снимки се снимат само от един човек в ритуалната зала Варна, а нашите оператори нямат право да правят снимки, понеже тази земя където се правят тези снимки е закупена от този фотограф и поради тази причина, което на мен ми се струва измишльотина се плащат 50лв. за тези 4 ри снимки
Това не са снимките за 65лв. който са задължителни от ритуалната зала, това са отделни още 50лв. за които никой не те предупреждава!!!
Просто искам да предупредя бъдещите младоженци, за да не се изненадат като мен е аз поне го разбрах на време за разлика от хората който ми го казаха вчера (те се ожениха на 12.05)


« Последна редакция: октомври 18, 2007, 14:38:28 от maria_lakova » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 18, 2007, 14:30:28 »

а така beating beating beating
наистина вече прекаляват тези хора
добре че няма да се възползвам от тях
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 18, 2007, 14:32:17 »

многооооо благодаря на човекът който възтанови изтритият ми цитат, няма знячение кой е дори и да е този който го направи, пак му благодаря
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 18, 2007, 14:35:55 »

Еее, тези прекаляват вече, наистина ти извиват ръцете beating beating beating
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 18, 2007, 15:45:40 »

Нашата сватба беше на 21.04 и нямахме такъв проблем.Дадоха ни един албум със снимки вътре.Но качеството се различаваше до небето от тези,които ни направиха Венци и Живка Фотеви!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 18, 2007, 15:48:26 »

Нашата сватба беше на 21.04 и нямахме такъв проблем.Дадоха ни един албум със снимки вътре.Но качеството се различаваше до небето от тези,които ни направиха Венци и Живка Фотеви!!!
ами на мен това ми го казаха вчера хората, а те са се оженили на 12.05
много странно но факт
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 18, 2007, 15:49:33 »

ЕЕЕ ама чудят се как повече пари да вземат в тази България и какво да провалят hysteric
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 18, 2007, 15:57:46 »

ЕЕЕ ама чудят се как повече пари да вземат в тази България и какво да провалят hysteric
да за съжаление е така
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 18, 2007, 16:08:01 »

Това не е ли противозаконно? Всички тротоари и улици според мен са общинска собственост, която не може да се дава под наем на фотографи, артисти или който и да било. Не знам какво е положението на ритуалния дом там, но ми се струва една голяма глупост това, която се опитват да я пробутат на койт се хване pleasantry. Аз мисля, че не трябва да оставяте така да ви изнудват, защото това си е чист рекет beating. Допитайте се до общината...да вземат мерки!!! Ако те не ги вземат сигнализирайте в някоя редакция на телевизия или вестник, такива безумия трябва да се спрат!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 18, 2007, 16:17:04 »

Това не е ли противозаконно? Всички тротоари и улици според мен са общинска собственост, която не може да се дава под наем на фотографи, артисти или който и да било. Не знам какво е положението на ритуалния дом там, но ми се струва една голяма глупост това, която се опитват да я пробутат на койт се хване pleasantry. Аз мисля, че не трябва да оставяте така да ви изнудват, защото това си е чист рекет beating. Допитайте се до общината...да вземат мерки!!! Ако те не ги вземат сигнализирайте в някоя редакция на телевизия или вестник, такива безумия трябва да се спрат!!!
да това е много добра идея
казват, че не е под наем замята, а е била купена от този фотограф, а тя самата ритуална зала е там crazy, много странно е всичко
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #10 -: май 18, 2007, 17:11:23 »

Аз бях на сватба на 12.05.2007-ма там, никой не е искал пари от младоженците!
« Последна редакция: май 18, 2007, 22:27:31 от Teo » Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #11 -: май 19, 2007, 10:46:38 »

Така е, както казва Петкова!!! Нас ни предупреди една позната и аз бях възмутена и се зарекох, че няма да правим никакви снимки на излизане. После питахме и жената в ритуалната и тя потвърди. Работата е там, че районът около ритуалната е "нает" от този друг фотограф и само той има право да снима. абсурдно, но факт!!! Обаче на самата сватба в суматохата той се възползва и каза " я сега погледнете към мен, я сега се наредете така...." и ние докато се усетим той вече ни снимаше и родителите ни му платиха после (без ние с милото да разберем).  Отделно преди да влезем в ритуалната имаше една друга фотографка, която започна да ни снима, попитахме дали тя е фотографа от ритуалната, а тя така отговори, че пак не разбрахме и после след самата церемония видяхме наши снимки и на нашите гости на едно табло и който иска да си ги купува (май 3 левчета/ снимката). Ядосах се, но в крайна сметка всички снимки се изкупиха от нашите гости, всеки искаше готова снимка на себе си или на нас. Освен това, на нашия ден имаше толкова много булки и дворът беше пълен с хора .... суматоха голяма. Дразнещо е как тези хора се възползват от това, че като е сватба - се харчи повече.
Активен
elbi_vn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #12 -: май 21, 2007, 08:11:32 »

За съжаление всички тези неприятни неща са факт!И аз съм присъствала на сватби, на които онзи "чичко" в двора на Ритуалната буквално изнудва младоженците и всички присъстващи.Весрсията е,че той е "наел двора" и само той има право да снима там.Това се отнася доколкото знам от потърпевши младоженци, дори за снимката на всички гости на стълбите в двора. P-(Нашата сватба е на 07.07 и честно казано евентуалната некоректност от страна на  Ритуалната зала, е едно от най-големите ми притеснения.Когато се записва дата и час никой не те предупреждава за тези неуредици.Да не говорим,че за въпросната дата са записани страшно много хора и 100% няма да спазят точните часове на ритуалите, та дори и за конкретните зали , които всички сме си избрали и платили.Извинявам се за песимистичния пост, но се наслушах на такива неприятни отзиви за Ритуалната зала във Варна, че вече не знам какво да очаквам в деня на сватбата Cray
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #13 -: май 21, 2007, 09:20:43 »

Недоумявам защо във варна има само 1 ритуална зала. Затова могат да си позволят каквото си искат, а младоженците нямат друг избор.... Като започнем от цените, които в цяла България варират (и във варна са доста височки) и се стигне до фотографа. Но пък правят много хубав битов ритуал  girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 21, 2007, 09:32:59 »

да всичко е много неприятно свързано с ритуалната зала

а в крайна сметка нашият фотограф, може ли да снима или не?
cherry ?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines